Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu kişi pinti biri mıdır ?

Prenses diye hitabı keko izlenimi uyandırdı bende. İlk buluşmada da marketten atıştırmalık da tuhafıma gitti. Düzgün bir yerde yemek teklif etmeliydi. Bir de hovardalık bıraktım falan çok keko ya ,🤦🏻

Prenses diye hitabı keko izlenimi uyandırdı bende. İlk buluşmada da marketten atıştırmalık da tuhafıma gitti. Düzgün bir yerde yemek teklif etmeliydi. Bir de hovardalık bıraktım falan çok keko ya ,🤦🏻
Aynen ama bence bildiğin pintinin biri bu şahıs ve laubali ukala gibi bende efendi sandım başta öyle davrandı sonradan böyle saçmaladı ışık hızıyla soğudum

İlk buluşmada şehir dışından geldiyse ve açsa güzel nezih bir yerde birşeyler yenilebilirdi ilköğretim çocukları gibi marketten atıştırmalık alması hiç olmamış . İlk buluşmada hesabı sana öd etmeside olmamış üstelik sen çalışmıyorken! Yesinler onun müdürlüğünü müdür yardımcılığını adam olsunlar önce adam

İlk buluşmada şehir dışından geldiyse ve açsa güzel nezih bir yerde birşeyler yenilebilirdi ilköğretim çocukları gibi marketten atıştırmalık alması hiç olmamış . İlk buluşmada hesabı sana öd etmeside olmamış üstelik sen çalışmıyorken! Yesinler onun müdürlüğünü müdür yardımcılığını adam olsunlar önce adam
Bence de

Bu kişi hafta sonu çalışmıyor buna rağmen her hafta sonu ben gelemem sende gelirsin arada dedi ben çalışmıyorum deyince en son ben sana para harcatmaya kıyamam prenses falan dedi hiç oralı olmadı .
Adam size ikide bir prenses mi diyor cidden? Sırf bu bile soğumak için yeterli bir sebep değil mi ya çok itici. 🫠

Ya ne saçma bir insansınız. Bin kere 'ama ben ödeyeyim' , 'lütfen ben odeyeyim' demişsin. Adam her seferinde önce davranmış ödemiş. Sen yine ısrar edince de sana saygi duymus
Hayır hayırdır yani. Hele ki ilk buluşmada ben ödemek isterken her seferinde ısrar eden adam benim gözümde hem kekodur hem de kadından üstün olduğunu düşünen biridir. Ayrıca belki hoşlanmadım, borçlu kalmak istemiyorum yani, aç mı doyuruyorsun???
O yüzden önce davrandıysam ben öderim.
Yok, aç değilim dedim, yemek almadı
Yok, yüz kere ben odeyeyim dedim en sonunda kabul etti gıcık oldum vs.
İletişim beceriniz sıfır. Sizinle arkadaş da olunmaz sevgili de olunmaz bence. Biraz açık olmayı öğrenin. Ayrıca yediğinizi ödemişsiniz, bunda Bir şey yok. İnsanlar dateye cikiyor, sevabına aç doyurmuyor.
efendi biri gibi konuştu etti bu yaştan sonra hovardalik olmaz zaten yıllar önceki o adam değilim karşında olgun bir insan oturuyor falan dedi
E sen 26 yaşındasın. Bu adam 35 mi 40 mi??
26,30,33...bunlar hep hovardalik yaşları .

Ya ne saçma bir insansınız. Bin kere 'ama ben ödeyeyim' , 'lütfen ben odeyeyim' demişsin. Adam her seferinde önce davranmış ödemiş. Sen yine ısrar edince de sana saygi duymus
Hayır hayırdır yani. Hele ki ilk buluşmada ben ödemek isterken her seferinde ısrar eden adam benim gözümde hem kekodur hem de kadından üstün olduğunu düşünen biridir. Ayrıca belki hoşlanmadım, borçlu kalmak istemiyorum yani, aç mı doyuruyorsun???
O yüzden önce davrandıysam ben öderim.
Yok, aç değilim dedim, yemek almadı
Yok, yüz kere ben odeyeyim dedim en sonunda kabul etti gıcık oldum vs.
İletişim beceriniz sıfır. Sizinle arkadaş da olunmaz sevgili de olunmaz bence. Biraz açık olmayı öğrenin. Ayrıca yediğinizi ödemişsiniz, bunda Bir şey yok. İnsanlar dateye cikiyor, sevabına aç doyurmuyor.

E sen 26 yaşındasın. Bu adam 35 mi 40 mi??
26,30,33...bunlar hep hovardalik yaşları .
Çok saygısızsınız söylemeden geçemeyeceğim bende önyargınında böylesi pes ! Herneyse ne diyeyim o zaman Allah sizinle eş dost arkadaş olanları şerrinizden ve bu iğneli dilinizden korusun . Herkes bal gibi konuşmasını bilmez haklısınız kiminin dili zehirdir. İnsanın kalbinde ne varsa diline de düşüncesine de o yansır .

Çok saygısızsınız söylemeden geçemeyeceğim bende önyargınında böylesi pes ! Herneyse ne diyeyim o zaman Allah sizinle eş dost arkadaş olanları şerrinizden ve bu iğneli dilinizden korusun . Herkes bal gibi konuşmasını bilmez haklısınız kiminin dili zehirdir. İnsanın kalbinde ne varsa diline de düşüncesine de o yansır .
bence çok haklıyım. Ilk buluşmada kadin ısrarla 'ben odeyeyim' diyorsa muhtemelen ya erkeğin kendinden üstünmüş gibi israrla onun yediğini ödemesine gıcık olan biridir . Ya da kuvvetle muhtemel ikinci buluşmayı düşünmüyordur. Borçlu kalmak istemiyordur.
Bak sen de engellemişsin zaten. Sence hesap odemen iyi olmamış mı? Artık adama bir borcun yok . Diğer türlü gidiş geliş benzin, içecek, yiyecek ..Adam birkaç bin harcayacakti dönüşte engellenmiş olacaktı. Belki sana bununla ilgili seni kiracak bir mesaj atacakti. Bence bu kadın için de kötü.
Ayrıca ödemek istemiyorsan odeyeyim odeyeyim diye ısrar etme. Senin israrina rağmen 'tamam bu sefer sen ode' demeyen adamdır gerçek ayı
Bu kişi hafta sonu çalışmıyor buna rağmen her hafta sonu ben gelemem sende gelirsin arada dedi ben çalışmıyorum deyince en son ben sana para harcatmaya kıyamam prenses falan dedi hiç oralı olmadı .
Bu da ayrı bir şimariklik
Adam çalışıyor, sen işsizsin.
Her haftasonu o gelsin diyorsun, 'bazen sen gel' deyince bozulmuşsun
Adam çok haklı, hazır işsizsin, yorgun degilsin,enerjin de var git yani alt tarafı bir saatlik yol
Çalışan adam mı gelsin yorulsun her haftasonu? Ne kadar Rabbena hep bana bir kişiliğiniz var.
Ayrıca işin yoksa, sevgililigin getirdiği maddi yükü sirtlanamayacaksan neden internetten sevgili arıyorsun? Hani tesadüfen denk gelseniz,aşık olsanız neyse.
Ama ne düşünüyorsunuz sırf siz issizsiniz diye (ki 26 yaşındasınız, bu surec çok uzun surmemeli) adam her yemeği ısmarlasın, her haftasonu o gelsin, tüm yükü o sirtlansin. İyi de neden??
Birkaç sene önce sevgilimle yeni tanistigimiz,sadece takıldığimiz zamanlarda ben de işsiz kalmıştım. Hem de Bir yıla yakın bir işsizlikti. Biz de uzak mesfeydik (otobusle 1 saat değil uçakla 3 saatlık bir uzaklik)
Tabii önceki çalışma hayatimdan kenara birkaç altin vs atmıştım zor günler için. Ama hiç "ben işsizim, o euro kazanıyor tabii ki o gelsin,tabii ki o ödesin" diye düşündüğümü hatırlamıyorum. 'İşsizim, sen gel' yerine 'işsizim, nasılsa zaman sıkıntım yok' modundaydim. Ya da maddi durumum onun yanından geçmeyeceği için odeyemeyecegim şeylere yalandan 'ödeyeyim' diyip sonra sizin gibi üzüleceğime gezerken Sehir/ulke bolustururduk. Benim şehrimde her şeyi ben ayarlar, sokak lezzetleri yer, şehrin manzaralı yerini bulup marketten aldığım ucuz şarabı açar, ulaşımı blablacar ya da otostopla sağlar, olabilecek en uygun fiyata keyifli zaman geçirirdik. Onun günündeyse araç kiralayıp manzarali deniz restoranına giderdik😅
Yani her şeyin bir çözümü var. Adam müdür yardımcısı diye nette tanistigi buluştuğu kızların her şeyini ödemek,tüm nazını çekmek zorunda değil. İlişki böyle bir şey değil.

Bir mesajinda hep saçma insanları çektiğini yazmışsın. Bence müsait olduğun bir gün ilişkiye bakışını, beklentilerini, iliski için senin karsi tarafa verdiklerini falan bir gözden geçir. Belki de bazı farkındalıklara erişirsin. İnsanın kendisini düzeltmesi için önce yanlışlarını farkına varması gerekir
İnsanın kalbinde ne varsa diline de düşüncesine de o yansır .
Aynen öyle. Şükür kalbimin ekmeğini yerim, çok mutluyum 🥰

aç mısın diye sormamalı yemek yiyelim mi diyebilirdi olması gereken budur muhtemelen ya parası yok aç köpek yada kadına para yedirmek istemeyenlerden boşver ya

X