Patron yılışık mı ben mi kuruyorum

ben böyle biriyle aynı odada 3 ay çalıştım sadece ikimizdik. ilk iş görüşmesine gittiğimde bi şey hissetmedim masasında kitap vardı(dini kitaplar) neyse ben başladım ciddiyim baya hiç pas vermiyodum ama tecrübesizimde aynı zamanda haliyle kibarlıktan ölüyodum. iş öğretiyor bana kafamı çevirsem yemin ederim dudak dudağa geleceğiz öyle duruyordu 1 2 3 artık ben çok korkmaya başlamıştım kapıyı da kapatıyordu falan ben hep kalkıp açardım. aradan zaman geçti bebeğim güzelim tatlım diyordu bana midem bulanıyor başım ağrıyordu stres sinirden. sonra sonra çenem açıldı yakın durduğunda biraz mesafeli olur musunuz çok yakınsınız diyordum sonra bana karşı tatlım bebeğim falan demeyin hoşlanmıyorum diyordum bu benden alamadı istediğini bu sefer mobing uyguladı bana bağırırdı kendi hatalarını bana yüklerdi bunu niye böyle yaptın diye falan. mesafeli ol mutlaka rahatsız olduğun şeyi söylemekten çekinme hislerine de güven 1 hafta dene beğenmezsen çık

Pazartesi giderim diye konuştuk. Sıkıntı çıkartmasın

Benimkinin de masasında dini kitaplar vardı

Bazı insanlar gevşek ağızlı olur art niyet görmedim açıkcası. Hele yürüyecek insan eşim çocuğum vs demez kuruntu yapmışsınız. Bası kişiler kapalı çalışan istemiyor benim eksi patronumda öyleydi. Tüm çalışanlar açık ve makyajlı olmasını istiyordu. Vitrin gibi olacaksınız müşterilere karşı diyordu. Olabiliyor böyle şeyler maalesef

Bazı yerler kapalı çalıştırmıyor evet biliyorum. Ben de o yüzden 1 haftalık şans vermek istiyorum. Dediğiniz gibi belki benim kuruntumdur da güzel devam eder.

Aradı beni şimdi. Yoklayayım var mı bi sıkıntı dedi. Yok dedim sağolun. Tamam öpüyorum kızım dedi kapattı. Ne alaka şimdi

Banada hic tekin biri gibi gelmedi. Evliyim esimi seviyorum deyip güven verip yok aksam gunesi diyede yoklamis gibi sizi. Hele senden onceki kapaliydi ama bak ben oynak cilveli biri istiyorum o isime yaramaz gibi bi msj var sanki. Bence hic riske girmeyin. Yalniz kalinca vs tehlikeli olabilir bu adam. Alinmadim deyin gecin ailenize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…