Özel Gün

Evlilik bir süre sonra monotonluga bağlıyor bende bugün için daha farklı düşündüm sanırsam. Hayal kırıklığı yaşamamın sebebi bu olsa gerek. Sevilmediğimi düşünmüyorum sadece sorumluluklar daha ağır basıyor galiba

Benim eşim her gün bizim için çalışıp didiniyor istediğim her şeyi alıyor evimizde hiçbir şeyi eksik etmiyor şefkati sevgisi ilgisi anlayışı her gün üzerimde o yüzden özel günlerde çok büyük beklentim olmuyor her gün beni özel hissettiren adamdan belirli bir günde beklentiye girmiyorum bir yemek o günle ilgili iki güzel cümle veya küçük bir çiçek yeter ki unutmasın bir cümle söylese yetiyor bana canı sağolsun eşimin diyorum eşler ailelerine sahip çıkıp yapması gerekenleri eksiksiz yaptıktan sonra büyük beklentilere girmemek lazım bence allah evlerimize sağlık huzur bereket versin gerisi önemli değil bence senin de eşin bu konuda eksiksizse konuyu büyütme bence unutmamış zaten yemeğe gidecekmişsiniz mutlu olmaya bak basit şeyler için huzursuzluk çıkmasın

Uzayamı çıkarsın adam sizi? Kebapciyi, çaycıyı begenmediginize gore eskiden uzaya çıkıyor olmanız lazımdı.. burda kuru lafla bile kutlanmayan ne evlilikler var kusura bakmayinda sizinki simarikliktan baska birsey degil. Küsün birde tam olsun

Tüm sayfalara göz attım.
Sizin yoğun bir sevgi ve ilgi ihtiyacınız var.
Çocukluk döneminde karşılanmamış ihtiyaçlarınız ve ebeveynlerinizin size olan yaklaşımı ile ilgili olduğunu düşünüyorum.
Özellikle de babanızla olan ilişkinizle.
Bence eşinizin yaklaşımından önce kendi
iç dünyanızı bir gözden geçirin.
Bir de şu kitabı tavsiye ederim.

Eklentiler

• IMG_1421.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 26
"Bana balık verme balık tutmayı ögret" derler ya. Siz akıl vermek yerine kendiniz romantik olmayı deneseniz. Mum ısıgında kitap okumak da romantiklik olmuyor ki. Lamba icat edilmiş niye mum ışığında okuyup gözleri bozuyorsunuz

Abartiyorsunuz. Adam sizi dusunmuyor olsaydi hic bir adim atmazdi. Ha kebapci ha luks bir restoran ne farkeder? Onemli olan sizin mutlulugunuz beraberliginiz. Bir aradayken ne kadar kaliteli vakit gecirdiginiz. Boyle kucuk seylere takilip huzurunuzu bozmayin. Birde su gercegi kabul edin evlilikten sonra erkeklerde eski romantiklik kalmiyor. Bu sevmedikleri anlamina gelmiyor. Yapilari boyle.

Biz de sana diyoruz ki:adam seni önemsemis hatırlamış yemek planlamış. Unutmuş mu? İhmal mi etmiş? Açıkçası ona fikir diye yolladığın videoları merak ettim. Acaba gerçekten çiçek toplayıp gelseydi o zaman videolarla yine ters düşecek miydi?

Ayrıca önerilerin tümünü reddedecektin madem ne diye konu açtın? 29 yaşında bir insan fikir alışverişinin ne olduğunu biliyordur değil mi?

Hediyesinde de değilim düzgün beraber vakit geçireceğimiz gece olsun isterdim ama olmadı
e olmuş işte beraber yemeğe gideceksiniz sonrasında da başka bir yerde çay içeriz demiş. Kebap sevmiyorsanız adam o kadarını akıl etmiş aa şurda bilmemne restoran vardı çok merak ediyorum oraya gidelim diyin. Her şeyi karşıdan beklemeyin ikiniz de mutlu olun.

Eşim süpriz yapmayı hiç bilmez ki ben çok süpriz yapan bir kadınım hep onu şaşırtmışımdır ama kendisi böyle düz bir adam ben alıştım sende alışırsın ha hiç bir özel günümü unutmaz (13 senedir) güzel sözlerle kutlar beni öZel hissettirir ama basit şeyler yaparız yemeğe gitmek sinemaya gitmek gibi beklentiyi düşürün herkesin karakteri fazla bizde neler istiyoruz ama

Kebapciyi bilemeyecegim ama size hediye alirken fikir edinsin diye video falan gondermek cok cocukca ya. Yapmayin oyle seyler adam hediyeyi de kendisi alsin beceremiyorsa da almasin.

ya bende buna takıldım yazıldı mı görmedim..
muhtemelen konu sahibesinin özel gün dediği bizim için özel gün bile değil...
Geçenlerde bir arkadaşımıza eşi yenilebilir çiçeklerden göndermiş....kız tüm işyerinde bir o yana bir buyana dolanıp ikram etmiş iş arkadaşlarına ....doğum günün mu sorusuna verdiği yanıt ;yok....kına gecemizin yıl dönümü

Ay yok artik ya
Adamlarin ben eslerinden korktuklarini ve o yuzden boyle sacma gunleri de kutladigini dusunuyorum artik. Kesin diyordur adam siparisi verirken "vereyim 80-100 lira alayim sunu da basim rahat etsin"

İyi de adam unutmamış organizasyon yapmış

İki kişi kebapçı 100 TL tutar eli yüzü düzgün restaurant deyince 250 olur

Bu devirde tasarruf lazım

Kebapçıyı beğenmemişsiniz madem siz balıkçı önerseydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…