Umutsuzum

umutsuzbbw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
22
-3
40
Merhaba ben 3 yillik evliyim.Biribirimizi cok severek evlendik ama karari cok hizli aldik.Ben memleketime.gittigimde eşim alkol.alinca bazen duramiyor ve baska kadinlarla chat yapiyor neden diorum neden? Kafam gidio yalnizken sensizken hersey bozuluyor diyor.Kimseye dokunmadigini biliyorum chat yaparken bile kadinlar esimden daha acik sacik yaziyorlar.Ama ne olursa olsun gonderilen fotograflari ve mesajlari affedemiyorum ve unutamiyorum.Psikoloğa gitti 3 seans simdi maddi durumlar yuzunden tekrar gitmek icin beklemek zorunda.Cok zor ve sorunlu gunler atlattik ne zaman gitsem beni almaya geliyor geri getiriyor sozler veriyor ta ki tekrar icene kadar...Ama icince ben yanindaysam chat yapmiyor ama ben omur boyu onun basinda bekleyemem ki bu zaten cok incitici bir his...Beni istedigini biliyorum ama artik bana yaklasinca ya da istedigini belli edincediye aglamaya basliyorum o da uzuluyor.Ama o kadar cok yalan konustu ki hersey yalan geliyor artik...Yabanci bir yerde yasiyorum ve danisabilecegim kimse yok deneyimi olan arkadaslar fikirlerinize cok ihtiyacim var.Artik cok zor durumdayim esimi seviyorum ama affedemiyorum.Cunku aldatmak sadece dokunmakla olmuyor ve ben buraya herseyimi sehrimi ulkemi birakarak sadece onun icin geldim :KK43:(( umarim mesajimi gorursunuz 🙏 simdiden tesekkur ederim.

O kadar haklisiniz ki... o kadar sordum ki bu soruyu kendime ! Yok cocuk bu ortama.dunyaya getiremem diye dusundum.Cunku ilk sorunu bizr ailesi yasatti hemde annemi yeni kaynettigimi bile bile :KK43: Ustelik benim adima borclar da var ama yalan yok hepsini duzenli oduyor ama ben gidince takip edemeyebilirim ve bunlari yalniz odeyemem bu yastan sonra da babam.hadi ode hayatta demem...Belki duzen kurabilirim ulkemde ama bu kadar travmadan sonra baslayabilecegimi sanmiorum...Bazi arkadaslarimda bu kadar cektin heba etme 1 yil calis dilini iyice gelistir hic degilse oturum hakkini al cektiklerine değsin diyorlar belki haklilar.Baska ev tutmayi dusundum burada o kadar pahali ki hayatta altindan kalkilmaz cok iyi kazancin olmasi gerek esyalarimi bile Turkiye ye getirmek cok zor... Heryer kapali gibi hersey ustume gelio gibi ben sorunuzu esime de sordum seviosan niye yaptin ?Inan bilmiyorum nolur gitme diye hungur hungur aglio gozumun icine bakio hani ilgilenmese evet yaptim pisman degilim sevmiyorum dese daha kolay olacak benim.icin... Doktoru da şalteri kapanio dedi o ne dedim ya onceden yasadigi kopuk hayattan kalma psikolojik bozukluklar ki bunlara sahidim :KK43: 1 yil dayanmakta bilmiorum yaşım desen 40 bastan baslamak icin hissettigim yaş 70 ama mesajiniz o kadar hissettiklerimi yansitti ki hergun onlarca soru soruyorum fikir ariorum en son burasi geldi aklima... el elden ustundur belki dusunemedigim bir fikir bir care diye...
Ne sevmesi ya, herif dümdüz aranıyor. Gencecik bir kadının hayatını bu şekilde heba etmesine anlam veremiyorum, sevgi böyle bir şey değil.

Psikoloğa giden eşim ben degilim ki... Duzelmek icin caba sarfediyor diye su anda burdayim ve vermem gereken riskli kararlarla ilgili buradayim..Dediginiz gibi rol kesin guzel cumle rol de herkese oturmuyor ki vakti gelince kurtulmak dilegiyle sabrediyorum mesela ona olan acimam ve sevgim bitsin diye dua ediyorum cunku ben sevgim bitince tekrar sevmem isinmam...Once ona acimaktan uzulmekten kurtulmaliyim sevgisiz bir aile de neredeyse tek basina buyumus bir insan... Dilerim o kendi bende kendim icin kurtulurum.Tesekkur ederim.
Ha pardon ben siz gidiyorsunuz sandım ama bi bakıma bu şekilde devam ederseniz siz de gidebilirsiniz ki umarım gerek kalmaz 🫤Sevgisiz bir ailede büyümüş olması onda ruhsal yaralar bırakmıştır eminim ama yaşamış olduğu bu acıyı koşulsuz sevgi veren size yaşatmamalı ya da daha iyi biri olmaya çabalamalı. Psikolojik sorunları olabilir ne bileyim inişli çıkışlıdır bir anda karalara bağlıyordur vs normal ama birini aldatıyor olması psikolojiden ziyade karakteri ile alakalı bir durum. Yani tamamen kendi iradesi ile yapmış olduğu bir şey. Yapmış olduğu şeyden pişman olduğu için değil siz yakaladığınız için ağlıyor onun tribine giriyor kendisi. Bu yaşından sonra bir adama nasıl davranması gerektiğini öğretemezsiniz ki siz onun annesi değilsiniz. Tabii ki kolay olmayacak ama kendinizi bırakmazsanız eğer şu an bu duygusal boşlukta emin olun sizin için her şey daha iyi olucak. Umarım en kısa zamanda sizin için bir şeyler düzelmiş olur

Ha pardon ben siz gidiyorsunuz sandım ama bi bakıma bu şekilde devam ederseniz siz de gidebilirsiniz ki umarım gerek kalmaz 🫤Sevgisiz bir ailede büyümüş olması onda ruhsal yaralar bırakmıştır eminim ama yaşamış olduğu bu acıyı koşulsuz sevgi veren size yaşatmamalı ya da daha iyi biri olmaya çabalamalı. Psikolojik sorunları olabilir ne bileyim inişli çıkışlıdır bir anda karalara bağlıyordur vs normal ama birini aldatıyor olması psikolojiden ziyade karakteri ile alakalı bir durum. Yani tamamen kendi iradesi ile yapmış olduğu bir şey. Yapmış olduğu şeyden pişman olduğu için değil siz yakaladığınız için ağlıyor onun tribine giriyor kendisi. Bu yaşından sonra bir adama nasıl davranması gerektiğini öğretemezsiniz ki siz onun annesi değilsiniz. Tabii ki kolay olmayacak ama kendinizi bırakmazsanız eğer şu an bu duygusal boşlukta emin olun sizin için her şey daha iyi olucak. Umarım en kısa zamanda sizin için bir şeyler düzelmiş olur
Evet bende bir sure sonra yardim almam gerekecek ki bunu istiyorum arrik tek basima halledemem..Simdiye kadar yalnizligini hep bu mesajalrla gidermis ben varken hicbirsey yok ama ben gittigim an sanki zaman geri donuyor tabikii bunun sonu yok varsa da o zamana kadar ben bekleyemem...Guzel dilekleriniz ve tavsiyeleriniz icin cok teselkur ederim

Merhaba ben 3 yillik evliyim.Biribirimizi cok severek evlendik ama karari cok hizli aldik.Ben memleketime.gittigimde eşim alkol.alinca bazen duramiyor ve baska kadinlarla chat yapiyor neden diorum neden? Kafam gidio yalnizken sensizken hersey bozuluyor diyor.Kimseye dokunmadigini biliyorum chat yaparken bile kadinlar esimden daha acik sacik yaziyorlar.Ama ne olursa olsun gonderilen fotograflari ve mesajlari affedemiyorum ve unutamiyorum.Psikoloğa gitti 3 seans simdi maddi durumlar yuzunden tekrar gitmek icin beklemek zorunda.Cok zor ve sorunlu gunler atlattik ne zaman gitsem beni almaya geliyor geri getiriyor sozler veriyor ta ki tekrar icene kadar...Ama icince ben yanindaysam chat yapmiyor ama ben omur boyu onun basinda bekleyemem ki bu zaten cok incitici bir his...Beni istedigini biliyorum ama artik bana yaklasinca ya da istedigini belli edincediye aglamaya basliyorum o da uzuluyor.Ama o kadar cok yalan konustu ki hersey yalan geliyor artik...Yabanci bir yerde yasiyorum ve danisabilecegim kimse yok deneyimi olan arkadaslar fikirlerinize cok ihtiyacim var.Artik cok zor durumdayim esimi seviyorum ama affedemiyorum.Cunku aldatmak sadece dokunmakla olmuyor ve ben buraya herseyimi sehrimi ulkemi birakarak sadece onun icin geldim :KK43:(( umarim mesajimi gorursunuz 🙏 simdiden tesekkur ederim.
Size boynuzu takıyor bununda sebebi olarak sizi ve alkolü mü gösteriyor? Bu tam olarak hangi evre!!! Zirvaaaanaaa olasa gerek😅. Dokunmadığı nerden biliyorsunuz? Şarhoştur ve siz sanmış olmaz mı ?

Ne sevmesi ya, herif dümdüz aranıyor. Gencecik bir kadının hayatını bu şekilde heba etmesine anlam veremiyorum, sevgi böyle bir şey değil.
Heba etmemek icin bir sure daha kalsam mi diorum emeklerimi cope atmmak icin eksi 15 te bu yaşta tekrar okula surunerek gittigim zamanlar icin ailemin arkadaslarimin hasretiyle hep agladigim gunler icin hele de bu burda duramaz diyen insanlara inat ayakta durdugum icin ....ama elbet bununda bir sonu var.

Size boynuzu takıyor bununda sebebi olarak sizi ve alkolü mü gösteriyor? Bu tam olarak hangi evre!!! Zirvaaaanaaa olasa gerek😅. Dokunmadığı nerden biliyorsunuz? Şarhoştur ve siz sanmış olmaz mı ?
Evli misiniz bilmiorum.ama bir kadin kocasinin dokunup dokunmadigini gayet anlar ve hatta bilir...o kadar zayif ve saf degilim yine de mesaj icin tesekkurler

Cok tesekkur ederim mesajiniza ama Işte ne yapayim konu sadece bu da degil bazi arkadaslara cevabimda yazdim her taraftan cok iyi dusunmem gerekiyor :KK43: ama ben dusunemeyecek kadar yorgun hissediyorum.Gitmek bile cok zor burdan her anlamda esyalardan tutunda emeklerimi cope atmaya varana kadar :KK43: kaldi ki ben bekarken erkek arkadasim boyle bir hata yapsa aninda silerim ben bile sasiriorum sabrima ama iste bir gun patlayacak bu sabir Allah korusun
Sabrın adamın üstünde patlasın canım 🤭 insan bekarken peşin hükümlü konuşabiliyor,düşünmeden pat diye hareket edebiliyor. Bir laf vardır “bekara koca boşamak kolay diye “ Haklısın geniş kapsamlı düşünmen lazım. Ama o adamın yanından ayrılmak için tek bir sebebin yok bir çok sebebin var. Hayat çok kısa. Ve her anın çok değerli unutma. 💖

Evli misiniz bilmiorum.ama bir kadin kocasinin dokunup dokunmadigini gayet anlar ve hatta bilir...o kadar zayif ve saf degilim yine de mesaj icin tesekkurler
Evliyim büyük konuşmak istemem ve güvenirim ama asla mutlak suretle ile de güvenmem. Telefonunu karıştırmam kimle chat yapıyor bakmam yapıyor mu onu bile bilmem asla açık aramam. Şayet öyle bir şeyine denk gelirsem asla asla bir açıklama beklemem. Gideceğim tek yer aile mahkemesi olur.

Bazı şeylerin izahı olmaz. Aldatmanın hele hiç olmaz. Aldatmak dediğiniz şeyde beyinde başlar. Öyle chat met anlamam. Benden başkası konuşarak tatmin ediyorsa buyursun etsin.

Kadınlık onuru denilen bir şey vardır.

Siz hala sevdiğinizi söylüyorsunuz. Pardonda eşinizi telefonda ki bir şahıs konuşarak tatmin ediyor. Yani sonra da dokunmadı diyorsunuz bu daha da acı bir durum. Sizi arayıp sizinle konuşsa yaa ya da sizinle chat midir nedir ondan yapsa yaa. Neden yapmıyor acı ama gerçek şu çekici gelmiyorsunuz. Üzgünüm

Evliyim büyük konuşmak istemem ve güvenirim ama asla mutlak suretle ile de güvenmem. Telefonunu karıştırmam kimle chat yapıyor bakmam yapıyor mu onu bile bilmem asla açık aramam. Şayet öyle bir şeyine denk gelirsem asla asla bir açıklama beklemem. Gideceğim tek yer aile mahkemesi olur.

Bazı şeylerin izahı olmaz. Aldatmanın hele hiç olmaz. Aldatmak dediğiniz şeyde beyinde başlar. Öyle chat met anlamam. Benden başkası konuşarak tatmin ediyorsa buyursun etsin.

Kadınlık onuru denilen bir şey vardır.

Siz hala sevdiğinizi söylüyorsunuz. Pardonda eşinizi telefonda ki bir şahıs konuşarak tatmin ediyor. Yani sonra da dokunmadı diyorsunuz bu daha da acı bir durum. Sizi arayıp sizinle konuşsa yaa ya da sizinle chat midir nedir ondan yapsa yaa. Neden yapmıyor acı ama gerçek şu çekici gelmiyorsunuz.

ben kocamin telefonunu kurcalayarak ogrenmedim buna gerek kalmadi ama evet bencede buyuk konusmayin.
Kadinlik gururuysa onemli bu konuda katiliyorum.
Siz cekiciyseniz ne guzel adiniza sevindim.Mutluluklar.

Sabrın adamın üstünde patlasın canım 🤭 insan bekarken peşin hükümlü konuşabiliyor,düşünmeden pat diye hareket edebiliyor. Bir laf vardır “bekara koca boşamak kolay diye “ Haklısın geniş kapsamlı düşünmen lazım. Ama o adamın yanından ayrılmak için tek bir sebebin yok bir çok sebebin var. Hayat çok kısa. Ve her anın çok değerli unutma. 💖
Amin patlasin ☺️ guldurdunuz beni sagolun valla evet bazi mesajlara gore "bekara koca bosamak kolay" bircok sebep icin beklenen o sabir patlasin da catlasin da bir gun... cok tesekkur ederim 🙏💕

Bosanin bosanmayin diyemem ne zorlukta olduğunuz bilmiyorum.Ama bildiğim bir şey var arkanızı dondugunuz an tekrar yapacak.Bu alkolle yada psikoloğa gitmekle çözülecek bir durum değil.Birde çocuğunuz olursa iyice köşeye sıkısacaksiniz ve herşey daha zor olacak.Ayrica sizde unutmayacaksiniz ve birşeyler sürekli içinizi kemirip duracak.

Eşiniz size yakalandigi için perişan oluyor. Siz ogrenmeseydiniz devam edecekti. Seven insan kabul edemez cok emek verdim bulunduğum yerde sıkıntılarım var diyorsunuz. Ilk önce eşinize üzerinizdeki borclar için bir süre verin 1 yil gibi mesela. Bir yil içinde üstümdeki bütün borçları kapatıyorsun bu sure icinde takip edin ödemeleri. Hemen dil öğrenmeye kendinize yol çizmeye bakin. Kendinizi kurtarınca, sizi aldattığı için ilk önce pc, telefon ne varsa chat sayfalarına girdiği icin kafasinda patlatın. Evi başına yikip, direk boşanma yoluna gidin hayatınızı kurtarın. Anne babaniz sizi el oğlu harcasin hayatınızı heba etsin diye büyütmedi. Hayatınız boyunca en cok kendinizi sevin. Sizden baska değerli hiçbirsey yok. Sizi düşünmeden aldatan adam için hayatinizi, sağlığınızı harcamayın. Kaybettiğiniz şeylerin telafisi yok. Siz ayrılınca eşiniz hayatina bakacak ama ayrılmazsınız siz hayatınıza, önünüze bakabilcek misiniz? Boyle bir adamin genlerinden cocuk sahibi olabilecek misiniz? kendinize bunu layık görmeyin.

Kendinize bu haksızlığı, hadsizliği reva görmeyin.

Kendinize bu haksızlığı, hadsizliği reva görmeyin.
Reva gormeyecegim ben buraya ya da boyle bir platforma ilk defa yaziyorum... mantikli ve destek olan tum mesajlar bana guc veriyior birbirimizi tanimamiza gerek yok kadiniz basaracagiz
Alkol alınca mı şalteri kapanıyormuş o kısmı anlayamadım.

Borç ne zaman bitiyor peki?
Ah en mantikli sorulardan birisi bu 👏👏 cunku zaten ben secenekler arasinda kaldim problemim.bu ..
Borç 1 yila kadar bitiyor Bu sureyi tamamlarsam oturum hakkimi da kazanabiliyorum yabanci dilimi de biraz gelistirmis oluyorum tabii yuregim bu kadar aciya dayanabilirse 🙇🏻‍♀️ ben zaten bu ulkeyi sevmedim ama cefasini cok cektim en azindan bunu hakettigimi dusunuyorum karar vermem gereken tek sey hemen terketmek ya da cektiklerimi dusunerek 1 yil daha katlanip hic degilse avantajla bu ulkeden gitmek aslinda sormak istedigim buydu ama belki ben ilk mesajda duzgun anlatamadim.

Reva gormeyecegim ben buraya ya da boyle bir platforma ilk defa yaziyorum... mantikli ve destek olan tum mesajlar bana guc veriyior birbirimizi tanimamiza gerek yok kadiniz basaracagiz

Ah en mantikli sorulardan birisi bu 👏👏 cunku zaten ben secenekler arasinda kaldim problemim.bu ..
Borç 1 yila kadar bitiyor Bu sureyi tamamlarsam oturum hakkimi da kazanabiliyorum yabanci dilimi de biraz gelistirmis oluyorum tabii yuregim bu kadar aciya dayanabilirse 🙇🏻‍♀️ ben zaten bu ulkeyi sevmedim ama cefasini cok cektim en azindan bunu hakettigimi dusunuyorum karar vermem gereken tek sey hemen terketmek ya da cektiklerimi dusunerek 1 yil daha katlanip hic degilse avantajla bu ulkeden gitmek aslinda sormak istedigim buydu ama belki ben ilk mesajda duzgun anlatamadim.
Ve evet alkol alinca şalter kapaniyormuş uzun yillar yalniz oldugu icin bu yola sığınmış doktoru da bu normal dedi bana. Ama sizide anliyorum cok zor dedi... yani her taraftan cok zor ama benim karar vermem gereken iki secenek var onceki mesajda yazdigim gibi...

Eşiniz size yakalandigi için perişan oluyor. Siz ogrenmeseydiniz devam edecekti. Seven insan kabul edemez cok emek verdim bulunduğum yerde sıkıntılarım var diyorsunuz. Ilk önce eşinize üzerinizdeki borclar için bir süre verin 1 yil gibi mesela. Bir yil içinde üstümdeki bütün borçları kapatıyorsun bu sure icinde takip edin ödemeleri. Hemen dil öğrenmeye kendinize yol çizmeye bakin. Kendinizi kurtarınca, sizi aldattığı için ilk önce pc, telefon ne varsa chat sayfalarına girdiği icin kafasinda patlatın. Evi başına yikip, direk boşanma yoluna gidin hayatınızı kurtarın. Anne babaniz sizi el oğlu harcasin hayatınızı heba etsin diye büyütmedi. Hayatınız boyunca en cok kendinizi sevin. Sizden baska değerli hiçbirsey yok. Sizi düşünmeden aldatan adam için hayatinizi, sağlığınızı harcamayın. Kaybettiğiniz şeylerin telafisi yok. Siz ayrılınca eşiniz hayatina bakacak ama ayrılmazsınız siz hayatınıza, önünüze bakabilcek misiniz? Boyle bir adamin genlerinden cocuk sahibi olabilecek misiniz? kendinize bunu layık görmeyin.
Asla bu durumla cocuk sahibi olmak istemiyorum buna cok dikkat ediyorum mesajiniz beni aglatti cunku nirmalde bu ben degilim... karar vermem gereken sey ya 1 yil daha surunerek dayanip yeni hayat kuracagim ya da defol diyip borclarla sorunlarla asgari ucretle tek basima kalacagim...Annem cok guclu bir kadindi kaybettim melegimi 😢 ama olsa eminim o da aynisini soylerdi dusun kizim bana gore benim oglum derdi ya simdi ya 1 yil sonra ama annen burda derdi .... ame diyemez ki yok gitti kurban oldugum 😢😢😢

X