Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru söylüyorsunuz ama ne yapacağımı şaşırdım ben de artık, klomene başladım 4.gün bugün birde özel de pahalı devlet de çekilsem fark eder mi aceba
Hiç fark etmiyor bence vende devlette çekildim hatta anestezi almadan ağrısı baya olmuştu bende ama yine de canıma çektim.. şu anda herşey ateş pahası zaten ama yine de sen bilirsin

Merhaba bugün çatlatma iğnesinin 13.günü
11.günü test yaptığımda negatifi gördüm 12.günü silik de olsa belirgin pozitifti bugün 13.gün ama negatif anlamadım gitti bu şekilde olup hamileliğini öğrenen var mı acaba?

Farkli testlerle mi yaptıniz? Birde idrarın durumu cok farkettiriyor benim sabah 7 yaptigimla hic birsey yemeden icmeden aynı gün sabah 11 de yaptigim iki test arasinda ciddi fark olmustu.

Ay
Farkli testlerle mi yaptıniz? Birde idrarın durumu cok farkettiriyor benim sabah 7 yaptigimla hic birsey yemeden icmeden aynı gün sabah 11 de yaptigim iki test arasinda ciddi fark olmustu.
aynı marka testle yaptım ikisini de sabah erken saatlerde yapmıştım. Kan verdim 1.40 çıktı bilmiyorum umudum pek kalmadı gibi

Merhaba ben de Hatay’da kadın doğumcu arıyorum hangi doktora gittiniz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…