Patron yılışık mı ben mi kuruyorum

Mesaiyi sordum zaten. Öyle bir durum olmaz vs dedi. Ben en çok şeye takıldım. Senden önce gelen kız kapalıydı demesine

yani sen bu düşünceler içine girdiysen sıkıntı var demektir zaten
ben şeye takıldım
ben yemek yemezsem sen de yemezsin nedir yahu
yemek yemek zorundasın ve neden elin adamının midesine bağlı olsun senin miden?
belki adam sadece 1 öğünle durabilen biri ama sen 3 öğün yiyen birisin?
böyle önemli bi ihtiyaç için bunu nasıl söyler ya
adam şimdiden aç bırakıyor valla sen burdan maaş da alamazsın

Adam yılışık pisliğin teki, niye kabul ettiniz?
Böyle ortamlarda başınıza her şey gelebilir. Çok dikkatli olun eğer kesin kararlıysanız.
Ama bana sorarsanız asla gitmeyin.

Mesaiyi sordum zaten. Öyle bir durum olmaz vs dedi. Ben en çok şeye takıldım. Senden önce gelen kız kapalıydı demesine
olmaz diyor

ama ben cogu zaman yemek yemıyorum sen de yemezsın dıyecek kadar rahat konusuyor sımdıden. kesin mesai yapar demedi demeyin

kapalılık konusu da, yorumu da ayrı bır sevıyesızlık.

nerden baksanız profesyonnelıkten uzak, her cumlesındekı nıyet dogru olsa, samimi -orta yaslı bir abı gıbı rahat bır ınsan desek... bu profesyonnelıkten uzak olması demek. bu da sıze ıs konusunda da, konusma ve tavırlar konusunda da, sorun yaratacak seyler yasanabılınır mesajı vermeli

ahlaki durumları gectım, olmadı dıyelım ıs hayatı olarak zor olacak demek istiyorum

Sizin bahsettiğiniz durum gibi değil sanki bu biraz babanız tanımadığı birine karımı çok seviyorum karım benim için çok özel biri demez herhalde henüz tanıdığı birine demez yani
karım özel,

cok sevıyorum demesi

senınle ısım olmaz mesajı vermek mi, guven vermek mi desem. yine sacma bir yaklasım

yanı bır ısyerınde calısan ve amir olan bırı ıcın cok gereksız hareketler, profesyonnelıkten de uzak soylemler yani.

Kendisi çok konuşuyor 2 saatte ben 10 dk anca konuştum zaten
tanısmaya calısan tipler gibi

tecrubelerımızı anlatıyoruz ama sıze gecmıyor bunlar

gecmıyorsa da bızlerı yormayın ve yasayın ne yasayacaksınız yani.

ıs gorusmelerınde, kısıyı tanımak ıcın aday gorustulur. evlılık ya da cocuk konularını dusunuyormusunuz sorularına bıle mahrem sorular dıyoruz, olmaması gereken sorular dıyoruz. ama koca adam sıze neler anlatıyor , evlılık ve cocuk dusunuyormusunuz konusu masum kalıyor yanında. ya da hadsizce olmuyor, neredeyse

Bu sen misin demesinde ki amaç ne orda ben de sinir oldum zaten. Sonra başladı aile hayatını anlatmaya
sen diyebilir bazen, bay bayan ik ya da patronlar. dogru olmayabilir ama buna gelınceye kadar.

ayrıca madem bınlerce sınır olunacak durum var, kendınızı rıske atıp bu ısı kabul etmeyın allah askına.

sen diyebilir bazen, bay bayan ik ya da patronlar. dogru olmayabilir ama buna gelınceye kadar.

ayrıca madem bınlerce sınır olunacak durum var, kendınızı rıske atıp bu ısı kabul etmeyın allah askına.
Sen demesine takmamış, bu sen misin demesine takmış. Cv'deki fotoğraf daha mı güzeldi daha mı farklıydı bilemiyorum da benzetememiş yani yine ayrı bi gevşeklik.

bana sıkıntılı geldi ne alaka yahu. taciz gibi durumlar olmasın sonra başka kadın personel yoksa. Bilmiyorum ben olsam korkardım kabul etmezdim. başka iş bakardım. herif tekin gelmedi bana

bana sıkıntılı geldi ne alaka yahu. taciz gibi durumlar olmasın sonra başka kadın personel yoksa. Bilmiyorum ben olsam korkardım kabul etmezdim. başka iş bakardım. herif tekin gelmedi bana
Başka iş bakıyorum bi yandan ama acaba önyargı mı diye de düşünüyorum

Yaşımdan küçük durduğum için beni çok ciddiye almadıklarını düşünüyorum nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…