Patron yılışık mı ben mi kuruyorum

Bence büyük şehirlerde böyle iş için dert etmeye çok gerek yok. Tabi ki iş arayın, erkenden çalışmaya başlayın ama 2 3 ayın da lafını etmez aileniz bence. Burası bana güven vermedi, zaten çok konuşan insan sevmem bilemiyorum iş beni x yoruyorsa konuşan insan 2x yoruyor.

Yaşımdan küçük durduğum için beni çok ciddiye almadıklarını düşünüyorum nedense
ya neden kendinize yükleniyorsunuz

neden şu an bu iş ya da yetkili kişinin yaratacağı daha büyük sorunlar varken, buna takılıyorsunuz

ayrıca bir çok görüşmede bana bile sen diyorlar. 41 yaşındayım.

karım özel,

cok sevıyorum demesi

senınle ısım olmaz mesajı vermek mi, guven vermek mi desem. yine sacma bir yaklasım

yanı bır ısyerınde calısan ve amir olan bırı ıcın cok gereksız hareketler, profesyonnelıkten de uzak soylemler yani.
Evet profesyonellikten çok uzak ayrıca kendisi de Kıvançtı da kosacakti çalışanlar ona 😂

Başka iş olsa zaten asla gitmem. Yeni mezunum boşluktayım. Ailem çalış baskısı yapıyor.
Lütfen ailenize tıpkı bize anlattığınız gibi anlatın, onlara söylediniz mi görüşmenin içeriğini?
Hiç bir aile kızını sapık birinin yanında çalışmasına razı olmaz. Onlara söylediğinizi sanmıyorum.

Yaşımdan küçük durduğum için beni çok ciddiye almadıklarını düşünüyorum nedense
İş görüşmesi sırasında kendinizden emin ve dik durun, konuşurken kem küm etmeyin, deneyimsiz olduğunuz için ezik durmayın. Görünüşle ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Adam asılmış siz gidip anlaşmışsınız, küçük değilde saf görünüyorsunuz bana göre.

İş için görüşmeye gittim ofise. 53 yaşında evli, iki çocuğu var adamın. Tam 2 saate yakın benimle konuştu. İlk gördüğünde cvde ki fotoğrafıma bakıp “bu sen misin ya” yaptı güldü. Beğenemedi herhalde gerçekte beni :) İş dışında özel hayatını bile anlattı. Çocuklarıma çok bağlıyım. Eşimi çok seviyorum. Eşim benim için çok özel biri. Bana anlatması garip geldi. Dinledim ben de. Sonra şey dedi senden önce de biri geldi görüşmek için. Ama o kapalıydı dedi. Bunu belirtmesi ne alaka. Konuştuk işte işle ilgili. Sonra pencereyi açtı güneş vuruyordu. Akşam güneşi kime vuruyordu, güzele miydi dedi. Parayı konuştuk para da anlaştık. Ben yemek olayını sorunca da “ ben iş yoğunluğundan bazen yemeği unuturum ben yemezsem sen de yemezsin ama yemek paran vs verilecek zaten” dedi. Kabul etti aldı beni işe haftaya gel dedi. Ofiste 3 kişi var toplam benle birlikte ikisi de erkek. Yeni mezunum başka iş altarnatifim yok şu an. Ailem bi yandan baskı yapıyor çalış diye. O yüzden deneyim kazanmak amaçlı kabul ettim çalışmayı da yine de bilemedim. Sizce ne yapsam
Sınırını koru fazla da yaklaşma sohbet etme. Bunun gibiler yüz bulunca sapıtıyor. Sen sadece işine odaklan ve adamla tek başına bi yerde durmamaya çalış.

Bence büyük şehirlerde böyle iş için dert etmeye çok gerek yok. Tabi ki iş arayın, erkenden çalışmaya başlayın ama 2 3 ayın da lafını etmez aileniz bence. Burası bana güven vermedi, zaten çok konuşan insan sevmem bilemiyorum iş beni x yoruyorsa konuşan insan 2x yoruyor.
Yapıyolar ailem zaten çok sıkıyor. Yoksa ben bu kadar kasmam

İş görüşmesi sırasında kendinizden emin ve dik durun, konuşurken kem küm etmeyin, deneyimsiz olduğunuz için ezik durmayın. Görünüşle ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Adam asılmış siz gidip anlaşmışsınız, küçük değilde saf görünüyorsunuz bana göre.
Ailem baskı yapıyor. Benimde elimde başka alternatif olmadığı için yoksa bulaşmam hiç

Lütfen ailenize tıpkı bize anlattığınız gibi anlatın, onlara söylediniz mi görüşmenin içeriğini?
Hiç bir aile kızını sapık birinin yanında çalışmasına razı olmaz. Onlara söylediğinizi sanmıyorum.
Bi kaç arkadaşıma danıştım. İlk gün git dediler bi bak olmazsa devam etme anlarsın zaten dediler.

3 kişi var dedim ya. O şu an izinde 15 gün sonra gelecek. Sadece ikimiz varız ofiste biraz tedirginim açıkçası
Bence gitme bu işe canım. Ben pek hayra alâmet hissiyat almadım bu adamdan. Baş başa kalacağın bir ortam, Allah korusun başına telafisi zor bir durum gelmesin.. Bir kapı kapanır daha hayırlısı açılır 🙏

Bi kaç arkadaşıma danıştım. İlk gün git dediler bi bak olmazsa devam etme anlarsın zaten dediler.
İlk gün gidip anlayamaya gerek yok ki adam zaten belli etmiş kendisini. bence gitme adam hiç normal değil birde zaten hiç kız yokmuş sanırım yanlış anlamadıysam. Senin için hiç güvenli değil bence orası ailene olayı anlat başka işleri aramaya devam et eminim ki anlayışla karşılarlar.

belkide adam seni yokladı, terslicek misin, sessiz mi kalcaksın, merak edip başka şeyler soracak mısın, anlattıkları sende merak uyandırdı mı vsvsvsvs…

İş için görüşmeye gittim ofise. 53 yaşında evli, iki çocuğu var adamın. Tam 2 saate yakın benimle konuştu. İlk gördüğünde cvde ki fotoğrafıma bakıp “bu sen misin ya” yaptı güldü. Beğenemedi herhalde gerçekte beni :) İş dışında özel hayatını bile anlattı. Çocuklarıma çok bağlıyım. Eşimi çok seviyorum. Eşim benim için çok özel biri. Bana anlatması garip geldi. Dinledim ben de. Sonra şey dedi senden önce de biri geldi görüşmek için. Ama o kapalıydı dedi. Bunu belirtmesi ne alaka. Konuştuk işte işle ilgili. Sonra pencereyi açtı güneş vuruyordu. Akşam güneşi kime vuruyordu, güzele miydi dedi. Parayı konuştuk para da anlaştık. Ben yemek olayını sorunca da “ ben iş yoğunluğundan bazen yemeği unuturum ben yemezsem sen de yemezsin ama yemek paran vs verilecek zaten” dedi. Kabul etti aldı beni işe haftaya gel dedi. Ofiste 3 kişi var toplam benle birlikte ikisi de erkek. Yeni mezunum başka iş altarnatifim yok şu an. Ailem bi yandan baskı yapıyor çalış diye. O yüzden deneyim kazanmak amaçlı kabul ettim çalışmayı da yine de bilemedim. Sizce ne yapsam
Başka iş mi bulamadın gülüm okadar erkeğin arasında tek kalacaksın gitme boşver başka iş bulursun okadar ofis var memlekette ofisten çok ne var Allah aşkına

X