Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman 2 gün takip edeyim ben ısımı teşekkür ederim

Ay hadi inşallah büyürler. Perşembe günü güzel haberlerini bekliyoruz

Selamlar, benide yazarmısınız sat 23 Mayıs bat 22 Haziran. Banada bi kaç gün önce pcos denildi, 4 yaşında bir kızım var 1 senedir spirali çıkarmıştım ama olmadı doktorum thancss woman+ folik asit başladı. Dünden beri ovulasyon testi yapıyorum dün koyuydu bugün silik ama doktoruma göre muhtemel yumurtlama yarın dedi tahmini olarak, nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum kafam çok karıştı sanki sil baştan oldu herşey ve hiç bişey bilmiyormuşum gibi oldu.

Balım öncelikle peçete kullanmıyorum kullanmanı da tavsiye etmem! Çünkü sağlıklı değil uyuya kalmam konusu da gün içinde çok çalışıyordum akşam ister istemez gözlerim kayıyordu altıma da akmasına karşın kısa bir alez seriyordum

Yumurtlama yarınsa yarını mutlaka değerlendirin ekliyorum sizi de

Yaaa ne güzel bir haber bu çok tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın teşekkür ederim inşallah

Bende düzensizim ama 3 aydır beslenme düzeniyle birlikte günlerim düştü polysitol ek takviye olarak kullanmayı düşündüm gebeliğe katkısı olur mu ?

Tabi sat bat yazar mısınız
Merabalar beni de eklwr misiniz sat 18 mayıs bat 20 haziran. Bende pcos var dedi doktor hormonlar normal diye ilaç vermedi biraz zayofla dedi. 72 kilodan geçen ay 65 e düştüm ve 50 günde bir olan adetim ilk defa 32. Günde geldi. Bu ayı 2 günde bir değerlendiriyorum. İnşşallah olur lütfen dua edin

Merhabalar başlığı tesadüfen gördüm yazmak istedim bende pko hastası idim. Ama hiç kafama takmadım çünkü yeni evliydim ve bebek hiç istemiyordum. 4 yılın sonunda bebek düşünmeyerek, diyet yaptım hergün spor yaptım özellikle alt karın bölgenizi çalıştıran hareketleri aşırı faydalı buluyorum bu konuda .rahime de en yakın bölge olduğundan olsa gerek 22 kilo verdim. Bigün bi baktım ki hamileyim. Artık istediğim ama Hiç beklemediğim bi anda kaldım. 2023 martta kızımı sağlıkla kucağıma aldım. Zahmetli olan bu yolda hepinize bolca sabır ve azim diliyorum.

diyet ve sporun yanında kesinlikle ama kesinlikle bebek düşüncenizi kafanızdan silin yokmuş gibi davranın böyle bş isteğiniz. Düşünmek çok stres yapıyor. Ve bu en büyk engel. Doktora gittiğimde önümüzdeki ay klomen başlayalım dedi. Klomen için gittiğimde 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim

Tam zamanında güzel haberi alışsınız. Kaçıncı ayda hamile kaldınız. Herhangi bir ilaç kullandınız mı

Ne demek canım benim inşallah olur bu ay ne güzel gelişecek gibi demiş umarım bu ay bayramdan sonra biz de güzel haberler alırız

Merhaba ocean plus omega 3 ve Inofolic combi hp takviyeleri nasıl kullanılıyor ve kullanıp memnun kalan var mı?

Slm kizlar nasılsınız ben Mayıs'ta sulu ultrason çektirdim şükür sorun yok.artik deneyeceğim bir kaç ay doktora gitmeden.sogan kürü yaptım bide bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…