Özel Gün

Hediyesinde de değilim düzgün beraber vakit geçireceğimiz gece olsun isterdim ama olmadı
Erkeklerin evlenince icine bi odun kacıyor malesef
Bizde tüm planları ben yaparım hediyemi bütcesini sorar ne almak istedigini sorar ona göre kendim belirlerim, gitmek istedigim yerleri ona söyler arasından secim yapmasını isterim
Bikaç kere kendi haline bıraktım ciddi kazıklar yedi gerek yok madem artık herşey ortak en azından benim istedigim olsun kafam rahat olsun modundayım :)

Ben bundan sonra hiç bir şey yapmıcam görsün kendisi

Oda doğru

Ben gelmeyeceğim diyince sorgulamadı mı? Bu şekilde anlatsaydınız ya, bunlar zaten hep yaptığımız şeyleriz, nesi özel deseydiniz?

O eşiniz, en yakınınız, kendinizi rahat ifade edebilmeniz lazım.

sürekli kendinizle çelişiyor verdiğiniz cevaplar. Bana manevi beklentim var demişsiniz pasta ile kutladık biz sadece diyen birine ise herkes sizin gibimi kutlamak zorunda demişsiniz

O kadın ben böyle kutladım dediği için sizin gibi kutlamak zorunda mıyım dedim.
Bence siz yanlış okudunuz. Gayette net yazdıklarım.

Ben gelmeyeceğim diyince sorgulamadı mı? Bu şekilde anlatsaydınız ya, bunlar zaten hep yaptığımız şeyleriz, nesi özel deseydiniz?

O eşiniz, en yakınınız, kendinizi rahat ifade edebilmeniz lazım.

Ben sana niye yaranamıyorum dedi kendini haklı görüyor işte

O kadın ben böyle kutladım dediği için sizin gibi kutlamak zorunda mıyım dedim.
Bence siz yanlış okudunuz. Gayette net yazdıklarım.
Ay ben sana sen oyle mi kutla dedim. Durup dururken insanı geriyorsunuz ya orada anlatmak istediğim neydi anladiginiz şey neydi bahsettiğim şey maneviyattı zaten. Bence maneviyattan bahsetmeyin. Direkt instaya atacağım, arkadaşlara hava atacağım kutlamalar istiyorum ama yapmıyor falan deyin. Daha samimi olmuş olursunuz

Ağlayarak beğendim dedi bende beğendiğini düşündüm, beğenmediyse kendi bilir.
Kimseye gösteriş yapma gibi niyetim yok, 500 tane yere gideriz 1 fotoğraf ancak paylaşırız

Videoya ağlayacak duygusallıkta adam supriz yapmayı düşünemiyor olamazdı. Demekki size uğraşmak istemiyor.
Ama size en iyisi hicbisey yapmamak bence, baksana kebapçı yerine yok dışardan çiçek yolsun getirsin, yok seni seviyorum desin bu nasıl birşey anlamadım. Kebapçıya bozuluyorsub diyince her zaman gittiğimiz yer diyorsun ama seni seviyorum u ilk kez mi duyacaksin nedir yani? Maddi bekleti içinde değilim diye vurgulamaya cirpinirken kendinizle ters dusuyorsunuz. Fazla beklentileriniz yok ama değişik beklentileriniz var. En iyisi kebapcidayken içten bir şekilde seni seviyorum desin

Kitap okurken mum yakma isteğine ayrıca bittim. Mum yakılacak bir dünya ortam var (film izlerken, masada, yatak odası, küvet yanı) ama kitap okurken yakmak? Hayır benim de gözlerimde problem yok ama loş ışıkta okuyarak gözlerime romantik eziyetler etme fikri hiç aklıma gelmemişti.

Cevap yazmadım sana, yorumlarınla sen beni geriyorsun.
Öyle değilim dediğim halde zorla kalıba sokmaya çalışıyorsun. Cevap vermezsen daha mutlu olurum.
Senin fikrin kendine kalsın, ben ne desem de kafandakiler değişmiyor zaten.

Adam yemeğe gidelim, çay/kahve keyfi yapalım diyor işte ne güzel. Siz bozuyorsunuz bu planı. Neden ? Ben tam olarak ne beklediğinizi anlamadım. Fotoğraf atsa yetiyor, kebapçıda yemek sıradan. Başka zaman da fotoğraf atılabilir o halde farkı ne ? Fotoğrafın altına şiirler döşeyip, kalpler yapıştıracak herkes görecek bu mu ? Sizin söylediğiniz herkese sevdiğini söyletmek olayını 15 - 16 yaşındayken yapardık. Evli barklı bir yakınım bunu istese dalga geçerdim. :)

Ki bu yaptığınız da fotoğraf atsın demeniz de hep dışa dönük. İnkar etseniz de gösteriş seven birisiniz gibi duruyor. Her şeyi sosyal medyaya atıp, aşk böcüğü temalı fotoğraf paylaşan tipler bana aşırı samimiyetsiz geliyor açıkçası. İnatla bu insanların mutsuz olduklarını düşünüyorum. Hikayelerden destan yazıyorlar instagramda.. Mumlar, kelebekler, güller 300 lira hesap ve instagramda bol emojili "mutluyuzzz" ilişkileri olmaya gerek var mı bilemiyorum.

Bence kendinizi instagramdaki, dizilerdeki ya da youtubedaki çift videolarından uzaklaştırın. Herkesin ilişki dinamiği farklı.

Hacı ben sana tahammül edemiyorum. Seni göz ardı ettigim için yorumunu görmüyorum, yorumuma yorum yapma lütfen. Allah eşine sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…