Patronuma ilani ask ettim

Her gün değilde gelişme oldukça yazarım:) hoş ben nedense pek olacağını sanmıyorum ama ümidimde var işte ..

Evet bir belirsizlik olduğu için o kadar kafam karışık ki. Yaptığıödan hiç pişman değilim ama zor olacak sadece beklemek. Başka alternatifimde yok gibi. Aslında ben ne güzel gitmeye razı idim. Eğer sonuçta bir olumsuzluk olursa hayal kırıklığı ve üzüntü daha fazla olabilir bende..

Ben de aynen boyle dusundum. Ciddi bir beraberlikten cok ani yasayip degerlendirmek isteyen kazanova. Biraz da egosu sismis.
aynen aynen...herkes ne kadar olumlu bakmış. Bence en son beraberligini sorması çok saçma ve irrite edici. Konu sahibine kendi yorumumda temkinli ol derken bunu kastettim..zaten kendisinden hoşlanan ve duygularini çok iyi ifade etmiş hoş bir bayan var. Tekrar bir adım gelecegini tahmin ediyor..ona göre pozisyon alacak kendisi. öyle cümleler kurmuş ki konu sahibi ona daha çok bağlandı. Buradan anlıyorum.

Çok cesur davranmışsınız ama profosyonelce çalışma hayatı için dogru bir davranış değil, iş hayatınızada sekme vurulabilir..

GöZden uzaklaşş gözÜne görünme bir süre katına falan çıkma masandan kalkma. Seni merak edecek mi bakalım?? Ederse iyi birşey. Yapmıssın bir şapşiklik şimdi düzeltme zamanı

Kızlar bi güncelleme yapayım; bu sabah beni gördü ben onu görmedğim halde arkamdan gülümseyerek günaydın dedi. Arkamı bi dönüp baktım,o. bende günaydın diyerek hemen masama geçtim.
Bundan sonra ondan kaçarsan yüzüne bakmazsan hatta o yokmuş gibi davranir bulunduğu ortamda başka şeylerle ilgilenirseniz bir ihtimal birşeyler olabilir. Adamın kafası karışır bu benden hoşlanıyordu e noldu şimdi der hatta dayanamayıp konuşur yanlış birşey mi yaptım falan der.net. Haa çok ilgili davranır onu görünce yüzünde güller açarsa sadece egosunu okşayan bi figüran olarak devam edersin. İnşallah istediğin gibi olur.

Yaşadığın aşk değil beğeni bu benim fikrim
Bu kadar gözünde büytmenin sebebide para ve güç
Kusura bakma canım bu benim fikrim
Kim olsa öyle birine aşık olur yada öyle olduğunu sanar
Birdw gidip ergenler gibi sana asığım ölüyorum demişsin
Başkası olsa bunu kullanır alıcağını alır sonrada işine son verirdi
İş ortamında bu tarz ilişkileri yanlış buluyorum.profesyonellikten uzak
Birde vicdan yaptırmışsın adama gidiyorum diyerek amacının gitmek olduğunu sanmıyorum gitmek istesen zaten giderdin
Neyse yorumlarım ağır geliyor burdakilere ama realist bir insanım ben
O iş yerindeki bütün kızlarda adama aşıktır zaten yani bu sana has bir duygu değil
Sekreter patrona hemşire doktora hostes pilota aşıktır hep .üst seviyede olan erkekler hep ilgi çekici olmuştur yani

Şu an yapacağınız sey kendinizi tamamen çekmek.Gozune bi süre gorunmemeye çalışın, o geldiğinde ortamdan kaciyormus gibi yapın. Daha çok dikkatini çekersiniz hadi inşallah hayirlisiysa olsun bu iş

Adam sana net birşey dememiş ama kesin dille reddetmemişte bana güvenilir bir adam gibi gelmedi. Seninle konuşma tarzı daha çok dalga gibi. Ve kimseye bahsetmemeni söylemesi de korktuğunu gösteriyor bence umutlanmamalısın yok varlığı hoşuma gidiyor falan bence palavra. Patronlar ne olursa olsun mesafesini korumalı işiniz yokken onun katına çıkmış olmanız onun anlamasına neden olmuş bence çıkın işten yolunuza bakın yoksa üzülürsünüz

Dün yazmıştım ama yine yazacağım ben olsam gidip hatta özür dileyip son konuşmamı yapıp yada yapmayıp istifamı verip işten ayrılırdım.

bir de öğrenci hocaya. onu da ben ekleyim.

Benim oldugum yere daha sik gelmesi,beni daha cok gormek istemesi filan nedense hic sanmiyorum. Bence tel yoluyla ulasabilirdi onuda almadi zaten. Ama madem acik bi kapi birakti gibi bende bi sure beklemeyi dusunuyorum kendimi geri cekerek.
adam sana olmaz dememiş olurda dememiş ama sana açık bir kapı bırakmış .sakın ha sanki ona deli gibi aşık olabilirsin ama fazla kaptırma kendini.basit sanmasın seni.birde aşık oldun diye kendinden ödün verme.adam konustuğu zaman sen anladığım kadarıyla direk adam hemen bende sana aşığım seni beğeniyorum lafları etmesini beklemiş gibi konusmuşsun .adam bir daha senle konusursa sadece sus az cevaplar ver ve ne demek istediğine dikkat et.sen direk söylemişsin hemen senden numaranı istemesini beklemişsin.sanki senin numaranı bulamaz.patron o.bekle sadece.

Bence de zarifçe reddetmiş ve iyi bir çalışanının ekmeği ile oynamak istememiş. Sizinkini biraz çocukluk olarak gördüm, o da çocukça görmüş aşık oldum istifamı veriyorum gibisinden, madem aşık oldunuz çalışamıyorsunuz o zaman direk istifa edin ona söylemeyin ama karşılık beklemişsiniz, o da bu karşılığı vermek istememişse de bir kadının gönlünü kırmak istememiş çok nazikçe bir konuşma yapmış işinize engel olmamış, sizi rahatısz etmemiş taciz etmemiş, hor görmemiş. Çok politik ve 42 yaşında bir adamın verebilceği bir cevap. Yaş farkınız bu kadar çoksa zaten düşünmeyin bu görmüş geçirmiş biri böyle aşk oyunları ile uğraşamaz işine bakar.

Reactions: KV_
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…