Özel Gün

Hele şu an oruçlu kafayla teklifin üstüne atlardım kesin..

Şaka şaka konu sahibi ben seni tutuyorum. Yalnız kebapçı var, kebapçı var.

ben nişanlımı, onun kardeşi ile birlikte sürpriz yapıp kebapçıya götürecektik. sonra orası pahalı dedi merak ettiği bi pizza hamburgerci varmış oraya gittik. şimdi benim doğum günüm geliyor, balıkçıya gidebiliriz. bana kebapçı da olur gerçi severim

Hayat kısa işte zaten çalışıyoruz, borç ödüyoruz vs bu günleri de iyi değerlendirmek istiyorum.
Benim beklentim bu cidden, mutlu etmek ve mutlu olmak

Bende bunu sac

Bende bunu savunuyorum ama burada ne dizi aşkı kaldı, ne sosyal medya.
Benim derim gösteriş değil, eşim dediğim kişinin beni mutlu etmesi.
Kebapta olur, beş taşta olur, bir çift sözde olur maksat onu bilmek ve uygulamak.
Bana göre de değil özel günler kutlanmalı o zaman ne fark kalıyor ki ev arkadaşı gibi oluyor insan.

Başka sürpriz hazırlıyor olabilir mi acaba?

Valla ben de eşimden yana beklentili olurum ama öyle ütopik özel şeyler değil. Mutevazi hatunumdur.
Ama bana sokağın başındaki kebapçı için sürpriz dese "sen ciddi misin? Hadi be oradan. Oldu olacak tavuk döner yiyelim" derim orası kesin..

İyi pizza her yerde bulunmaz kaptan. Ben artık büyük zincir pizzacılardan almıyorum valla..

Bu saatten sonrası umrumda değil

Bu beklentiye girme hatasını bende yaptım ve kendi kendimi depresyona sokuyordum neredeyse. Ama iyiki buraya yazmışım, KK kadınları(iyiki varlar) beni iyi bir toparladı, ayar verdiler. Şimdi herşey öyle güzel olmaya başladı ki. Çok sürpriz çektiyse canım, istediğim birkaç ürünü sipariş veriyorum :) Oda alıştı artık, bu ay sana ne alalım diyor. Bence sizde hazırlanın güzelce, gidip kebabınızı yeyin, üstüne çayınızı için, oh mis.

Yapamıyorum işte ben

Bizim evlilik 5.yılda benim doğum yapmam sonrası biraz zorlandı. Gemi su alıyordu resmen.
Ama eşim sinyali aldı ve daha fazla ilgi göstererek önlem aldı. Ben de biraz psikolojimi toparladım.

Mesela biz hiç sevgililer günü kutlamadık. En başında istemediğimi söylemiştim. Ama geçen yıldan bu yana sevgililer günü, kadınlar günü gibi şeyleri çiçeksiz geçmiyor gerek yok dememe rağmen.
Ben hamileyken doğumgünümü hatırlamamıştı. Neden öyle yaptığını o da bilmiyor şimdi. Bir bluz bile almamıştı. Üzülmüştüm o zaman.
Ama son 2 yıldır boş geçmemeye çalışıyor. Öyle çok iyi düşünülmüş şeyler değil. Ama en azından uğraşıyor..

İnsanın sevdiği ömür boyu beraber olmak istediği insandan ilgi görmek istemesi muhtaçlık değil haktır bana göre..

Akşam eşin gelince küsmeden sakince konuş. Hallolur bir şey bu..

Ben bi ilşki koçunun videosunda dinlemiştim. istediklerinizi açıkca ifade edin diyor.

canım ora değil de benim aklıma şurası geldi hem farklı bir yer görmüş olıruz diye yontmanız gerekiyor malesef

Biz her özel günümüzde kebapçıya gideriz valla :) çokta mutlu olurum.onemli olan hatirlamak. Ve bu sadece erkeğin görevi degil.

Allahm aynı şeyi yaşadım ya hatta kendisi demişti seninle akşamları Loş ışıkta kitap okumayı hayal ediyorum falan diye sonuç: geçenlerde dedim evlendik 3 yıl olacak biz hala mum ışığında kitap okumadk derdimz ne dedi normal kitap okusak olmuyormu diye erkek işte romantik
Evlenmeden önce günleri o sayardı, gittiğimiz sinema biletlerini saklardı.
Şimdi şimdi ise yok
Neden böyle oluyolar bilmiyorum

Mesela sizin hazırladığınız hediye beni hiç mutlu etmez
Ama kebapçıya götürse bayılırım
Eşiniz bişeyler yapmaya çalışmış
Bi dahakine siz organizsyon yapın bence
Bi de evlilik yıldönümü değil 8.5 aylık evliyiz demişsiniz
Özel gün ne acaba

ya bende buna takıldım yazıldı mı görmedim..
muhtemelen konu sahibesinin özel gün dediği bizim için özel gün bile değil...

Ne güzel düşünmüş adam. Hatta ocakbaşına falan gidin iki kadeh rakı içersiniz, alaturka müzik de dinlersiniz orada. Mis gibi kutlama işte, daha ne olsun! Şartmı internetten alınmış saçma sapan yazıların iliştirildiği hediyeler ya da solup gidecek bir demet buket?

Size çok samimi bir şey diyeyim..
Yıllarca annemin babamın evliliğinden nefret ettim, kavgalar, hakaretler, babamın vurdumduymazlığı...
Dedim ki ruhuma hitap eden, beni mutlu eden adamla evlenirim.
Öyle de oldu; özel gün atlamadı, beni ihmal etmedi ama evlenene kadar..
Şimdi bir rahatlık aldı başını gidiyor beni üzen burası
Ben ona defalarca eşlerin birbirine ilgili olmasını gerektiğini söyledim, diğer eşler ilgisizse o beni ilgilendirmiyor.
Ben istiyorum ilgi
Evlilikten de beklentim, kilom kadar altın alsın, ev alsın, araba alsın demedim; beni sevsin ilgi göstersin yeter dedim.
Kocam olarak bunu beklemeliyim ama dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…