Patronuma ilani ask ettim

Sizi çok samimi buldum ve üzüntünüzü hissettim, lütfen üzülmeyin. Büyük bir cesaret örneği sergilemişsiniz. Ben yine de bu adamın size ilgi göstereceğini düşünüyorum, belki geçen seferki soğuk tavrınız bugünkü hareketlerine sebep oldu, belki de gerçekten dediğiniz gibi ilgisi yok. Ama içimden bir ses size yönelecek diyor. Bence işi bırakmaya kararlıysanız da yeni bir iş bakın bu sürede, ay sonuna kadar. Size ilgi göstermeyen bi adam için işsiz kalmayın. İnşallah gönlünüzden geçen olur. Ki kaldı ki ben bugünden sizin gibi olumsuz çıkarım yapmadım, yani adam olumsuz düşündürecek bir şey yapmamış bence.

Hakkinizda hayirlisi siz surekli bir beklenti icinde oldugunuz icin herseyden cok cabuk moral bozuklugu yasiyorsunuz hepimizin caninin burnunda oldugu anlar vardir is ortami bu yani ofkeli tavirlarini almak veya ilgisi olda soyle boyle yapardi diye dusunmek yanlis o an sinirle hirsla kime nasil dvrandiginin farkinda bile olmayabilir
İlla cikacagim diyorsaniz cikin zaten ilgisi alakasi varsa ulasacaktir size bir sekilde yoksada siz daha fazla uzulmezsiniz

Ayrilis nedenlerinizi iyi dusunup kurgulayarak ayrilin bazi saglik sikintilarim var bir muddet ara verip dinlenicem gibi baska bir sehirde ailevi sebeplerden 2,3 ay gecirmem gerekiyor gibi egitim icin ara veriyorum vb simdi para desen para verelim
Saatler desen saatleri ayarlayalim izin desen git bir hafta dinlen gel gibi tekliflerle gelirlerse arada kalmakta soz konusu olabilir siz ne derseniz deyin konustugunuz bey oyle yada biyle gidis nedeninizin kendisi oldugunu bilecek nasilsa

Bende sizin gibi düşünüyorum. Burada çok üye konu açtı. Ama ben ceylin hanımın sevgisinin çok gerçek olduğuna inanıyorum.

Ben yine aşırı anlam yüklediğinizi düşünüyorum son olayda.
İşyerinde stresli, yoğun bir günüymüş o elektriği okurken bile aldım.

İşten çıkmaya kesinlikle kararlı gibisiniz bu konuda bir şey diyemeyeceğim. Ama lütfen güzel bir bahane bulun, onun için çıktığınızı düşündürmeyin. Eğitim için, başka sektör düşünüyorum, daha iyi bir teklif aldım vs gibi...

Ooy çok zor yakaladım olayı ne çok yazılmış.
Bende itiraf edip çıkmak isterdim ama gözümün önünde nişanlandı.Bana ilgisi de vardı herkes tarafından görülen.Ben cesaret edemedim demiycem nişanlı birine aşkımdan ölsem söylemem.
Size gelince bence de ortada bişey yok henüz. Fazla beklentiye girince saçma anlamlar çıkabilir
Biraz daha sabredin olmadı çıkın işten zira görmeye dayanamayacak gibisiniz.

Sevgili konu sahibesi,
Yeni iş bulup öyle çıkın. Çıkmaya kararlıysanız hemen şu an iş bakmaya başlayın. Bu adama ya da başka adama sevep ekmeğinizden olmayın. Duygular hakkında yorum yapmak için değil sadece bunu yazmak için geldim. Sonuç olumlu olur olumsuz olur bilemem ama işi bırakmayın yenisini bulmadan.

bastan sona kadar okudum oyle yorum yapmak istemistim. ah ceylincim nasil bu kadar cesurken birden pes etmek ask bu sen sevdin onun icinde zaman gerek. kisa bir zaman oldu henuz sadece yorumlardan dan asiri etkilendigini gordum. cesursun fakat cokda sabirsizsin. hem okudum hem dua ettim surekli lutfen toparlan. 2 veya 3 hafta da birinin sevmesini beklemek dogrumu sence ya adamin guven sorunu var belliki herkez kolay atlatamayabilir biraz em,pati yahu. konunu takipteydim. aklim burda kalacak

Ben şahsen adamin taktık yaptığını falan düşünmedim gayet güzel durhmdasiniz bence hem cidden bu izler nasip işi
Ben eşimi uni 2 de fbooktan görüp dedim ki bu adamla evlenicem ama hiç muhabbetimz olmadı iki sene boyunca hiç karşılaşmadık hatta bu sürede en yakın arkadaşlarımdan birinin ona aşık olduğunu açıldığını falan öğrendim ama hiç olmaz diye bakmadım hiç etkilesimimiz de olmadı
Okul bittiği gün annesiyle karşılaştım hemen söylemiş benim bi oğlum var diye kim dersiniz eşim :))
Milyonlarca kez ayrıldım barışık şimdi 3yillik evliyim iki oğlum var :)))
Ki sizin iletişiminiz var ortamınız aynı
Bence sizi gozlemliyor anlattiklarinizla birde düşününce yaşı ileri bir yaş öyle kör kütük aşık olmasını elbette bekleyemeyiz
Ben umutluyum hikâyeden ve erkekler düz insanlar söyledikleri net :)

Kizlar;
Burdaki yorjmlardansa hem olumlu hem olumsu cok etkilendim dogru. Anlam yuklemis olabilirim ama bence bi niyetide olsa mutlaka bana daha farkli davranır yada yeşil bir ışık yakardı.
Ben umutlanmaya yada olmasi icin anlam yuklemeye bahane ariyorum zaten.
Ama boyle beklemek inanilmaz zor,ya hicbir sey olmazsa daha sonra daha cok yipratirim kendimi.
Dun cikana kadar pas vermedi bi cikarken iyidi ona normal bi diyalog,ben icimde en ufak bisi olsa birine karsi yine bi yesil isik yakardim.
Bence guvenmiyor,hissetmiyor,yas farki 15 yas onu dusunuyor kisacasi olur gozuyle bakmiyor bu yuzdende heyecanlanmiyor,o zaman niye basta oyle konustu bana bi ara gorusmeyi bile ima etti konusmanin icinde diyecegim de bosver ne yapacaksin bu sorulari kendine sorup diyorum.

Yine aynı şeyi diyeceğim ama..Lütfen iş bulmadan çıkmayın.Sizi çok samimi buluyorum.Hayat şartları ortada.Gercek aşkı bulmanız, çok mutlu olmanız dileğiyle..

Adamın ilk açılmanızda söylediklerinde hiçbir umut yok, aksine savuşturmuş. Benim 1 saatimi aldın borçlusun, bu mu söz, bu mu büyük umut? Hiç bir erkek kendine açılan kızı terslemez, elbette kısmet, işten ayrılma falan diyecek.

Basindan beri okuyorum moral bozmamak adina da yazmiyorum ama sen gormeye baslayinca yazayim dedim.. ben aradaki yas farkini dusundugune inanmiyorum, bu olay tamamen etkilenmekle alakali ve patronunuz sizden etkilenmemis isin acikcasi.. yasini, konumunu ve bu zamana kadar gorup gecirdiklerini dusunursek sadece sizi mutlu etmek icin bir adim atmaz.. ha bu isin bir iyi tarafi var o da sizin duygularinizi istismar etmeyecek kadar olgun biri olmasi.. eger onu gordukce kendinizi kotu hissedecekseniz isten ayrilmanizi tavsiye ederim tabi ki oncesinde is bularak..

Yine aynı şeyi diyeceğim ama..Lütfen iş bulmadan çıkmayın.Sizi çok samimi buluyorum.Hayat şartları ortada.Gercek aşkı bulmanız, çok mutlu olmanız dileğiyle..

Aynen katiliyorum
Ekmek artik aslanin midesinde
Genel olarak kadinlarin su ya da bu sekilde erkeklere sebep islerinden, kariyerlden vazgecmesine, ekmeklerinden olmalarina karsiyim

Ikinize de katılıyorum, ben de adamın ümit vermediğini, nazikçe reddettiğini düşünmüştüm. Burada sürekli iyi yorumlar aldığı için de kendi çıkarımlarının doğru olduğu hissine iyice kapılıyor üye, beklentisi arttıkça hayal kırıklığının büyüklüğü de bir o kadar çok oluyor. Son olayda oturup, ağlanacak bir durum yokken karalar bağlamış. Iş bulmadan ayrılmaz inşallah.

Sadece sizin yorumlarınızı okudum. Acilan sizsiniz. Bence bu isin olup olmayacağıni anlamak için sizin bir davette bulunmaniz gerek. Mesela bir musait günde bana bir kahve sözünüz vardi diyebilirsin. İsten cikmadan önce tüm sansini dene. Zaten senin ondan hoslandigini biliyor. Reddederse eger kahve teklifini o ayin sonunda cikarsin bir daha da adim atmazsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…