Bu uyarı mesajını anlayamadım

Yani Filiz şüphelendiğiniz biri mi ? Neden aniden böyle düşündünüz
Ani değil aslında benim 20 yıllık bir dostluğu harcamamak için elimden geldiğince sabır ettiğim kesin kanıt olmadan ses çıkarmadigim ama bazı şeylerin de normal gelişmemesi sonucu artık yollarımızın ayrıldığı bir süreç oldu

Arkadaşınız fake hesabından sizi engellemiş ama eşinizi engellememiştir.
Fake hesabı var mıydı bilmiyorum ama benim bildiğim gerçek hesabından da beni engellemisti ama kocamı engellememisti.O kadar tartışma sözlü ikaz etmeme rağmen engellememesi normal miydi baktım daha da engellemiyor kocamın hesabından ben engelledim ve böyle bir uyarı çıktı karşıma

Fake hesabı var mıydı bilmiyorum ama benim bildiğim gerçek hesabından da beni engellemisti ama kocamı engellememisti.O kadar tartışma sözlü ikaz etmeme rağmen engellememesi normal miydi baktım daha da engellemiyor kocamın hesabından ben engelledim ve böyle bir uyarı çıktı karşıma

E söylüyorum işte. Fake hesabı vardı arkadaşınızın ve sizi engelledi. O yüzden sizde o uyarı çıkmadı.
Ama eşinizi o hesaptan engellemediği için onda çıktı.

Baştan neden eklilerdi onu anlamadım. Benim kocam ne münasebetle benim kız arkadaşlarımı eklesinki sosyal medyaya veya tam tersi?

Bende hep çikıyor bu uyarı ama şu şekilde, bu kişinin açtıği ve açacagi diger hesaplardanda size ulaşabilmesi icin bazi tedbirler alacagız gibi.
Engelledigim kisiyide 10 tane hesap açsa yine göstermiyo ne face ne insta.
2.bir hesabi olmasi gerekmiyo bu uyariyi almak için

E söylüyorum işte. Fake hesabı vardı arkadaşınızın ve sizi engelledi. O yüzden sizde o uyarı çıkmadı.
Ama eşinizi o hesaptan engellemediği için onda çıktı.

Baştan neden eklilerdi onu anlamadım. Benim kocam ne münasebetle benim kız arkadaşlarımı eklesinki sosyal medyaya veya tam tersi?
İlk başlarda bı sakınca görmemiştim ilk o evlenmişti eşi beni facesine eklemişti numarası da vardı eniştem olarak sonra ben evlendim tanistilar ve aynı iletişim eşim arasında da kuruldu ama benim onun kocasına bir selamın bile yoktu hatta zaman icinde kocam silmiş çıkarmış heryerden ben fark etmemisim bile sonra ben de birşeyler uyanınca ben de kocamın alanından engelliyordum numarasını siliyordum arkadaşımın ama bı süre sonra geri kayıt ediyordu hatta bir keresinde arkadaşım aradı eşimin profil fotoğrafı görünmüyormus vatsabinda beni engelledi mi diye sordu bana birşey mi oldu yoksa diye soruyorum dedi bende ne olabilir ki dedim öyle kaldı lafı çevirdi kapattı bu karışık durumların en küçüğü

Siz engellediginiz icin size farklı hesaplardan tekrardan istek atamaz ip adresi kayıtlı olduğu için eşinizinde telefonu güncelleme olmadığı için böyle bir uyari vermiş olabilir yani sürümü eski olduğu için

Hadi arkadaşını engelledin kocanı nasıl engelleyeceksin.Silmişsin geri eklemiş asıl sorun eşin.
Allah'a havale ediyorum her ikisini de ama benim iç huzurum kaçtı.Arkadasima yansitmadan önce eşime binlerce ikaz ettim ne sınırlar koydum hiç dikkat etmedi olay bu hadde gelince de bizim gunahimizi aldın Allah katında yerin yok diyor şimdi kime gitsem ne arastirsam da kesin bişey bulsam diye danisiyorum sizlere ne yapacağımı bilmiyorum iç sesim doğru sen yanilmiyorsun diyor ama Allah katında iftira atan biri durumunda olma ihtimali bile canımı sıkıyor bunaltiyor beni

Çevirmiş de çevirmişsiniz bu ne böyle. Size sormuşlar işte arkadaşınızla eşinizin arasında birşey mı var diye düşünüyorsunuz. Yok birşeyler uyandı bende, yok bilmem ne... Yazsanız açık açık, cevaplar da ona göre gelir.
Kesin kanitim yok ki aralarında tam birşey var nasıl diyeyim Allah tan korkuyorum ve bu durumun iç sıkıntısını çekiyorum bu uyarı mesajı suphelerimi doğrular mi diye paylaşmak istedim daha neyi anlatayım eşimin gereksiz bir yakınlığı oluştu Instagram ve tıktok ortaktı benden önce beğeni attı videolarına ben engelledim geri kaldırdı engelleri ikazlarima dikkat etmedi sonunda eşime resti çektim konuşmadım uzun süren tavrım eşimi bunalttı ortalığı karıştırdı arkadaşıma bahsetmiş ben de tüm şüpheli gelenleri anlattım bana ters dedim beni engelledi eşimi engellemedi şimdi eşim sen kendin yaptın günah aldın diye üste çıkıyor ya da ben iftira mi atmış oldum bilemiyorum iç huzurum yok helallesmeli miyim sizce

Kesin kanitim yok ki aralarında tam birşey var nasıl diyeyim Allah tan korkuyorum ve bu durumun iç sıkıntısını çekiyorum bu uyarı mesajı suphelerimi doğrular mi diye paylaşmak istedim daha neyi anlatayım eşimin gereksiz bir yakınlığı oluştu Instagram ve tıktok ortaktı benden önce beğeni attı videolarına ben engelledim geri kaldırdı engelleri ikazlarima dikkat etmedi sonunda eşime resti çektim konuşmadım uzun süren tavrım eşimi bunalttı ortalığı karıştırdı arkadaşıma bahsetmiş ben de tüm şüpheli gelenleri anlattım bana ters dedim beni engelledi eşimi engellemedi şimdi eşim sen kendin yaptın günah aldın diye üste çıkıyor ya da ben iftira mi atmış oldum bilemiyorum iç huzurum yok helallesmeli miyim sizce
Hiç helalleşmeyin bence doğru hissediyorsunuz. Şunu günahı olmayan insan , yok ah aldın, yok iftira atıyorsun, yok günah aldın diye mızıldanıp durmaz ... Eşiniz sizi manipüle etmeye çalışıyor

Arkadaşımın gayet sakin konuşmayiz olur biter demesi bana sitem bile etmedi arada engeli kaldırıyorum belki sen nasıl böyle düşündün bana hiç mi guvenmedin yazmıştır diye bakıyorum yaranın üstünden kabuk kalkmasın misali suskun sakın kabul etti ve bitti

Sadece beğeni attığı için bu kadar şüphe duyman normal değil arkadaşım. Bence ikisinin yüz yüze olduğu zamanlarda da bir yakınlık hissettin sen. Ayrıca özür dilerim ama kim Allah katında günahımı aldın falan diyorsa hep o günahı işlemiş oluyor. Çok eminse kendinden alırsınız kadını eşini konuşursunuz.
Bir de anlıyorum bir şey bulmaya çalışıyorsun ama bu dediklerin bir kanıt niteliği taşımıyor sanki fazla ortalığı bulandırıyorsun. Yani daha sakin ve sinsi olman lazım hep olay çıkarınca zaten ekstra önlem alacak. Konuşma kayıtları kanıttır mesela onlara erişmeye çalış. Üzerine başka hat var mı bakabilirsin. Beğeni attı diye aldatma durumunu düşünmen seni hukuk karşısında paranoya derecesinde kıskanç bir kadın gibi gösterebilir. Sağlam adımlar lazım yemin memin boş yani.

Sadece beğeni attığı için bu kadar şüphe duyman normal değil arkadaşım. Bence ikisinin yüz yüze olduğu zamanlarda da bir yakınlık hissettin sen. Ayrıca özür dilerim ama kim Allah katında günahımı aldın falan diyorsa hep o günahı işlemiş oluyor. Çok eminse kendinden alırsınız kadını eşini konuşursunuz.
Bir de anlıyorum bir şey bulmaya çalışıyorsun ama bu dediklerin bir kanıt niteliği taşımıyor sanki fazla ortalığı bulandırıyorsun. Yani daha sakin ve sinsi olman lazım hep olay çıkarınca zaten ekstra önlem alacak. Konuşma kayıtları kanıttır mesela onlara erişmeye çalış. Üzerine başka hat var mı bakabilirsin. Beğeni attı diye aldatma durumunu düşünmen seni hukuk karşısında paranoya derecesinde kıskanç bir kadın gibi gösterebilir. Sağlam adımlar lazım yemin memin boş yani.
Bu saatten sonra zor kanıt bulmam herkes herşeyin farkında dediğiniz gibi önlem almislardir ilgilenip msj atan kişilere teşekkür ediyorum umarım içsel huzurum geri gelir zamanla Allah iftira atmaktan da iftirada kalmaktan da korusun tek içimi rahatlatan kocamın filizle son konuşmadan sonra senin yüzünden beni ne duruma soktun seni terk edeceğim dediğimde benim yuvam dagilirsa herkesin dağılır gider konuşurum azizle herşeyi anlatırım demesi sonra öyle bişey demedim diye yalanladı ama ben duydum eminim

X