Patronuma ilani ask ettim

Adamın ilk açılmanızda söylediklerinde hiçbir umut yok, aksine savuşturmuş. Benim 1 saatimi aldın borçlusun, bu mu söz, bu mu büyük umut? Hiç bir erkek kendine açılan kızı terslemez, elbette kısmet, işten ayrılma falan diyecek.
Eğer o umut degilse ben bugune kadar ki flortlerimden hicbir sey ogrenmemisim.tabii ki beni zarifce reddedebilir. Beni istemedigini kibarca soyleyip kendinden emin davranmasi ve bunu bana soylemek icin onca yol varken kalkip en son beraberligimi sormasi,bi saatimi aldin borcunu odersin demesi umut vermemekse ben gercekten hic bir sey öğrenmemişim. Kati bakis aciniza hayret ettim doğrusu. Adamin bence bir hissi yok size deseniz gercekten anlarim. Kesinlikle ufak bi olsa bi kapi aralamisti bana. Zaten artik tartismanin konuyu bi anlami yok,hersey yazdigim gibi. Hislerim olmayacagi yonunde.

Sadece sizin yorumlarınızı okudum. Acilan sizsiniz. Bence bu isin olup olmayacağıni anlamak için sizin bir davette bulunmaniz gerek. Mesela bir musait günde bana bir kahve sözünüz vardi diyebilirsin. İsten cikmadan önce tüm sansini dene. Zaten senin ondan hoslandigini biliyor. Reddederse eger kahve teklifini o ayin sonunda cikarsin bir daha da adim atmazsin.
Ya da bu adamin telefon numarasi sen de sirkette yok mu sen mesaj atsan ilk olarak?
Bende telefon numarasi tabii ki var,ama benim onda yok ama boyle bir sey yapamam.
Bu artik cok israrci gorunebilir,yapmak istese birseyler onlarca firsat oluyor.

Eğer o umut degilse ben bugune kadar ki flortlerimden hicbir sey ogrenmemisim.tabii ki beni zarifce reddedebilir. Beni istemedigini kibarca soyleyip kendinden emin davranmasi ve bunu bana soylemek icin onca yol varken kalkip en son beraberligimi sormasi,bi saatimi aldin borcunu odersin demesi umut vermemekse ben gercekten hic bir sey öğrenmemişim. Kati bakis aciniza hayret ettim doğrusu. Adamin bence bir hissi yok size deseniz gercekten anlarim. Kesinlikle ufak bi olsa bi kapi aralamisti bana. Zaten artik tartismanin konuyu bi anlami yok,hersey yazdigim gibi. Hislerim olmayacagi yonunde.
bence iş bulmadan işten çıkma.
çıkarken iletişim bilgilerini al ve görüşmeye devam et.
aynı işyeri olmaması, dedikodu riskinin az olması, çalışan patron ilişkisinde mesafe vb engeller ortadan kalkacağı için belki önce iyi bir arkadaş, sonra aşık olursunuz.
kim bilebilir.

bence iş bulmadan işten çıkma.
çıkarken iletişim bilgilerini al ve görüşmeye devam et.
aynı işyeri olmaması, dedikodu riskinin az olması, çalışan patron ilişkisinde mesafe vb engeller ortadan kalkacağı için belki önce iyi bir arkadaş, sonra aşık olursunuz.
kim bilebilir.
Nasil cikmayayim boyle yuzune bakarak konusmak cok uzuyor beni,belkide odasina her gun gitmemden mana cikariyor gozunde kucuk bi ifade olusuyordur. Fatura goturuyorum tabii bahanem oluyor ama absurd bi bahane ile gitmiyorum. Dun faturayi israrla istememesi pazartesi alirim demesi cok moralimi bozdu, onu gormek icin bahanem oluyor ama onda bir tik yok. İletisim bilgileri var bende ama ne yazikki bir sey yapamam. Daha fazla israrci gozukmek istemiyorum,onu ne kadar cok sevdigimi anlasin istiyorum.

Nasil cikmayayim boyle yuzune bakarak konusmak cok uzuyor beni,belkide odasina her gun gitmemden mana cikariyor gozunde kucuk bi ifade olusuyordur. Fatura goturuyorum tabii bahanem oluyor ama absurd bi bahane ile gitmiyorum. Dun faturayi israrla istememesi pazartesi alirim demesi cok moralimi bozdu, onu gormek icin bahanem oluyor ama onda bir tik yok. İletisim bilgileri var bende ama ne yazikki bir sey yapamam. Daha fazla israrci gozukmek istemiyorum,onu ne kadar cok sevdigimi anlasin istiyorum.
aksine çıkman daha iyi olur diye düşünüyorum.
ama iş bulmadan çıkma. ekmek aslanın ağzında.

işten çıkarsan onunla daha rahat iletişim kurarsın. bir hafta sonu kahve içmeye davet edersin.
arada hal hatır bahanesiyle ararsın, işle ilgili ararsın, mesaj atarsın dozunda vs.
aynı işyerinde olmadığınız için patron çalışan arasında olması gereken mesafe kalkmış olur.

bu aşk için biraz çabalaman gerekiyor.

aksine çıkman daha iyi olur diye düşünüyorum.
ama iş bulmadan çıkma. ekmek aslanın ağzında.

işten çıkarsan onunla daha rahat iletişim kurarsın. bir hafta sonu kahve içmeye davet edersin.
arada hal hatır bahanesiyle ararsın, işle ilgili ararsın, mesaj atarsın dozunda vs.
aynı işyerinde olmadığınız için patron çalışan arasında olması gereken mesafe kalkmış olur.

bu aşk için biraz çabalaman gerekiyor.
Daha once isyerinden biriyle nisanlanip ayrilmis cunku kiz bunun baska bi akrabasiyla daha once birliktelik yasamis nisanlandiklari zamanda bunu ogrenince nisani atmis patron.
Simdi adam istemiyorsa aramak yada yazmak cok basit gozukmez mi belki ayrilirsam veda edemezsem bir veda mesaji atarim diye dusunmustum ama terste tepebilir.

Benim düşüncemi biliyorsun bu konuda, iş ve aşk karıştırılmaması gerekiyor. Ben bile aşık olduğum kişiye (sana yazmıştım) o an işten dolayı çok gergin olduğumda ters tepkiler verebiliyordum. Bazen zamansız geleniyor. O anda sana, senin şahsına bir tepki değildi bu. X kişide olabilirdi aynı tepkiyi verirdi. Duygusal hayata pek yer olmuyor böyle yoğun anlarda. Ama sen sürekli onu düşündüğün için ve bir tepki beklediğin için olumsuz olarak algılıyorsun.

Ben çok olumsuz olduğunu düşünmüyorum ama şu anda sana çok umut verebilecek kadarda dolu olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden bende geri çekiyor kendisini. Herkes diyor istese gelirdi bir tepki verirdi ama bence onun durumuda çok değil eğer ki düşünceli ve olgun bir erkek ise. Onun için işten çıkmayı düşünen bir kadın vAr karşısında. Eğer adım atarsa umut vereceğinin farkında, gerisi gelmez ise seni üzebileceğinin farkında. Ha bunu geçtim, bide oranın müdürü. Dedikodu başladığında ikinizin canı sıkılabilir, konumu gereği bir ağırlığı olması gerek. Yani eğer olgun biri ise bütün bunları düşünüyordur ve adım atmasına engel oluyordur.
Senin yapman gereken olduğun gibi davranmak, ne trip atmak nede fazla ilgili/ilgisiz durmak. Sen sen ol. Şöyle düşünmeye çalış, ben zaten aralık ayında istifa edeceğim, zaten bu iş olmayacak, ne hali varsa görsün gibi düşün ve enerjiyi serbest bırak.
Bu arada belkide işi değiştirmem durumu kolaylaştırabilir bile. Belki o zaman çekinmeden arayabilir seni. Olacağı varsa İnan zaten olur.

Zaten zarifçe reddetmiş, kısmetse olur demiş sonra da herhangi bir adım atmamış. Bence siz kendiniz umutlusunuz adamın her davranışını umuda yormuşsunuz şimdi de her soğuk davranışında bana umut verdi diye ağlıyorsunuz. Ne yani bir arkadaş bana çay ısmarlasa bir daha ki senden unutma dese ay bu çocuk benden hoşlanıyor mu diyeceğim?

Daha once isyerinden biriyle nisanlanip ayrilmis cunku kiz bunun baska bi akrabasiyla daha once birliktelik yasamis nisanlandiklari zamanda bunu ogrenince nisani atmis patron.
Simdi adam istemiyorsa aramak yada yazmak cok basit gozukmez mi belki ayrilirsam veda edemezsem bir veda mesaji atarim diye dusunmustum ama terste tepebilir.

Bencede sonradan araman veya mesaj atman ısrarcı bir görüntü verir.hic gerek yok.zaten seninle ilgili bir niyeti olsa çıktıktan sonra o seni arar en azından neden yaptın diye sorar.

aksine sen de en az onun kadar olgun davranmalısın.
çıkarken kibarca vedalaş ancak yine görüşürüz mesajı ver mutlaka.
tamamen bağları koparmana gerek yok ki.
önce onun güvenini kazanmak istiyorsan arkadaşça konuşman görüşmen lazım.
belki zamanla sana uymadığını farkedip vazgeçeceksin. ya da o kişi zamanla sendeki cevheri görüp aşık olacak. ilk görüşte aşk çok çok nadirdir. genelde insanlar tanıdıkça sever.
sen hem onu daha iyi tanı, hem de seni tanıması için fırsatlar oluştur.

küser gibi veda etmeden ayrılmak çok çocukça bence. tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok gibi.

ayrıca iletişimde kal ki seni unutmasın. eğer tamamen tüm bağları koparırsan unutulursun. unutturma kendini, sevdir.

Merhaba konunuzu basindan beri takip ediyorum.
Ne yazik ki ben de umutsuz yazacagim.
Patronun seninle ilgilenmiyor.sanirim
Egosu epeyce tatmin olmus durumda.
Siz heyecanla askinizi itiraf ederken omum sakinligini korumasi sizden etkilenmedigini gosteriyor.
Gururu oksanmis onemsenmis sevildigini biliyor.
Ama hala sana karsi ayni tavirlar.
Konu sahibi sen bundan bir ders cikar.
Daha ustune gitme.
Soyle dusun soyledim bitti.
Unuturum zamanla.
Sevgini askini sana layik olanla paylas
Daha gencsin nelerle karsilasacaksin.
Bu itirafin tatli bir ani olarak mazinde kalsin.
Lutfen uzulme olur mu
Ask ilgi deger sevgi karsilikli olursa guzel ve anlamlidir.

Bende telefon numarasi tabii ki var,ama benim onda yok ama boyle bir sey yapamam.
Bu artik cok israrci gorunebilir,yapmak istese birseyler onlarca firsat oluyor.
Yani ne kaybedersin ki. Acikcasi kendimizi onun yerine koyalim. Biri bana acilsa gorusme teklifini ondan beklerim. Ben ona gorusmek teklif etmem. Hem de acaban kalmaz. Eger gelirse ve gorusurse bir ihtimal vardir. Ama bunu uygun bulmuyorum derse ya da bahanelerle geciktirirse ümit yok demektir o zaman isten ayrilirsin. Bu muallak araya sogukluk sokar. Bence bir dene hicbir sey kaybetmezsin.

Ceylin cim yaş farkınız çokmus zaten olmadığı daha iyi, ilerde yanında senden çok yaşlı gözüken göbekli ve çökmüş bi erkekle gezmekten mutlu olacaktın şöyle düşün denizde balık çooooook salla totonu çık işten :)

X