özel mesaj bölümünden olmuyor :D

hahahaaaahh gulmekten yıkıldım bende 170 byundayım yanı aynı boy lacıvertlı bı esarp takarım muhtemelen tanırım ben senı o zaman sacların kızıl ya ondan

kesin tanırsınn zaten ben bi yerde arkadaş edinmeden duramam illa birileriyle konuşurum ordan bile tanıyabilirsinn

kesin tanırsınn zaten ben bi yerde arkadaş edinmeden duramam illa birileriyle konuşurum ordan bile tanıyabilirsinn

tamam cnm ben pazartesiye gıderım heralde randevumu o zaman alırım ögleden sonra ya tabı esımle konusmam lazım sen ne zaman gıdersın

Son düzenleyen: Moderatör:
sorma kızzzz varyaa olsun altından gümüşte bebek bezi yaptırıciiiimmmm

inş. allahım sana hayırlı bır evlat versın önce sana sonra bana ve butun isteyenlere ben daha bır senelık evlıyım bu durumdayım sen nasılsındır acaba dusunemıyorum uzme kendını cnm

inş. allahım sana hayırlı bır evlat versın önce sana sonra bana ve butun isteyenlere ben daha bır senelık evlıyım bu durumdayım sen nasılsındır acaba dusunemıyorum uzme kendını cnm

yok tatlım ben insanların bana üzüldügü kadar üzülmüyorum inanki Allahın sınavı diyorum ayrıca daha öncede dedigim gibi bizim mutlu olmak için bebege ihtiyacımız yokk

yok tatlım ben insanların bana üzüldügü kadar üzülmüyorum inanki Allahın sınavı diyorum ayrıca daha öncede dedigim gibi bizim mutlu olmak için bebege ihtiyacımız yokk

uzulmemene cok seviniyorum cnm ne guzel tabi allqhin sinavi olabilir ama bebekte bi bosluk gibi oranin dolmasini ister insan

cnm nasılsın kanaman bıttımı ben daha adet olmadım delırecegım sankı hıc olmayacak gıbıyım offf

evet cnm kanamam bitti yarın gidiyorum doktora bir arkadaşımla beraber bakalım neden ağrıyormuş bu yumurtalık hayırlısı.. tatlım sen hala neyi bekliyorsun gitsene doktoraa bi ilaç versin söktürsün senii

evet cnm kanamam bitti yarın gidiyorum doktora bir arkadaşımla beraber bakalım neden ağrıyormuş bu yumurtalık hayırlısı.. tatlım sen hala neyi bekliyorsun gitsene doktoraa bi ilaç versin söktürsün senii

bende yarın gıtcem cnm ya bakalım neymıs sorun inanırmısn hıc olmayacak gıbi akıntım falanda yok hıc tertemız ama ara sıra krem gıbı gelıyo anlamadım herseyın hayırlısı inş. bugun gıtmeyı dusunuyodum malum kışlık hazırlık olmadı yarına gıtcem artık

ben bugün gittin cnmm saat 10:38 de ordaydık içeriye 14:58 gibi falan alındık resmen ssk kuyrugu gibiydii ve kadın çok ilgisizdi tatlımm özellikle o çatal odasının ayrı olması benim tüylerimi resmen ayaga kaldırdı kadın bana senin hastalıgını teşhis etsek bile bu durumun tedavisi yok dedi inanamadım benim doktorum tedavisinin oldugunu ama çocuktan sonra yapacagını söyler hep bilmiyorum baya baştan savma muayene etti zaten ((((((( ben yine kendi doktoruma gidiciim cnmm yaaa sen naaptın gittinmi

yaa oylemı cnm cok uzuldum ben gıttıgımde boyle degıldı ee ilaç falandamı yazmadı o zaman bende gıtmem heralde yok cnm gıtmedım ben adet oldum sandım dun cok az kanamam oldu avuc ıcı kadar falan sadece lavaboda gordum ve bu sabah pedıme baktım tertemız ve yıne lavaboya gıttım terrtemız bende ne yapcagımı sasırdım dun belım cok agrıyordu batıyodu sankı adet olcam dedım boyle oldu anlamadım sen hıc boyle bısey yasadın mı

Son düzenleyen: Moderatör:

yok tatlım ilaç falanda yazmadıı (((( vee evet bende böyle bişey yaşadım bir kaç kezz çok ümitlenmiştim bebek var diyee psikolojik tatlım ama gelmek üzeredir gelir yakında

yok tatlım ilaç falanda yazmadıı (((( vee evet bende böyle bişey yaşadım bir kaç kezz çok ümitlenmiştim bebek var diyee psikolojik tatlım ama gelmek üzeredir gelir yakında

evet öyle gorunuyor bugun hastaneye gıttım doktor muayene yaptı gebelık gorunmuyo dedı kan ve idrar verdım pazartsı cıkacak sonuc off ha bıde doktor dedıkı senın yumurtalık yapısıyla ilgili olabılır dedı oyle işte cnm.. bi daha gıtcenmı hastaneye :26:

gidicem cnm ama kendi doktoruma :)))) benim sıkıntım bebek değil şu solumdaki ağrı ama illa bebege yönlendirmelerine ve ağrımı es geçmelerine sinir oluyorum bi gün patlıycam bi tanesine sonra yok efendim doktorlara niye bagırılıyo cart curtt ooff offff

haklısın cnm ya zor tabı anlamıyorlar ilgisiz oldukları zaman dahada zor ıyı bı doktor ve anlayıslı bı doktor bulmakta zor neyse hayırlısı bakalımm hersy allahın emrı hersey kısmet uzme kendını allah sıfa versın inş. cnm cok uzuldum durumuna hıc bı doktordamı soylemedı bısey bu doktorlarmı bızı anlamıyor bız mı onları bellı degıl

sorma sorma aynen :)) sen naaptınn ne konservesi yaptın geçen gün soramadım ayrıca hala kanaman gelmedimi kızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…