Patronuma ilani ask ettim

tanımaya çalışacaktır önce seni, gözlemleyecektir, kolay değil sonuçta o konumda birinin iyi düşünüp sağlam adım atması lazım. Emin olması lazım . Ben de olsam ne kadar karşımdaki bana aşığım dese de gerçekten öyle mi, geçici mi, bana uygun biri mi diye davranışlarını hareketlerini gözlemlerim, bunu yaparken de belli etmem. Kimleri görmüştür bugüne kadar. O yüzden ben süreyi kısa buluyorum.

merhaba konunuzu hep sessiz takip ettim ve sırf size yazmak için giriş yaptım. bence çok aceleci davranıyosunuz ve tek taraflı bakıyosunuz olaya. mümkün olduğunca kendinizi hep sakin tutmaya bakın. ikinizde belli yaşta insanlarsınız böyle şeyler bugünden yarına olmaz.
bi kez adam patron onun sizden çok daha kontrollü davranması gerekiyor ve size karşı siz söylemeden önce bişey de hissetmiyodu siz açıldınız diye hadi o zaman lalalalalal diyecek hali yok . sizi gözlemliyodur ölçüyodur tartıyodur bişeyleri . herkes bu zamana kadar bişeyler olurdu diyor ama süreç bi bana çok kısa geldi heralde.adam herşeyden yeni haberdar bi sorumluluğu ağırlığı kendine göre mutlaka kriterleri vardır. zaten bu kadar kısa zamanda bi dönüş beklentisine girmemeliydiniz bence.

sizin şu an yapabileceğiniz şey evet aşıksınız okey ve bu tamamen sizile ilgili bişey bence aşk her haliyle çok güzel bi duygu adamın sizi gözlemlemesi iöi zaman verin bi . beklentisiz olun bi süre kendinizi sakinleştirip devam edin bu şekilde. bakın bu adam size daha önce alıcı gözle belki hiç bakmamıştı ama şimdiden sonra ister istemez bakacak cool olun güçlü olun çünkü esas şimdi ölçüp bicecek ama hep hayatınıza bi şekilde devam edin bu şekilde aşırı hisler çok zarar verir size sakin olun sadece sakin
Odaya girer girmez heyecanlanıyorum anlıyor zaten oda,hatta bana sakin olmamı filan ima ediyor.Bilmiyorum ben çok sabırsızım galiba birde beklenti içinde olduğum için herşeye mana yüklüyorum. Karşısında güçlü duramıyorum küçük bi kız çocuğu gibiyim. Bunu gördüğü halde bi bahane üretip gelmemi istemese keşke çünkü bugüne kadar ben götürmüyordum faturaları,arkadaşım işten ayrıldı diye götürüyorum.
Fatura vsrmı bu hafta başka diye sorunca evet var perşembe günü dedim, oda tamam bekliycem dedi böyle gözlerimin içine öyle güzel baktı ki mest oldum,bütün günüm güzel geçti o bakış sayesinde.
Kendimi ister hırpalıyım ister hırpalıyım olmayacaksa olmaz zaten.. bekliyorum öyle işte :)

Bu arada müdürümdende izin aldım kendimi iyi hissetmiyorum diye yarın işe gitmicem, kendime vakit ayırıp biraz kafa dağıtmaya ihtiyacım var

tanımaya çalışacaktır önce seni, gözlemleyecektir, kolay değil sonuçta o konumda birinin iyi düşünüp sağlam adım atması lazım. Emin olması lazım . Ben de olsam ne kadar karşımdaki bana aşığım dese de gerçekten öyle mi, geçici mi, bana uygun biri mi diye davranışlarını hareketlerini gözlemlerim, bunu yaparken de belli etmem. Kimleri görmüştür bugüne kadar. O yüzden ben süreyi kısa buluyorum.
Hic renk vermiyor biliyormusun ben sadece lisevari bulunan askim yuzunden bazi seylerden mana cikariyorum o kadar..
Karsisinda dun nasil heyecanlidim ona ragmen cok sogukkanli ve sakindi. Sakin olmami ima etti,beni utandirmamasi gerektigini ima ettim bende.
İnsallah sizler hakkisinizdir ve ben yaniliyordurum. Cok dua ediyorum bunun icin.. :)

Odaya girer girmez heyecanlanıyorum anlıyor zaten oda,hatta bana sakin olmamı filan ima ediyor.Bilmiyorum ben çok sabırsızım galiba birde beklenti içinde olduğum için herşeye mana yüklüyorum. Karşısında güçlü duramıyorum küçük bi kız çocuğu gibiyim. Bunu gördüğü halde bi bahane üretip gelmemi istemese keşke çünkü bugüne kadar ben götürmüyordum faturaları,arkadaşım işten ayrıldı diye götürüyorum.
Fatura vsrmı bu hafta başka diye sorunca evet var perşembe günü dedim, oda tamam bekliycem dedi böyle gözlerimin içine öyle güzel baktı ki mest oldum,bütün günüm güzel geçti o bakış sayesinde.
Kendimi ister hırpalıyım ister hırpalıyım olmayacaksa olmaz zaten.. bekliyorum öyle işte :)

Bu arada müdürümdende izin aldım kendimi iyi hissetmiyorum diye yarın işe gitmicem, kendime vakit ayırıp biraz kafa dağıtmaya ihtiyacım var
gerçekten kısa bi zaman sakin olun sakinleşöeye sürece alışmaya çalışın beklemtilerinizi azaltın. adamın hiç bi tavrında ne olumlu ne olumsuz bişey yok ama sizi ister istemez gözlemliyodur. kendinizi hep sakinleştirmeye bakın. herşeyin için çok erken bunu sakın unutmayın. işinize gücünüze kendinize bakın. iniaşlah olumlu bi dönüş yapar size o kadar isterimki gerçekten

Hic renk vermiyor biliyormusun ben sadece lisevari bulunan askim yuzunden bazi seylerden mana cikariyorum o kadar..
Karsisinda dun nasil heyecanlidim ona ragmen cok sogukkanli ve sakindi. Sakin olmami ima etti,beni utandirmamasi gerektigini ima ettim bende.
İnsallah sizler hakkisinizdir ve ben yaniliyordurum. Cok dua ediyorum bunun icin.. :)
Samimiyetin burdan bize ulaşıyor ona da geçecektir. Hemen moralinizi bozmayın umutlanmayın da çok tabi. Geçen gün mesela bugün iyi anladım falan yazmışsınız da adam olumsuz hiçbişey yapmamış bana göre. Belki hiç ummadığın anda telefonuna bir mesaj gelir ne bilim bir şey olur. İyice tartması lazım adamın. Bence o konumda biri için kolay bişey değil, gerçekten değecek biri için risk alması lazım, bunun için de dediğim gibi acele etmemesi lazım. Hiç umut olmasa nasipli konuşmalar yapmazdı sen açıldığında. Ne olur demiş ne olmaz, ben bundan 'aklımda yoktu böyle birşey, karşımda düzgün bana güçlü duyguları olan bir insan var neden olmasın ama emin olmam lazım, seninle olur muyuz olmaz mıyız seni tanımam gerekir bana zaman veri ' anlarım. Bide o nişan olayından sonra daha temkinli adım atmak ister doğal olarak.

Bence iki gün gitme bir günde yokluğunu çok hissetmez yada çok ciddiye almaz.ama iki gün olursa noldu bu kıza diye düşünebilir.

Bir an liseli kızlar grubunda sandım kendimi.. Siz orada çalışansınız, işinizi yapın yeter.. Size karşı birşey hissederse, gelir zaten, kaç yaşındaki adam.. En azından o lise dönemini atlatmış..

Adam kızı tanımak istese, açık açık söyler. Kahve içmeye davet eder. Gider nasıl tanıyacaksa tanır. İş güç sahibi aklı başında insan. Bir ilişkiye başlamak isterse yada birinden Hoşlansa özürlü gibi davranmaz; Hoşlansa hoşlandım der. net. iş şu hareketiyle bana şölemi demek istedi, ama bunumu ima etti. Yok bana gelmemesi için şöle böle engelleri var diye kafaya kurmaya başlarsan, bunun sonu yok. 29 yaş az değil 42 yaşta.. Ergen gerisi gibi, davranılacak yaş değil. Adam bildiğin dalga geçiyor.

Adam kızı tanımak istese, açık açık söyler. Kahve içmeye davet eder. Gider nasıl tanıyacaksa tanır. İş güç sahibi aklı başında insan. Bir ilişkiye başlamak isterse yada birinden Hoşlansa özürlü gibi davranmaz; Hoşlansa hoşlandım der. net. iş şu hareketiyle bana şölemi demek istedi, ama bunumu ima etti. Yok bana gelmemesi için şöle böle engelleri var diye kafaya kurmaya başlarsan, bunun sonu yok. 29 yaş az değil 42 yaşta.. Ergen gerisi gibi, davranılacak yaş değil. Adam bildiğin dalga geçiyor.
Adam bıldıgın ızleyıp zevk alıyor ben olsam cıkardım işten yada yuz vermezdım.

Aman Allah'ım bu ne öfke ergen gerisi falan.şaşırdım dolayısıyla yorum yapmadan duramadim.yas kaç olursa olsun bu heyecanın kime ne zararı var.yada size ne zararı var.kimse bu işin olacağını garanti edemez keza olmayacağını da garanti edemez.konu sahibi platonik ve bence gayet hoş bir aşk yaşıyor bende iyi dileklerimi iletiyor um kendisine.

Dalga gecmiyor ben size katilmiyorum onu tanisaydiniz boyle soylemezdiniz, bu yorumunuzla bi insan uzerek elinize ne geciyor merak ediyorum olmayacaginin zaten farkındayım ama bırakında askin mantıksızlığını da mantiginida yaşayayım. Duzgun yada normal düşünmek zorunda degilim insanim bende

Aman Allah'ım bu ne öfke ergen gerisi falan.şaşırdım dolayısıyla yorum yapmadan duramadim.yas kaç olursa olsun bu heyecanın kime ne zararı var.yada size ne zararı var.kimse bu işin olacağını garanti edemez keza olmayacağını da garanti edemez.konu sahibi platonik ve bence gayet hoş bir aşk yaşıyor bende iyi dileklerimi iletiyor um kendisine.
Canim cok teşekkür ederim bu donemde gercekten bi ablam kadar guzel dualar edip akillar verdin bana, hem olumlu hem olumsuz yorum yaptin. Ne guzel senin gibi kendini bilerek yorum yapab insanlardsn fikir almak. Elestiriye acigim ama haksizca despotca kendini bilmezce yapilan elestiriye acik olamiyorum. Surda yaptigimin kime ne zarari varsa, ergen liseli salak kucuk dusmus vs vs hersey oldum

Bence de. Temiz bir aşktan bahsediliyor. Burdaki dediğiniz yorumlar ise ergen vs diyerek aşağılamaya çalışıyor. Tek tip şekilde mi olmalıymış aşk. Buna kim karar veriyor? Karar mercii mi var? Belki adam hiçbir zaman birine adım atamayacak bi düşünce şekline büründü. Arkadaş da adım atarak bir mutluluk şansı ortaya koydu. İnsanlar kendi aşk tasavvurlarını başkalarına dayatmamalı.

Dalga gecmiyor ben size katilmiyorum onu tanisaydiniz boyle soylemezdiniz, bu yorumunuzla bi insan uzerek elinize ne geciyor merak ediyorum olmayacaginin zaten farkındayım ama bırakında askin mantıksızlığını da mantiginida yaşayayım. Duzgun yada normal düşünmek zorunda degilim insanim bende
Bence sen böyle aşktan ruhtan anlamayan insanlara cevap verip kendini hiç yorma.. Platonik olarak sevmenin ne sana ne de ona hiçbir zararı olmaz.. Platonik aşk çok tatlıdır,heyecanlıdır..Her hareketine mana yüklersin kendini iyi hissedersin çoğu zaman:) iyi birisin sen bence ve patron da bunun farkında, seni gözlemliyor.. Üzülme ve Allah'tan hep hayırlısını dile.. :)

Bence sen böyle aşktan ruhtan anlamayan insanlara cevap verip kendini hiç yorma.. Platonik olarak sevmenin ne sana ne de ona hiçbir zararı olmaz.. Platonik aşk çok tatlıdır,heyecanlıdır..Her hareketine mana yüklersin kendini iyi hissedersin çoğu zaman:) iyi birisin sen bence ve patron da bunun farkında, seni gözlemliyor.. Üzülme ve Allah'tan hep hayırlısını dile.. :)
Çok teşekkür ederim kendimi çok iyi hissettiriyorsunuz iyiki düşüncelerinizi alıyorum saygı cercevesindeki her türlü eleştiriye açığım bu konu kuvvetle muhtemel olumsuzlukla sonuçlanır gibi ama ne olurss olsun yinede çok dua ediyorum ve hayırlısını diliyorum içten. Allah sizide güzel insanlar ile karşılaştırsın

Canim cok teşekkür ederim bu donemde gercekten bi ablam kadar guzel dualar edip akillar verdin bana, hem olumlu hem olumsuz yorum yaptin. Ne guzel senin gibi kendini bilerek yorum yapab insanlardsn fikir almak. Elestiriye acigim ama haksizca despotca kendini bilmezce yapilan elestiriye acik olamiyorum. Surda yaptigimin kime ne zarari varsa, ergen liseli salak kucuk dusmus vs vs hersey oldum

Bence gerçekten hiç takılma bu tarz yıpratıcı yorumlara.yani tabii insanlar olumlu veya olumsuz yorum yaparlar,bu ayrı konu ama yorumdan ziyade negatiflik yapan ,kişiyi yıpratmak isteyen ,bu üyeler diğer konularda da var ben bunları her mahallede olan bazı teyzelere benzetiyor um. hep olumsuz hep umut kıran ,sadece eleştirmek için konuşan teyzeler.gençligimizde çok çektik o teyzelerden bu forumda da bolca mevcut.

Çok teşekkür ederim kendimi çok iyi hissettiriyorsunuz iyiki düşüncelerinizi alıyorum saygı cercevesindeki her türlü eleştiriye açığım bu konu kuvvetle muhtemel olumsuzlukla sonuçlanır gibi ama ne olurss olsun yinede çok dua ediyorum ve hayırlısını diliyorum içten. Allah sizide güzel insanlar ile karşılaştırsın
Bak şimdi benden sana tavsiye ki çoğu kişi söylemiştir sana burda bunu.. Sen şimdi hislerini açıkladın ya her gün işe gittiğinde sanki onun seni çağırmasını bekliyomuş gibi davranma.. Odasına her gittiğinde işin ne ise onu yap.. Gülümseme bile.. Yani gülümse tabi ama çok değil.. Yarım ağız yani.. Yani onun dikkatini çekmek için hiçbişi yapma.. Bakalım sana böyle olduğunda nasıl davranacak..sen sonuçta açıldın ona.. Köşene çekil bekle..

ben sizin yerinizde olsam olumlumu olacak olumsuz mu olacak diye düşünmem üzerine sizin akışına bırakmaya ihtiyacınız var. ben adamın yerinde olsam adamın davrandığı gibi davranırdım gerçekten anlamıyorum insanları. sizin ne olumlu algılayın hareketlerini ne olumsuz akışına bırakın sadece

daha konuyu açalı 15 gün olmuş ya 15 günde olmaz böyle şeyler:) benim de bunun gibi olmasa da bi gönül meselem vardı 1 sene sürdü bişeylerin olması tabi sizinki inşallah o kadar sürmez:)

X