Eşimin ilgisizliği

Aslında böyle adamlar sevilmez de biz sevdiğimizi sanıyoruz..Kaç yildir evlisiniz bilmiyorum ama bu saygısızlık sevgisizlik insanı hasta ediyor..Hep çaba sarfeden siz olacaksınız,alttan alan idare edende ama elde var sıfır.Bir yerde tukeniyorsunuz ve carenin boşanmak olduğunu anlıyorsunuz..
Boşanmayı o kadar çok istiyorum ki beynim boşan diyor kalbim seviyorsun diyor dayanamazsın geri gelir tükürdüğünü yalarsın diyor

Onuda söyledim o parayı ona veremem dedi siz bana ne yapmam gerektğni söyleyin lütfen nasıl onu köpek gibi yaparım
Bebeğim ben hemcinsimin güçlü ve dik bir kadın olmasını isterim. Sana o adama şunu yap bunu yap demek içimden gelmiyor. Kendin için biseyler yap, spor yap mesela. Süslenip gezmelere git, kitap oku, kahve iç, çocuğuna eğitim verecek şeyler araştır vs vs. Yani seni umursamayan bir adam için çaba sarf etmek çok boş bı efor.

Bebeğim ben hemcinsimin güçlü ve dik bir kadın olmasını isterim. Sana o adama şunu yap bunu yap demek içimden gelmiyor. Kendin için biseyler yap, spor yap mesela. Süslenip gezmelere git, kitap oku, kahve iç, çocuğuna eğitim verecek şeyler araştır vs vs. Yani seni umursamayan bir adam için çaba sarf etmek çok boş bı efor.
Çok haklısnız ama hiç bişey yapmak içimden gelmiyor yapamıyorum kaynanamın zoruyla misafirliklere gidiyorum ordada bunalıyorum ortam güzel olsa bile teşekkür ederim yinede o tatlı zamanını ayırdığın için

Çok haklısnız ama hiç bişey yapmak içimden gelmiyor yapamıyorum kaynanamın zoruyla misafirliklere gidiyorum ordada bunalıyorum ortam güzel olsa bile teşekkür ederim yinede o tatlı zamanını ayırdığın için
Depresyondan çıkman gerekiyor. Silkelen kendine gel , her şey daha iyi olsun hayatında. Umarım başarırsın ve bunu da buraya başardım diye yazarsın. 🌿

Aciz görünen ve sevgi dilenen bir kadını hiç kimsenin istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Madem evli kalmak zorundasınız bu kaba beşerle, o zaman bir tiyatro sahnesinde gibi düşünün hayatınızı ve o kişiyi eşiniz değil de, evinizi paylaşan ve muhattap olmamanız gereken bir rolde düşünün.

Rolünüzü başarılı oynarsanız sonunda bir ödül var öyle düşünün.

Bu arada öz güven ve öz saygınızı mutlaka yükseltmeniz gerekiyor. Kesinlikle kendinize ağır laflar ettirmeyin. Haddini bilsin kendinizi sakın ola ezdirmeyin ki güçlü olduğunuzu görsün.

Bu arada hayatnda biri olabilir mi? Genelde erkekler hayatlarında başka bir kadın olduğunda eşlerine böyle nefret dolu davranıyorlar.

Aciz görünen ve sevgi dilenen bir kadını hiç kimsenin istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Madem evli kalmak zorundasınız bu kaba beşerle, o zaman bir tiyatro sahnesinde gibi düşünün hayatınızı ve o kişiyi eşiniz değil de, evinizi paylaşan ve muhattap olmamanız gereken bir rolde düşünün.

Rolünüzü başarılı oynarsanız sonunda bir ödül var öyle düşünün.

Bu arada öz güven ve öz saygınızı mutlaka yükseltmeniz gerekiyor. Kesinlikle kendinize ağır laflar ettirmeyin. Haddini bilsin kendinizi sakın ola ezdirmeyin ki güçlü olduğunuzu görsün.

Bu arada hayatnda biri olabilir mi? Genelde erkekler hayatlarında başka bir kadın olduğunda eşlerine böyle nefret dolu davranıyorlar.
Hayatında biri olduğunu düşünmüyorum çünkü ben seninle zaten zor uğraşıyorum diyor onu hiç sanmıyorum umursamasam aslında düzelecek gibi ama bilmiyorum yapamıyorum ne yazıkki mesela bugün çocuğa bak uyuyacam dedim geçen ailesinin misafirine hizmet için gittiğim bağda ayağımı arı soktu geceleri ağrıdan kaşıntıdan uyuamıyorum dedim çocuğa bak dedim kendide yattı uyudu ikindin 5te kalktı uykudan ve bana söverek kalktı uyandırdım diye o arada da dışarıya gitti dükkana bakmaya ve geri gece az önce 12de yattı benimle gram ilgilenmedi ve ben salak gibi bir özür hak edemeden geri onunla barıştım

Aslında böyle adamlar sevilmez de biz sevdiğimizi sanıyoruz..Kaç yildir evlisiniz bilmiyorum ama bu saygısızlık sevgisizlik insanı hasta ediyor..Hep çaba sarfeden siz olacaksınız,alttan alan idare edende ama elde var sıfır.Bir yerde tukeniyorsunuz ve carenin boşanmak olduğunu anlıyorsunuz..
3yıllık evliyim 1.1-5yıldır böyle 2yaşında bebeğim var altını bir kez bile değştirmiş değil yapamıyorum ağlıyor diyor ama bendende dükkana gidip çalışmamı bekliyor sadece kendisi yoruluyormuş gibi benim yaptığım hiç bişey göze görünmüyor kıyafetlerni kirli sepetine atmayı bırak açtığı çekmeceyi bile kapatmayan bir adam

3yıllık evliyim 1.1-5yıldır böyle 2yaşında bebeğim var altını bir kez bile değştirmiş değil yapamıyorum ağlıyor diyor ama bendende dükkana gidip çalışmamı bekliyor sadece kendisi yoruluyormuş gibi benim yaptığım hiç bişey göze görünmüyor kıyafetlerni kirli sepetine atmayı bırak açtığı çekmeceyi bile kapatmayan bir adam
Giderek daha beter olacak. Kırınca gönlünü bile almaya gerek duymadan kendi kendine barışan asla boşanmayacak biri var karşısında. Üstelik daha ilk yılında çocuğu da doğurmuş iyice takmış prangayı. Neden düzeltsin ki kendini? Gurursuzluğu bırakın dik durun biraz

Eşim çok ilgisiz ve artık sürekli bana bağırmaya sövmeye başladı gün içerisinde aşırı uyuyor dükkanımız var gitmediği günler aşırı uyuyor benimle hiç bir şekilde zaman geçirmiyor ondan soğumak istiyorum yaptığı davranışlar artık çok zoruma gidiyor kavga ettiğimizde gönlümü almıyor çok ağır laflar söylüyor çokmu kovaladım sürekli peşinden koştum ondanmı oldu acaba kaçan kovalanır yapsam nasıl olur çok üzgünüm sevgi dilenmekten bıktım artık uyumasa bile gözünü kapatıyor dinleniyorum diyor hiç bir işime yardımcı olmuyor bebeğimle çok zorlanıyorum arkadaşımda yok dertleşmek için geldim buraya çok üzgünüm
Soğumak istiyor musun ? Bu kadar şeye soğumadın yani.
Ya vallahi sabah sabah sinirlerim bozuldu. Bizim ülkenin kadınları mı salak yoksa adamları mı bulunmaz hint kumaşı

Ya bazı insanlarla aynı havayı solumuyoruz galiba ya da içtikleri suda bişi var. Bu nasıl oluyor aklım almıyor. Adam sırf benimle muhatap dahi olmamak için uykusu yoksa bile gözünü kapatacak,ben o gözleri oyup eline vermeyecem. Daha da beni sevsin diye uğraşacağım. Neden sevsin ki? Siz kendinizi sevmiyorsunuz ki adam sizi niye sevsin?

X