para,balayı,ev meselesi

O kadar doğru yazmışsınız ki söylemeden edemedim.

Benim bi arkadaşım vardı
Kayinpederi sana takılan çeyrekler küçük altınlar benim bilezikler sette senin demişti. KP düğün zamaninda yakınlarına haber saliyor bilezik yerine çeyrek tam altın falan takın diye
Gerçektende düğününde hep küçük altın takıldı ve ciddi bi altındi. KP hepsini aldı. Yani seninkide kuçuk der hepsini alabilir
Onlar senin hakkın verme elini verirsen kolunu kaptirirsin. Bende 1 sene sonra balayı yaptım. Eşimin işinden dolayi. Gerçekten balayı gbi değildi. Bu yüzden balayı nedir bilmem :) önemli olan anlaşmak saygı sevgiymis diyorum.

önemli olan huzur
nişanlım bana saygılı,sadık,merhametli olsun bunları önemsemiyorum ben alırlarsa alsınlar

Hahhaaa Hanım abla,hunter ablayla bir düello yapın kız ve erkek anaları olarak,biz de tüyolar kapalım,iki cinsten de var bende,tecrübenizden faydalanırız:))

Sevgili hunter7 ile düello yapmayız gaza getirmeyin bizi,biz onla huzurevi arkadaşıyız dizlerimizde battaniye okeye döneceğiz:))

Hahhaaa Hanım abla,hunter ablayla bir düello yapın kız ve erkek anaları olarak,biz de tüyolar kapalım,iki cinsten de var bende,tecrübenizden faydalanırız:))

yok beni oyuna getiremezsiniz,ağzımdan laf alıp,geline yetiştireceksiniz di mi?

şaka bir yana kayınvalide olsam da ,koyu bir kadın hakları savunucusuyum.bu yüzden altınların kadının hakkı olduğunu düşünüyorum.ben dokunmadım mesela,ne altınına ne parasına.hakkım olduğunu da düşünmüyorum.

Sevgili hunter7 ile düello yapmayız gaza getirmeyin bizi,biz onla huzurevi arkadaşıyız dizlerimizde battaniye okeye döneceğiz:))

ben battaniyeleri ördüm.sadece uygun huzurevi kaldı.
bu arada torun nasıl,benim de oldu.ilk düşükten, 2 ay sonra hamile kaldı .şu an 2 aylık bir tosbik var bizim de.
tosbik dediğime bakma ufak tefek bir erkek çocuğu .

Kumpas kuruyorlar bize gördünmü,işin şakasıda takılan her altın gelinindir el uzatılmaz onun hakkıdır:))
Bizim dünürde demişti hatta,hem altın hem para gelinindir diye,aksi olsaydı şayet fırtınalar koparırdım..

Huzurevi işi bende merak etme
Maşallah güle güle büyütün bebeği demekki ondan yoktun sende hiç gözükmedin.
Bizimkide büyüdü 7.ayının içinde oldu

senin dünür benim kafadaymış.bazıları ben taktım ,onun için geldi diyor o bile komik.e takmasaydın.vallahi kız anası olsaydım, nasıl olurdum merak ediyorum.

Huzurevi işi bende merak etme
Maşallah güle güle büyütün bebeği demekki ondan yoktun sende hiç gözükmedin.
Bizimkide büyüdü 7.ayının içinde oldu

ohhh maşallah.tam yemelik olmuş sizin ki. evet.biraz zor bir hamilelik geçirdi.şimdi de bebek küçük.,destek olmak lazım,elden geldiğince.siz de güle güle büyütün.

senin dünür benim kafadaymış.bazıları ben taktım ,onun için geldi diyor o bile komik.e takmasaydın.vallahi kız anası olsaydım, nasıl olurdum merak ediyorum.

O düşünceye girilirse altın beklerler,kız annesi olsaydın kesin sesini çıkartırdın ben gibi:)) biz yaşamadık gerçide.
Haksızlığa gelemezdik..

ohhh maşallah.tam yemelik olmuş sizin ki. evet.biraz zor bir hamilelik geçirdi.şimdi de bebek küçük.,destek olmak lazım,elden geldiğince.siz de güle güle büyütün.

Şu an iyi demi,destek olmak gerekiyor her anlarında.
Sevgileri çok müthiş varya.

Olsun barışırsınız,maksat bize fikir olsun
Ben de aynı fikirdeyim Hunter abla,öyle ya güne girelim o zaman düğünlere ne gerek var.
Fakat nişanlısından eminse kayınpederin yüzsüzlüğü deyip geçsin,bu günlerini zehir etmesin bence...

Ooo maşallah,güle güle büyütün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…