özel mesaj bölümünden olmuyor :D

aaaaaaaaaaaaaaaaa ne yaglanması kızz oda nerden çıktı şimdiiii ((( ne yapman gerekiyormuş pekii çok geçmiş olsun cnm

valla bılmıyorum adet duzensızlıgımde ondan olabılır of yne adet olmadım iyice bunaldımm yedıklerıme dıkkat etmem lazım kırmızı et, yag gıbı zarar vercı seylerden uzak durmam lazım kısacası doktor dıyet lıstesı verdı sen nasılsın cnm bu kk de sorun var heralde alıntı bıldırımı gelmıyor sadece begenıler gelıyor

ha bıde gecenlerde deneme dıye yazı yazmıstın hala merak edıyorum ne demek ıstedın cnm o zaman :26::26:

ha bıde gecenlerde deneme dıye yazı yazmıstın hala merak edıyorum ne demek ıstedın cnm o zaman :26::26:

hahahhaa ya yavrum bir dua topigine üyeyimde orada liste düzenliyordum renkli yazı yazmam gerekiyorduda onu deniyordum ben iyiyim cnm yerleştim evime yorgunluk biti saglıgım düzelmeye başladı çok şükür ama üzüldüm sana yaaa

ıyı bakalım tekrardan hayırlı olsun eviniz

ıyı bakalım tekrardan hayırlı olsun eviniz

çalışıyomusun halaa neler yapıyorsun

yok cnm ya bayramdan once cıktım işten ama calışmayı dusunuyorum basvuru yaptım yıne baska yere cagırırlar inş. hayırlısı olsun..
bıde adetım yıne gecıktı off aglamak ıstıyorumm bunun içinde p.tesı bı kan testı yıne yapıcam
sen neler yapıyorsun dr a falan gıttın mı hıc

yok cnm bayaadır doktora gitmiyorum ve daha sağlıklıyım biliyormusun :)))) saçma saçma ilaçları içmekten sıkılmıştımmm bide hamile kalabilseydim iyiydii :44:

yok cnm bayaadır doktora gitmiyorum ve daha sağlıklıyım biliyormusun :)))) saçma saçma ilaçları içmekten sıkılmıştımmm bide hamile kalabilseydim iyiydii :44:

ayy cok sevindim masallah inş bebişte olur yaa dıkkat et kendıne ben nıye adet lmuyorum yaa cok korkuyorum Allah korusun ama erken menopoz falan olur dıye ((

Son düzenleyen: Moderatör:
diger topikte adın yazılı senin için dua ediyorlar biliyormusun cnm arada ugra istersen belki sende dualara katılmak istersin

canııımmm yaaaaaa coookkk sagolunnnn ama gıremıyorum cunku calışıyorum 1 ay olacak baslayalı neyse şimdi hemmennn oraya gırıyorummm

canııımmm yaaaaaa coookkk sagolunnnn ama gıremıyorum cunku calışıyorum 1 ay olacak baslayalı neyse şimdi hemmennn oraya gırıyorummm

milletin topigini meşgul etmeyelim diye buraya yazdım ne ilacı tatlım bu bana daha önce anlatmadıınn :44: benimde yarın gidecegim doktor varya eli bir agır bir agırr ultrason sokmuyo sanki kazı çalışması yapıyo ama napıcan işte bi çare düştük peşine bakalım.. sen neden bırakamıyormuşsun hani bu ilacı kullananlar hamile kalıyomuş falan demiştin yokmuymuş bişey yaaa

yarın bayağı yorulacağım desene
Süt hormonların düşsün diye 2 ay ilaç kullandım 39,11 den 1' e düştü ama Dr birden bırakma dedi îlacı sadece yarımküren çehreye düşürdüm.
Bebişte var mı yokum bilmiyorum ama dediğim gibi bu ay umudum var belirtiler falan bu ilaç beni umutlandım îşte karnımda batma oluyor sonu hüsran olacak diye korkuyorum :18: Dr ağır diyosun Cnm ama iyi mi peki önerir misin yani? Muayene ücreti ne kadar?

doktora eli agır falan dedim ama bugün baldan tatlıydı ve evet cnm öneririm rukiye şengül ücretide 25 lira tatlım :))) benim kist küçülmemişş bir ay daha ilaç yazdııı aşı bile yapsan tutmaz dediii o kist yüzünden çocuk sorunlu olur önce kistten kurtulmamız lazım dedi yani ALLAH kısmet etmedimi aşı bile tüp bebek bile yapamıyosun bacımm neyse yaa umarım sende vardır hakkımızda hayırlısı olsun ne diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…