Patronuma ilani ask ettim

Vallahi çok doğru.başlarım böyle aşkın ızdırabına ....de yoluna devam et .

Yanilmadim daha once de yorum yazmistim bosuna umutlandiniz adam kibarca reddetmisti zaten cok acikti ama burda olumlu yorum yapanlar size iyi gaz verdi.Burdaki gazlarla umarim yanlis bisey yapip o adami aramazsiniz ya da mesaj atmazsiniz..Dogrusu su ki isten en kisa zananda ayrilin ve veda mesaji filan atmayin adam zaten sizin olmadiginizi farkeder ve aramak isterse ulasir size.

Merak etmeyin aramam yada yazmam. ama ona aşık olmam ve onun bunu bilmesi küçük düşürücü yada kötü bir şey değil, çıkıcam ve ne olursa olsun çok sevdiğim adama bi allaha ısmarladık diyeceğim. Zaten bi daha onu göremicem ne diye veda etmeyeyim.
Sizin buradan yorum yaptığınız gibi basit değil benim duygularım,ciddi anlamda üzüntü ve stres yaşıyorum. Teşekkürler yorum için

Konunuzu ilgi ile takip ettim. Benim merak ettiğim neden onu bu kadar çok sevdiniz acaba? Ben hiç bukadar yoğun sevgi duymadığım için sanırım merak ediyorum. Neler sizi okadar çekti? Özel bir soru değilse tabi bunu merak ediyorum.

İçine kapanık olması diğer patronlardan farklı olması merhametli olması insanların onun hakkında söyledikleri,bekar olduğunu öğrenmem sonra en zor zamanımda ona karşı hissettiğim yada ilgi duymaya başladım ve ufak bi kıvılcım zamanda büyüdü.bi anda olmadı hepsi zamanla birleşti ve böyle oldu. Tabii ki imkansız olması zamanla ilgimin ilerlemesinede sebep oldu. Daha çok sebep yazabilirim ama suan ruhen çok iyi hissetmediğim için kelimelere düzgün dökemiyorum. Bu konu gereksiz yere çok güncel oldu zaten,ilginiz için teşekkür ederim

Erkeklerin bu ; ilgi gösteren kadına bakmaması, önemsememesi özelliğinden nefret ediyorum. Sanki eğlenilecek, saf kız gibi bakıyorlar. Kendisi seçecek , kızı bunaltacak veya kız bunalmadan hemen evet evet evet diyecek öyle istiyorlar. Nasip denilen şeyde de biraz bu kastediliyor bence. 'Seni seçen erkeği bekle' alt mesajı. O seni güzel bulan erkek gelecek birgün bla bla. Ama sen kadın olarak ilgili davransan yok hafif, yok eğlencelik, yok kolay kadın hertürlü iğrenç şeyi söylerler. Erkek egemenliği bu konuda bile var. Maalesef çok çok derin konular. Bu altmetin nerdeyse tüm erkeklerde var bence. Bu yüzden kadınlar adım atmayı cok sevmiyor . Halbuki ne olurdu önyargısız olsaydılar.

Öncelikle çok büyük bir cesaret ve erdem bence yaptığınız, her ne kadar siz kendinizi güçlü görmeseniz de, bence çok güçlü bir kadın olarak karşısında durmuşsunuz. Hem onun karşısında hem de hislerinizin karşısında. Herkes bu kadar cesaretli olamaz bence.
Ama malesef erkekler güçlü kadınlardan korkarlar, çünkü siz onların yapamadığı şeyleri de yapabilir göründüğünüz için kendilerini ezik hissederler. Size hisleri vardır, oluşur vs gibi boş vaadler vermek asla istemem. Eğer işinizden memnunsanız devam edin hiç onun varlığı sizi ilgilendirmesin. Bence görmezden gelmeniz sizin yararınıza bile olabilir, mümkün olduğunca aynı ortamda bulunmayın falan. Zamana bırakın yani. Ha diosanız ki bu iş zaten bulunmaz bişey değil, ayrılın o zaman hiç durmayın. Ama ben olsam kalır ve görmezden gelirdim tamamen.
Hayırlısı olur inş

Uzak duramıyorum ki adamdan odasına rapor götürüyorum,raporun acelesi olmasa bile bahane üretip götürüyorum. Onu görmek istiyoeum çünkü. Herşeyin farkında. Karşısında küçük kız çocuğu gibi heyecanlanıyorum,bugün bana biraz sakin kal lütfen heyecanlanma gibi şeyler söyledi. Olmayacağını biliyorum da bari net bir hareket yapsada bende daha fazla burda kalıp üzülmesem..

Ay nolur biraz iradenize hakim olun ve gitmemeye çalışın odasına. Bahaneleri falan atın kafanızdan, size demiyorum ki unutun onu. Bir süre performans sergileyin, gözünüz onu görmüyormuş herşey bitmiş gitmiş gibi. Kimse bana kızmaz inşallah ama ben şimdiki sevgilimi öyle tavlamıştım. Başlarda o da benle ilgilenmiyordu ve ben ondan hoşlandığımı falan açıklamıştım. Sonra sizin olaylar gibi oldu, ümit vermek için asla söylemiyorum, belki bizimkinin olcağı vardı. Olsa da olmasa da bişey burnunuzdan kıl aldırmayın bence! ilgilenmeyin uzun bi süre

Bu adamın sana karşılık verip vermiyecegini bilemem ama sen çok naif ve çok kaliteli bir kızsın.bu adam seni ilişki yasaniz bile üzer.cunku kendisi duygusal manada birçok şeyi tüketmiş birde ağır bir güven sorunu var.biliyorsun baştan beri olmasi yönünde beklentim ve temennim vardı.ama o konuşmanın devamı gelmemesi ve senin durumunu bilmesine rağmen olumlu veya olumsuz bir işaret vermemesi şahsen beni gıcık etti.

Tebrikler o zaman :) sende mi patronuma aşıktın?

Bence odasina olabildigince az git hatta gitmemeye calis gittiginde de guler yuzlu trip atmayan ama is icin gelmis oldugunu belli eden bir tavir takin. Goklere cikardigin adami bi anda yere birak noluyo ya desin seni merak etsin gozu seni arasin o zaman hem daha kiymetli olur hemde ilgisini cekersin

O dediğiniz olmuyor işte odasına gitmeden duramıyorum irademe hakim olamıyorum oda farkında karşısında küçük kız çocuğu gibi heyecanlanıyorum.
Bal gibide biliyor onu deli gibi istedğimi.
Artık hayırlısı diyorum olursa olur olmazsa olmaz valla enerjiyi biraktim serbest içimden nasıl geliyorsa öyle davranıcam isterse gözünde komik olayım.

Canım bence kendine başka bir iş aramaya başla çünkü ikisini bir arada uzun bir süre yürütemeyeceksin ya ona karşı ani ve fevri bir tepkin olacak (sen haksız duruma düşersin) ya da işine yüzde yüz konsantre olamayacaksın Buda performansını etkiler. Ama her ikiside psikolojini olumsuz etkiler. Kendime bu acıyı daha çok yaşatma olacağı varsa sen işten ayrılsanda olur olacağı yoksa sen istediğin kadar gözünün önünde dolaş yine olmaz. Bu yüzden en doğrusu psikolojik olarak kendine en az zarar vereceğin yolu bulmak Buda bence başk bir şirkete geçmektir.

merhaba konunuzu hep sessiz takip ettim ve sırf size yazmak için giriş yaptım. bence çok aceleci davranıyosunuz ve tek taraflı bakıyosunuz olaya. mümkün olduğunca kendinizi hep sakin tutmaya bakın. ikinizde belli yaşta insanlarsınız böyle şeyler bugünden yarına olmaz.
bi kez adam patron onun sizden çok daha kontrollü davranması gerekiyor ve size karşı siz söylemeden önce bişey de hissetmiyodu siz açıldınız diye hadi o zaman lalalalalal diyecek hali yok . sizi gözlemliyodur ölçüyodur tartıyodur bişeyleri . herkes bu zamana kadar bişeyler olurdu diyor ama süreç bi bana çok kısa geldi heralde.adam herşeyden yeni haberdar bi sorumluluğu ağırlığı kendine göre mutlaka kriterleri vardır. zaten bu kadar kısa zamanda bi dönüş beklentisine girmemeliydiniz bence.

sizin şu an yapabileceğiniz şey evet aşıksınız okey ve bu tamamen sizile ilgili bişey bence aşk her haliyle çok güzel bi duygu adamın sizi gözlemlemesi iöi zaman verin bi . beklentisiz olun bi süre kendinizi sakinleştirip devam edin bu şekilde. bakın bu adam size daha önce alıcı gözle belki hiç bakmamıştı ama şimdiden sonra ister istemez bakacak cool olun güçlü olun çünkü esas şimdi ölçüp bicecek ama hep hayatınıza bi şekilde devam edin bu şekilde aşırı hisler çok zarar verir size sakin olun sadece sakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…