Umutsuzum

umutsuzbbw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
22
-3
40
Merhaba ben 3 yillik evliyim.Biribirimizi cok severek evlendik ama karari cok hizli aldik.Ben memleketime.gittigimde eşim alkol.alinca bazen duramiyor ve baska kadinlarla chat yapiyor neden diorum neden? Kafam gidio yalnizken sensizken hersey bozuluyor diyor.Kimseye dokunmadigini biliyorum chat yaparken bile kadinlar esimden daha acik sacik yaziyorlar.Ama ne olursa olsun gonderilen fotograflari ve mesajlari affedemiyorum ve unutamiyorum.Psikoloğa gitti 3 seans simdi maddi durumlar yuzunden tekrar gitmek icin beklemek zorunda.Cok zor ve sorunlu gunler atlattik ne zaman gitsem beni almaya geliyor geri getiriyor sozler veriyor ta ki tekrar icene kadar...Ama icince ben yanindaysam chat yapmiyor ama ben omur boyu onun basinda bekleyemem ki bu zaten cok incitici bir his...Beni istedigini biliyorum ama artik bana yaklasinca ya da istedigini belli edincediye aglamaya basliyorum o da uzuluyor.Ama o kadar cok yalan konustu ki hersey yalan geliyor artik...Yabanci bir yerde yasiyorum ve danisabilecegim kimse yok deneyimi olan arkadaslar fikirlerinize cok ihtiyacim var.Artik cok zor durumdayim esimi seviyorum ama affedemiyorum.Cunku aldatmak sadece dokunmakla olmuyor ve ben buraya herseyimi sehrimi ulkemi birakarak sadece onun icin geldim :KK43:(( umarim mesajimi gorursunuz 🙏 simdiden tesekkur ederim.

Merhaba ben 3 yillik evliyim.Biribirimizi cok severek evlendik ama karari cok hizli aldik.Ben memleketime.gittigimde eşim alkol.alinca bazen duramiyor ve baska kadinlarla chat yapiyor neden diorum neden? Kafam gidio yalnizken sensizken hersey bozuluyor diyor.Kimseye dokunmadigini biliyorum chat yaparken bile kadinlar esimden daha acik sacik yaziyorlar.Ama ne olursa olsun gonderilen fotograflari ve mesajlari affedemiyorum ve unutamiyorum.Psikoloğa gitti 3 seans simdi maddi durumlar yuzunden tekrar gitmek icin beklemek zorunda.Cok zor ve sorunlu gunler atlattik ne zaman gitsem beni almaya geliyor geri getiriyor sozler veriyor ta ki tekrar icene kadar...Ama icince ben yanindaysam chat yapmiyor ama ben omur boyu onun basinda bekleyemem ki bu zaten cok incitici bir his...Beni istedigini biliyorum ama artik bana yaklasinca ya da istedigini belli edincediye aglamaya basliyorum o da uzuluyor.Ama o kadar cok yalan konustu ki hersey yalan geliyor artik...Yabanci bir yerde yasiyorum ve danisabilecegim kimse yok deneyimi olan arkadaslar fikirlerinize cok ihtiyacim var.Artik cok zor durumdayim esimi seviyorum ama affedemiyorum.Cunku aldatmak sadece dokunmakla olmuyor ve ben buraya herseyimi sehrimi ulkemi birakarak sadece onun icin geldim :KK43:(( umarim mesajimi gorursunuz 🙏 simdiden tesekkur ederim.
Bariz aldatiliyorsunuz.Sarhoşluk bahane çok sarhoşsa sizar uyur,kadınlarla aganigi naganigi sohbeti yapmaz.Bu adam değişmez ister sindirir soğuk su içer ,devam edersiniz ister boşarsiniz . Ağlayıp ağlayıp adamı sürekli affetmeniz çok saçma.....

Bariz aldatiliyorsunuz.Sarhoşluk bahane çok sarhoşsa sizar uyur,kadınlarla aganigi naganigi sohbeti yapmaz.Bu adam değişmez ister sindirir soğuk su içer ,devam edersiniz ister boşarsiniz . Ağlayıp ağlayıp adamı sürekli affetmeniz çok saçma.....
Siz basiniza gelirse sacma olmayani yaparsiniz.... Caresiz kaldiniz mi hic bilmiyorum bu sadece aldatmakla verilecek bir karar degil diger mesajalrimi okumak icin belki vaktiniz olmadi...Caniniz sagolsun siz affetmeyin cunku ben mesajimda zaten affettim demedim caresizim dedim iyi gunler....

Siz basiniza gelirse sacma olmayani yaparsiniz.... Caresiz kaldiniz mi hic bilmiyorum bu sadece aldatmakla verilecek bir karar degil diger mesajalrimi okumak icin belki vaktiniz olmadi...Caniniz sagolsun siz affetmeyin cunku ben mesajimda zaten affettim demedim caresizim dedim iyi gunler....
Ben soguk su severim ama siz icmeyin dokunur belki....

"Affetmiyorum ama çaresizim" yazdiysaniz kusura bakmayın görmedim.Ama burda o kadar konu okudukki dayak yiyor,aldatiliyor,hakaret yiyor işi gücü var gidecek yeri var ama seviyorum diye kalıyor.Gitmeyişiniz, çaresizlikten ise dilerim bir yolunu bulur bu saçma evlilikten kurtulursunuz, her kadın daha iyi yaşamaya layıktır 🙏

Reva gormeyecegim ben buraya ya da boyle bir platforma ilk defa yaziyorum... mantikli ve destek olan tum mesajlar bana guc veriyior birbirimizi tanimamiza gerek yok kadiniz basaracagiz

Ah en mantikli sorulardan birisi bu 👏👏 cunku zaten ben secenekler arasinda kaldim problemim.bu ..
Borç 1 yila kadar bitiyor Bu sureyi tamamlarsam oturum hakkimi da kazanabiliyorum yabanci dilimi de biraz gelistirmis oluyorum tabii yuregim bu kadar aciya dayanabilirse 🙇🏻‍♀️ ben zaten bu ulkeyi sevmedim ama cefasini cok cektim en azindan bunu hakettigimi dusunuyorum karar vermem gereken tek sey hemen terketmek ya da cektiklerimi dusunerek 1 yil daha katlanip hic degilse avantajla bu ulkeden gitmek aslinda sormak istedigim buydu ama belki ben ilk mesajda duzgun anlatamadim.
Eğer zihninizde ona olan duyguları bitirebilirsiniz ve onu sevdiğiniz eş olarak değil de ev arkadaşı konumuna alabilirseniz 1 sene çok da uzun değilmiş. Yerinizde olsam bu süreyi tamamlamaya çalışırdım.

Eğer zihninizde ona olan duyguları bitirebilirsiniz ve onu sevdiğiniz eş olarak değil de ev arkadaşı konumuna alabilirseniz 1 sene çok da uzun değilmiş. Yerinizde olsam bu süreyi tamamlamaya çalışırdım.
Bende buna calisiorum ve umarim basarabilirim cunku kocanizi seviyorsunuz ama affedemiyorsunuz bu durumla 1 yil uzun geliyor umarim basaririm cok tesekkur ederim 🙏

"Affetmiyorum ama çaresizim" yazdiysaniz kusura bakmayın görmedim.Ama burda o kadar konu okudukki dayak yiyor,aldatiliyor,hakaret yiyor işi gücü var gidecek yeri var ama seviyorum diye kalıyor.Gitmeyişiniz, çaresizlikten ise dilerim bir yolunu bulur bu saçma evlilikten kurtulursunuz, her kadın daha iyi yaşamaya layıktır 🙏
Heh simdi oldu ben o yazdiginiz ornekler gibi degilim kimse olmasinda umarim.... cok tesekkur ederim

Cok tesekkur ederim mesajiniza ama Işte ne yapayim konu sadece bu da degil bazi arkadaslara cevabimda yazdim her taraftan cok iyi dusunmem gerekiyor :KK43: ama ben dusunemeyecek kadar yorgun hissediyorum.Gitmek bile cok zor burdan her anlamda esyalardan tutunda emeklerimi cope atmaya varana kadar :KK43: kaldi ki ben bekarken erkek arkadasim boyle bir hata yapsa aninda silerim ben bile sasiriorum sabrima ama iste bir gun patlayacak bu sabir Allah korusun
Ablacım sen saf mısın? Ciddi soruyorum. Ne emeği ya hala eşya diyosun emek diyosun. Sen bu yaşadıklarını yiyip yutup kocam da kocam diye devam et nasıl bir miden varsa gururun varsa. Pes

Ablacım sen saf mısın? Ciddi soruyorum. Ne emeği ya hala eşya diyosun emek diyosun. Sen bu yaşadıklarını yiyip yutup kocam da kocam diye devam et nasıl bir miden varsa gururun varsa. Pes
He ablam he anladigin gibi sen ornek al yapma tamam mi benim midem pis sen tertemiz kal saglicakla... ama sana abla tavsiyesi BÜYÜK KONUŞMA hadi selametle.

Asla bu durumla cocuk sahibi olmak istemiyorum buna cok dikkat ediyorum mesajiniz beni aglatti cunku nirmalde bu ben degilim... karar vermem gereken sey ya 1 yil daha surunerek dayanip yeni hayat kuracagim ya da defol diyip borclarla sorunlarla asgari ucretle tek basima kalacagim...Annem cok guclu bir kadindi kaybettim melegimi 😢 ama olsa eminim o da aynisini soylerdi dusun kizim bana gore benim oglum derdi ya simdi ya 1 yil sonra ama annen burda derdi .... ame diyemez ki yok gitti kurban oldugum 😢😢😢
Aglamayin, şimdi ağlama vakti değil. Hersey biz insanlar icin geldi ve gececek ama iyi düşünün. Magdem anneniz güçlü kadındı, sizde annenizin kizisiniz, o olsaydi ne yapardı bir düşünün annenden güç alip önüne bakmalisin. Yaşadığın sıkıntıların üzerine sabret, akıllı davran kesinlikle onun borçlarını üstlenme. O ödesin. Aldatan seni üzen adamın birde borcunu ödeyip yükünü mü alacaksin. Iki gözü varsa 1 gözünü sen çıkar. Bu süreçte kendini garantiye al.

X