Pırt...............

Sevgiliniz ya da Eşiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız???????

• Ankete Katılan
    689
bencede bir insanın gözüne baka baka pırtlamak bencede yanlıs bunu icin tuvaletler var ama yanlıslıkla bir anda kacı verirse yüzünede vurmamak lazım kadın veya erkek benim esiminde bağırsak sorunları var ama kosa kosa lavoboya ğider ve saatlerce kalır 14 yıllık evliliğimiz boyunca duymamısımdır lavobodakiler haric ama hamileliğimde kacırdığım olmustur hicte yüzüme vurmadı

daha başıma öyle birşey gelmedi ama
eşim yanımda bilerek yapacagını sanmıyorum
olurya uyurken falan olursada duymamazlıktan gelirim

Ne kadarda normal bir ihtiyac olsa, bunu eslerin yaninda yapmayi yanlis buluyorum...

Kari koca arasinda azda olsa bir mesafe olmasi gerek bence!!
Kacirmak baska, insanlik hali bu herkesin basina gelebilir, lakin bile bile yapmak cok itici bir davranis...:bbo:
Cok af edersiniz ama ha tuvalete gittin, ha onu yaptin bana göre...

gece uykuda sürekli dinliyorum ama yüzüne vurmadım hiç bi zaman...benim eşimin gazı artık kronikleşti alıştım onunla yaşamaya...yanımda bilerek yapmaz ama bi kere kaçırdı yazık utandı ...gülme krizi geldi sana gülmüyorum vs dedim ama bal gibi yalan yanikaydirigubbakcemile3

büyük konuşmak istemiyorum ama yanında gaz çıkarıcama kıvranırım daha iyi (ki oluyo da bu)

inşallah uykuda da yapmıyorumdurbenneyaptımki

bunca yıllık evliyim daha bir kere eşimin yanında yapmamışımdır,normal bi durum aslında ama hiç hoşlanmıyorum, kendime yakıştıramıyorum...

ay yok valla yapamam..hamileliğimde çok gazlandım ama hep wc ye gittim yanında durmadım hiçte çakmadı...ama doğum sonrası nolur bilmem..şimdiden anlaşma yaptım..yanımdan git dediğim anda gideceksin.hayatta yapamam senin yanında,şişier şişer davul olurum sonra dedim...rahat ol diyor ama olamammmm...oda yapmaz zaten bence böyle olmalı..

Benimki puştluğuna yapar konuşmamızın en koyu yerinde birden bire bi sussana der bi yerden bi sesmi geliyor der ortalık bi anda sessizleşir bende beklerim ne oluyor diye bi anda pırt pırt zart zurt:roflol::roflol::roflol: diye bi ses gelir bende elime terliği alır kovalamaya başlarımkötükedihüso benimkisi çok doğal ayrı bi yaratık:teytey::teytey:

yarıldım gülmekten baştan sona okudum...resmen hepimizin içinde bi recep ivedik durumu var.... yapanda yapmayanda konuyu eminim sonuna kadar okudu ve güldü yarabbim neler neler anlatmışsınız:)))

biz de cocukken kuzenlerim çok yapardı.. kaydirigubbakcemile3bi de cakmakla yakıyolardı ya nası alev cıkıyodu anlatamammsırnaşık şey ama bikerrsinde eşofmanı tutuşuyodu nası zıpladı anlatamammmmmm:roflol:

Benimki prtlatsa gülerdim sanırım şu ana kadar böyle bişey olmadı.Ama abim ve nişanlısı arasındaki diyaloğu paylaşasım geldi birden.

Abim pırt değil zoortttttt diye hayvani bi ses çıkarırkafamçokkarıştı Herkes şokta:1shok:
Nişanlısı gülmeye başlar ''ayyy ilahi aşkım bi alemsin helal sana ''der.
Abimde'' komik bişey mi var neden gülüyosun.ossuruğa gülenin ossuruk kadar aklı yoktur''der-tatlicadiarzu-

Hem suçlu hem güçlü delikafadulden

öldüüüm gülmekten ya benimkide arada bi yapar böyle:roflol: ben tutarım yanında asla yapmam.

hepiniz de çok güzel cümleler yazmışsınız,zevkle ve gülerek okudum :roflol::roflol::roflol::roflol:
ben duymamazlıktan gelirdim,gerçi hiç yaşamadım henüz,umarım da yaşamam:Saruboceq: ikimizin adına da utanırım,doğal bir durum olmasına karşılık,ne bileyim....

:roflol::roflol::roflol:

ilahi ne güldüm haa -tatlicadiarzu- .eşim yapsa duymazlıktan gelirim.

Belki farkında olmadan olabilir bu durumda duymamazlıktan gelirim.
Ama nasılsa evliyiz; aynı evde hayatı paylaşıyoruz vs gibi gerekçelerle
bu kadar fazla rahat davranılmamalı bence.

yengen ayrılmamıştır umarım :1shok:

Yok ayrılmadı vallayerimseniben Sanırım ömrününün sonuna kadar çekeceği felaketi göremeyecek kadar seviyor-tatlicadiarzu-:asigim:

heheh,bende pirtlarim diyenler mizah icinmi dediler yoksa ciddimi:roflol:
ben duymazliktan gelirdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…