özel mesaj bölümünden olmuyor :D

sorma sorma aynen :)) sen naaptınn ne konservesi yaptın geçen gün soramadım ayrıca hala kanaman gelmedimi kızzz

yok ya gelmedı cnm oylece adet olmayı beklıyorum :44: konserve yapmadım cnm ya buzluga attım patlıcan taze fasulye ve dolmalık bıber menemenımı kayınvalıdem yapcak allah razı olsun o yapmasada ben yaparım onuda buzluga atarım konserve yapsam istanbul cok sıcak ekşir diye korkuyorum ee sende ne var ne yok :26: bu arada esım sıgarayı bıraktı sonunda zafer benım

aaaa çok sevindimm nasıl bıraktııı

cnm ne yaptın ben daha adet olmadım ya moralı cok bozuk ama baska seylerle ugrasıp dusunmemeye calısıyorum yarında hastaneye gıtcem sonuc ne olacak bakalım:26:

Allah Allaaahhh niye olmuyorsun acabaa ??? ben senin üstüne 2.yi olucam nerdeysee :44:

allah allaaahhh niye olmuyorsun acabaa ??? Ben senin üstüne 2.yi olucam nerdeysee :44:

bılmıyorum cnm bugun sonucları almaya gıttım doktor bıseyın yok dedı yumurtalıklarının yapısından dedı ama bısey daha dedı kıllanma sorunun varmı dedı bende var dedım ılac yazacaktı tedavısı ıcın ama bebiş istedıgımı ogrenınce vazgectı.. Boyle işte cnm heralde bu ay olmıycam gecen seferkı gıbı bır dahakı adet donemımde olurum ama neyse ya artık dusunmuyorum dıyet yapmaya karar verdım valla elifcim bu sayede artık bebek dusunmuyorum yanı stres yapmıyorum bakalım hayırlısı önce bıraz zayıflıyım sonra bebiş olur dıye dusunuyorum boylesı daha ıyı oldu benım için Bakarsın hıc dusunmedıgım bır anda olur Sen nasılsın?

bende 3 aydır diyetisyene gidiyorum hatta bugünde ordaydım söylemesi ayıp 9 kilo verdim iyiyim cnm yaa yine yumurtalıklarım ağrıyo klasik çatlama dönemlerim eziyet vallaa işte sen hangi doktora gittin bu seferr

bende 3 aydır diyetisyene gidiyorum hatta bugünde ordaydım söylemesi ayıp 9 kilo verdim iyiyim cnm yaa yine yumurtalıklarım ağrıyo klasik çatlama dönemlerim eziyet vallaa işte sen hangi doktora gittin bu seferr
maltepe devlet hastanesıne gıttım cnm valla ozel hastanelerden ıyı :) hem evımızede yakım gıdınce d
olmuşla gıttım ama gelınce yuruyerek geldım.. ooo ne ayıbı cnm ne guzel zayıflamışsın masallah kac kılosun cnm sorması ayıp?

şu anda 80 boyumda 1:71 cnm ama evlendigim zamana 52 kiloya düşücem inşallah hep bu bebek olsun diye aldıgım hormon ilaçları yüzünden bu hale geldim biliyormusun Allahtan kiloma kimse inanmıyorda yırtıyorum sen kaç kilosun hedefin kaç cnmm

aynen cnm ya bende hıc gostermıyorum bıde ben istesemde 50 lere asla dusemem kemıklerım agır benım onun ıcın en 65 evett hersey bebıs için ama zamanında olacak ıns. yanı kısmet ne zamanaysa hayrlısı ::)

her şeyin hayırlısı cnm benimm ama kafana göre diyet yapma sonra 2 katını alırsın bugün maltepedeydim benn sabah dolaştım birzz sen naaptın bugün

her şeyin hayırlısı cnm benimm ama kafana göre diyet yapma sonra 2 katını alırsın bugün maltepedeydim benn sabah dolaştım birzz sen naaptın bugün

yaa oylemı bende merkeze ınmeyı dusunmustum bı pardesu almıştım tuylendı garantıye verdım daha ses soluk yok onu sormaya bıde acık ögretımde kaydımı yenıleyecektım bılmıyorum yarın belkıde daha sonra gıderım.. bende bugun hastaneye gıttım geldım spor falan bıde bacaklarımdakı tuylerı aldım yemek falan derken akşam oldu :) istanbulda yavas yavas soguyo artık degıl mı gece usuyorum artık elyaf yorganı cıkarmayı dusunuyorum :)

ay aynen yaaa bende üşüdüm çorap giydim valla benimle dalga geçiyorlar kanınmı çekildi diye ama resmen üşüdümm yanii bide benim makatımda 4-5 gündür kanama varr ilk kez oluyo böyle yarın bi doktora gidiim bakiim neymişş resmen şıp şıp kan damlıyo kızzz

ayy cnm gecmıs olsun.. o kadar mı usuyosun cnm ya hasta falan olmayasın Allah korusun onuda sor doktora bende bu yaz oylece grıbım heralde alerjı gıbı bısey cunku hergun hapsırıyorum nedensız anlamıyorum enteresan bu havada bıle hasta oluyorum

offff çokmu hassasız yaaa insanların karın ortasına yatıyo bişey olmuyoo bizde bu havadan bile nem kapıyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…