özel mesaj bölümünden olmuyor :D

yavrum bana artık hiç bildirim gelmiyorr yazıp yazmadıgını göremiyorum nasılsın adet olmadınmı ya sen halaa

her bılgısayarı actıgında bu sayfaya bak cnm mutlaka cvp yazarım cenem bıraz dusuk bılıyorsunn yok adet olmadım nerdee bıde ben bugun işe basladım maltepede tekbir de gelırsen beklerım yanıma sen nasılsın elıfcım

aaaaa çok sevindim işe girmene cnm tekbir nerdee ay sonunda gelicem maltepeye yakınlarda olursa ugrarım ben maltepe camisinin oraya gelicem .. demek hala adet olmadın Allah Allaaahh ben senin üstüne 2. olucam cnm bu arada iyiyim çok şükür sen nasılsın cnm

Bende ıyıyım cnm o camıyle emnıyetın ortasında kalan sokaktayım cantacı başıkcı falan var zaten sorsan gosterırler :) ama ay sonuna kadar orda kalıp kalmamam belli degıl maalesef yıne de ben sana haber verırım neyse boyle cnm

emniyetin yanındaki pasajda bizimde dükkanımız var :))) anladım cnm hakkında hayırlısı olsun degişiklik olmuştur

emniyetin yanındaki pasajda bizimde dükkanımız var :))) anladım cnm hakkında hayırlısı olsun degişiklik olmuştur

amın cnm.. ne dukkanı var belkı bılıyorumdur :) gelırsen eger gorusuruz sen ya magazaya gelırsın yada camının oralarda bulusuruzz :)

amın cnm.. ne dukkanı var belkı bılıyorumdur :) gelırsen eger gorusuruz sen ya magazaya gelırsın yada camının oralarda bulusuruzz :)

oluurr tatlım haber veririm ben sanaa sen napıyosun bu aralarr nasıl çalışmak iyi geldimi adet oldunmu kızzz

yok ya ne adetı tamam beklıyorumm cnm ozelden bı mesaj atıyım sen gelmene yakın oyle haberlesırız

benim yarın adet olmam lazım asslında dün olacaktım ama bazen sarkıyo diye ümitlenmiyorum yarın olurum herhaldee sen niye hala olmadın kızz yumurtlama sorununmu var acaba :44:

benim yarın adet olmam lazım asslında dün olacaktım ama bazen sarkıyo diye ümitlenmiyorum yarın olurum herhaldee sen niye hala olmadın kızz yumurtlama sorununmu var acaba :44:

ya bılmıyorum kı cnm neden olmuyorum acaba :44:sende inş. olmassın adet

ayy cnm inş. olur oldun mu adet :44:

yine oldum malesef :/ sen ne alemdesin olmadınmı halaa kız ben senin üstüne 2 oldum düzgün bi doktora git bence yumurtlama sorunun olabilir çünkü benim kuzenimde 2 ayda bir falan olurdu hamile kalamadı çook ugraştı sonra moralini bozmim ama

yok olmadim maalesef sende uzme kendini olursun ins. gitcem artik bende doktora cuma gunu falan yada sokturucu verdi ya doktor bugun onu alicam. ee sen ne zamqn geliyosn maltepeye?

yok olmadim maalesef sende uzme kendini olursun ins. gitcem artik bende doktora cuma gunu falan yada sokturucu verdi ya doktor bugun onu alicam. ee sen ne zamqn geliyosn maltepeye?

tatlım benim normalde ayın 30 unda randevum yani pazartesi ama birde tapu devri durumumuz çıktı o güne bakalım kısmet belki gelemem gerçi gelmemde lazım offfff :/ sen çalışmaya devam ediyormusun ?

tatlım benim normalde ayın 30 unda randevum yani pazartesi ama birde tapu devri durumumuz çıktı o güne bakalım kısmet belki gelemem gerçi gelmemde lazım offfff :/ sen çalışmaya devam ediyormusun ?

evet calisiyorum hatta suan isteyim cnm insallah gorusuruz pazartesie calisiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…