Özel Gün

Öküz oldukları için

ya bende buna takıldım yazıldı mı görmedim..
muhtemelen konu sahibesinin özel gün dediği bizim için özel gün bile değil...

Mesela kebapçı değil
Bu bende kalsın ama özel bir gündü bizim için

Öyle bir şey istemedim

Doğru öyle ama insan eşinden de bu beklentiye girmemeli mi?
Daha yeni evliyiz biz

Ben katilmiyorum buna ya. Sıfır beklenti cok mutluluk ediyor bu dogru. Mesela akrabalar, ev arkadasi icin falan kullanilir bu yöntem.
Ama esler arasinda olmaz.
Ben esimden esim benden hic bir sey beklemeden mutlu olacaksak neden evlendik? Birbirimizi hayatlarimiza sokup sonra yokmus gibi mi davranacagiz nasil olacak bu is?
Buyuk beklentim yoktur ama illaki vardir.

Sacimi oksasin eve gelirken cilek alsin gibi :)

Sizin konuya gelirsek, alin karsiniza konusun ciddi ciddi. Benim icin onemli oldugunu biliyorsun, eskiden yapabildigin seyleri suan yapmama sebebin ne diyin. Malesef köprüyü gecene kadarmis sanirim her sey. Ona köprüyü gecse bile bunu yapmasindan rahatsiz oldugunuzu belirtin, olmuyorsa köprüyü geri geçirteceginizi hissettirin

Mevzu yemek cicek hediye degil. Mevzu önemsenmemek, umursanmamak. Sizi anliyorum.

Örnegin sizin hazirladiginiz hediye de bana hic hitap etmez. Gereksiz vakit harcamis derim. Onemli olan eslerin birbirine hitap etmesi. Esiniz ne dusunuyor? Videonuzu begenmis miydi? Siz ona ne derece hitap ediyorsunuz bunu da ölçmeliyiz.

İyi de ne istiyorsunuz ? Sayfalardır biz anlayamadık ki eşiniz anlasın. Kebapçıyı beğenmiyorsunuz, lüks yeri istemiyorsunuz, mum olmasın, kırmızı balon olmasın... Hediye olmasın.. Bir fotoğraf yeter diyen insan çay bahçesini küçümsüyor, kebapçıyı küçümsüyor.. Açım ama orucum

Ben adama acıdım şu an. Kendi de demiş memnun olmuyorsun diye. Çok haklı. Size video çekseydi milleti darlatıp aşırı romantik bir erkek mi olacaktı ? Bu mudur özel olan? Ergen işi bir şey önceki yorumumda da dedim. Kaç yaşındasınız 20 mi ? Eğer öyleyse çok haklısınız bu tavrınızda. Yaşınızın verdiği ergen ruh hali diyorum. Ben kimle evliyim diye düşünürdüm zira 25-30 yaşında insanlarız.

Romantiklik anlayışı mum ışığında kitap okuyup, video çekme hayali olan biri Çocuklar Duymasın, Meltem ?

Ayrıca siz diyorsunuz örnek video izletiyorum diye. Pek de özgün bir bakış açınız yok. Ortada değil mi instagramdan oradan buradan etkilendiğiniz. Adamı bir salın. Ne öküzlüğü kalmış ne odunluğu. Kırgın çiçek de yemeğe gitmeyip trip atıyor. Siz mükemmel mi oldunuz şimdi ? Bir dahakine bunu da bulamazsınız ama söyleyeyim :)

Sahiden o özel gün neymiş çok merak ettim?

Beni anladığınıza çok sevindim çok sağ olun.
Biraz maddi olarak borcumuz var işlerimiz yoğun ona başlıyor işte kafam çok dolu gibisinden. Hak veriyorum ama özel günleri de kutlamıyorsak evliliğin anlamı kalmıyor. Onu anlatmak istedim burada da. Ona her zaman söylüyorum en büyük hediye mutluluk seninle evlenmek, her gece seninle uyumak diye.
Hastayken ilgi göstermek bile benim için önemlidir, çiçek çikolata boş şeyler bunlar benim için. Manevi olarak doymak istiyorum ben. Ölünce para pul her şey kalacak zaten ama ben mutlu ölmek istiyorum işte.
Konuşmayı deneyeceğim en azından ağlamadan ama beni anlamış olmanız bile çok iyi geldi. Teşekkür ederim

Mum ışığında akrabalara "seni seviyoruz piremsesimiz" videosu çektirmek olabilir.
Ergenlik çağında yapardık video falan. Deminki mesajınızda fark ettim zaten, konu sahibi harbi video çekmiş. Şaka gibi gerçekten. Böyle trip ata ata evliliğini zedeleyecek haberi yok. Ben kadın olarak konu sahibinin ne istediğini anlamadım. Allah adama kolaylık versin.

Okuyanların çoğunun anladığını düşünüyorum az önce de yazdım ne istediklerimi.
28 yaşındayım ve nasıl mutlu olunur biliyorum. Ben onu mutlu ediyorsam oda beni etmeli. Siz söylediklerimi çarpıtıyorsunuz bunlar değil istediklerim, gösteriş hiç değil. Sadece önemsenmek, hatırlanmak bu anlatabildim mi

Hayır ben anlamadım.
Sorun kebapçı olması değil diyorsunuz.
Ne peki?
Adam yemeğe götüreceğini söylemiş zaten.
E kebapçı olması da sorun değilse sorun ne :)

Ayrıca doğum gününüz değilse hangi özel gününüz ki sadece siz beklentidesiniz.
Siz onun için ne yaptınız ne aldınız mesela.

Bence çok abartmayın.
Adam yine de düşünmüş birşeyler.
Boşver hazırla da evde yiyelim de diyebilirdi.
Belki güzel bir zamanınızda o eski sürprizlerini aradığınızı söylersiniz, anlar.

Kebap istedi canım iyi mi

Sevgi, ilgi , aşk ?
Ok paketleyip getirsin o zaman. Şaka mı yapıyorsunuz? Sevmeyen, değer vermeyen insan size yemeğe gidelim bile demez. Hatta özel günü hatırlamaz bile. Siz sevgisiz adam görmemişsiniz ki inşallah hiçbir zaman görmezsiniz.

Hayatımda ilk kez eşim için yaptım bunu siz ergenlik olarak diyebilirsiniz oda sizin yorumunuz ne diyim. Ben değer verdigimi göstermek istemiştim zaten ve sadece kendisinde var sosyal medya da yok o video

Sorun normal bir şekilde yemeğe gitmek dediğim gibi oraya daha cumartesi akşam gittim

Ilk başlarda böyle değildi işte ona üzülüyorum. Anlatamıyorum herhalde

Tamam da yemeğe gidelim diyor adam sizi unutmamış farkında mısınız bunun? Doğum gününüzü unutmuş da evde göbeğini kaşıyor gibi olayı algılayan sizsiniz. Kahve içelim demenin neresi odunluk? Mutsuzum, beğenmedim bu planı dışında bir içerik yok yazdıklarınızda. Sıradan olan ilişkiniz sanırım asıl mutsuzluk içinizde. Derdiniz sevilmemekse bunu ayrıca düşünün, tartın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…