Patron yılışık mı ben mi kuruyorum

Aynen ben de böyle düşündüm 1 hafta denerim zaten kendini az çok belli eder orda. Benim amacımda deneyim kazanmak zaten yeni mezunum iş hayatını bilmiyorum
Bence deneme bile. Bir haftayi birak o adamla 10 dk yalniz kaldiginda sana bi sey yapmayacagini nerden biliyorsun. Neler duyuyoruz. Baska is bulursun. Dualarimiz seninle.

Banada hic tekin biri gibi gelmedi. Evliyim esimi seviyorum deyip güven verip yok aksam gunesi diyede yoklamis gibi sizi. Hele senden onceki kapaliydi ama bak ben oynak cilveli biri istiyorum o isime yaramaz gibi bi msj var sanki. Bence hic riske girmeyin. Yalniz kalinca vs tehlikeli olabilir bu adam. Alinmadim deyin gecin ailenize.
Güven vermek için değil o. Eşim var çoluk çocuğum var kurulu düzenimi bozmam ama rahat da durmam, olmuş ya da olacak olayları ona taşırsan seni bitiririm demek.

Aradı beni şimdi. Yoklayayım var mı bi sıkıntı dedi. Yok dedim sağolun. Tamam öpüyorum kızım dedi kapattı. Ne alaka şimdi
Merve gerçekten safa mi yatıyorsun, yorum gelsin ilgi olsun diye mi yapıyorsun yoksa zekanda bir problem mi var anlayamıyorum. Otur ailene anlat başına iş alacaksın

Banada hic tekin biri gibi gelmedi. Evliyim esimi seviyorum deyip güven verip yok aksam gunesi diyede yoklamis gibi sizi. Hele senden onceki kapaliydi ama bak ben oynak cilveli biri istiyorum o isime yaramaz gibi bi msj var sanki. Bence hic riske girmeyin. Yalniz kalinca vs tehlikeli olabilir bu adam. Alinmadim deyin gecin ailenize.
Doğru haklısınız

Ohaaaa asla bas la ma!!! Net!! O kimmiski bi sıkıntı varmi diye yokluyormus. Ger.zekali. Bide öpüyormus agzimi bozmayayim simdi. Asla baslama direk engelle
Yoklama nedeni pazartesi gidecek miyim. Ama telefonu kapatırken tamam kızım öpüyorum demesi duyduğum an sinirlendim

Yani hani evliyim ben esimide seviyorum deyip korkutmadan yanasip tavlamaya niyetli diye düşündüm ama sizin dediğiniz gibide olabilir

Babamla aram iyi değil, gelmezdi
Anne veya birisi bilmiyorum.Benim yakınım meslek sahibi kendi işyeri.Ben biliyorum babaları veya anneleri ile gelenler ilk gün.Stajerde geliyor onlarda.İnanın hiç yanlış değil.Burada şimdi hemen aa gidilir mi falan diye başlarlar ama gidilir.Ben çok gördüm.Benim yakınımda hiç bir zaman eleştirmezdi bu durumu.Bizim ülkede normal.Her taraf kötü niyetlilerle dolu sahipsiz olmadığını görecek

Annen herhalde taciz ediliyorum desen bosver isin var en azindan, maasin var diyecek.
senle beraber uc kisi olmasaniz git derdim ama o digeri ki onun da nasi biri oldugu belli degil gelmese bas basa kaliyosunuz patronla. Bu adam sana servet odemiyordur diye dusunuyorum. Annen ne derse desin baska is bak. Call centera girsen bundan iyidir. Ayrica uc kisilik kucucuk firmanin cvne bi katkisi olmayacak sirf para kazanican oradan. O yuzden boyle birinin yaninda ise girecegine call centera gir. Bulmasi kolay diye cc ornegini verdim. Hani annen cok laf ederse hala bostasin diye oyle yaparsin

Konuştum annemle. Git çalış diyor bir şey olmaz. Zaten aile baskısından böyleyim
Bunu tahmin ettim. O yüzden kabul etmediler de ailene diye yazmistim. Başına bi sey gelse kusura bakmayın ama seni bile suclayabilecek potansiyel gördüm ben annenin soyleminde. Tabiiki gunahini almak istemek sonucta sizin basiniza bi sey gelsin elbette istemez ama belki maddi sıkıntı olunca riskleri fark etmeden gormezden geliyor olabilir anneniz.
O yüzden lutfen once Allah sonra sen kendine sahip çık.
Bi yalan uydur ve baslama o yere. 2 saat konusmus bide ya, ne yani, ne isiymis o. Sanki uluslararasi şirket, sanki nasa vs vs .. gitme bak bu erkekler cok igrenc seyler. Sen hareketlerinden huzursuz olsan belli etsen, bide seni iftira atiyosun diye azarlar ve suclar.
Boyle bi sey benim kardeşimin basina geldi. Ki kardesim evli olmasina ragmen rahatsız edici hareketleri vardi adamin. Tabii enistemede soylemedi kardesim, olay cikmasin diye ve bi bahane uydurup isten ayrildi. Patronu isten ayrilacagini duydugunda nasıl üzülmus ser.fsiz. Bide gider ayak kocani aldatan biri degilsin sen ne kadinlar var diyede takdir etmis ger.zekali. Yani biz kadinlar bi seyden suphe duydugumuzda genelde yanilmayiz. Lutfen oraya gitme. Yoksa Başına bi sey geldiginde omrun boyunca bedelini odersin ve kimsede sahip cikmaz, belkide seni suclarlar. Baska işmi yok. Allah büyük bir an önce hayirli iyi bir is bulursunuz ınşallah.
Anneme söyledim. Sen abartıyorsun bi şey olmaz dene biraz çıkarsın olmazsa dedi.

Bunu tahmin ettim. O yüzden kabul etmediler de ailene diye yazmistim. Başına bi sey gelse kusura bakmayın ama seni bile suclayabilecek potansiyel gördüm ben annenin soyleminde. Tabiiki gunahini almak istemek sonucta sizin basiniza bi sey gelsin elbette istemez ama belki maddi sıkıntı olunca riskleri fark etmeden gormezden geliyor olabilir anneniz.
O yüzden lutfen once Allah sonra sen kendine sahip çık.
Bi yalan uydur ve baslama o yere. 2 saat konusmus bide ya, ne yani, ne isiymis o. Sanki uluslararasi şirket, sanki nasa vs vs .. gitme bak bu erkekler cok igrenc seyler. Sen hareketlerinden huzursuz olsan belli etsen, bide seni iftira atiyosun diye azarlar ve suclar.
Boyle bi sey benim kardeşimin basina geldi. Ki kardesim evli olmasina ragmen rahatsız edici hareketleri vardi adamin. Tabii enistemede soylemedi kardesim, olay cikmasin diye ve bi bahane uydurup isten ayrildi. Patronu isten ayrilacagini duydugunda nasıl üzülmus ser.fsiz. Bide gider ayak kocani aldatan biri degilsin sen ne kadinlar var diyede takdir etmis ger.zekali. Yani biz kadinlar bi seyden suphe duydugumuzda genelde yanilmayiz. Lutfen oraya gitme. Yoksa Başına bi sey geldiginde omrun boyunca bedelini odersin ve kimsede sahip cikmaz, belkide seni suclarlar. Baska işmi yok. Allah büyük bir an önce hayirli iyi bir is bulursunuz ınşallah.
Anneme göre ben kuruntu yapıyormuşum. Daha 3 ay önce mezun oldum çok baskı yapıyolar üzerimde hemen çalış. Şimdi böyle bir adamla nasıl çalışayım. Hadi sapık değil diyelim. Adam bana profesyonelde gelmedi. Daha kurumsal bi yer bulmam gerekli

Anneme göre ben kuruntu yapıyormuşum. Daha 3 ay önce mezun oldum çok baskı yapıyolar üzerimde hemen çalış. Şimdi böyle bir adamla nasıl çalışayım. Hadi sapık değil diyelim. Adam bana profesyonelde gelmedi. Daha kurumsal bi yer bulmam gerekli
Anlıyorum canım, bazen aileler insana hayati zorlastiriyorlar ama dedigim gibi olmadi de gec. Allah afetsin yalan gunah ama sanki baska caren yok gibi. Yinede ne yap ne et ister dogruyu soyle ama gitme. Boyle bi yerde baslarsan hic bi sey yapmasa sadece ima ve soz ile rahatsiz etse bile yeter ki bu senin icin boyun egmeyi kabullenis olur. Hayatina boyle sekil verme. Nasil baslarsan o pskoloji ile oyle bi muddet devam edersin. Kendine saygin kalmaz bile ede buraya başladım aileme boyun egdim dersin. Yapma ne olur.

Anlıyorum canım, bazen aileler insana hayati zorlastiriyorlar ama dedigim gibi olmadi de gec. Allah afetsin yalan gunah ama sanki baska caren yok gibi. Yinede ne yap ne et ister dogruyu soyle ama gitme. Boyle bi yerde baslarsan hic bi sey yapmasa sadece ima ve soz ile rahatsiz etse bile yeter ki bu senin icin boyun egmeyi kabullenis olur. Hayatina boyle sekil verme. Nasil baslarsan o pskoloji ile oyle bi muddet devam edersin. Kendine saygin kalmaz bile ede buraya başladım aileme boyun egdim dersin. Yapma ne olur.
52 yaşında adam çocukları var anlamıyorum bazen insanları. Sürekli kızım kızım demesi de ayrı itici. Haklısınız dediğiniz şekilde yapacağım

52 yaşında adam çocukları var anlamıyorum bazen insanları. Sürekli kızım kızım demesi de ayrı itici. Haklısınız dediğiniz şekilde yapacağım
Biz erkeklerin zihniyetine sahip olmadigimiz icin o anlamsiz celiskili taktik sozlerini mantikli bulmayiz ama o iste bence işe girmeni saglamak icin kizim kizim diyerek guven vermeye calisiyor. Gunahini alamam ama bence niyeti apacik ortada. Sevindim orada calismaya baslamayacaginiza. Allah yolunuzu acik etsin. Sevgiler 💐

X