Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar ben aranıza yeni katıldım.
Bende yumurta çatlatma iğnesi vuruldum ağustosun 22 sinde 3 Eylül de test yaptım ama ikinci çizgi aşırı silikti hemen heveslenmek istemedim. 3-4 gündür de göğüs ucum çok ağrıyor kasık ve bel bacak ağrısı da var tabiki. Sizce ne yapmalıyım?

Bende yumurta çatlatma iğnesi vuruldum ağustosun 22 sinde 3 Eylül de test yaptım ama ikinci çizgi aşırı silikti hemen heveslenmek istemedim. 3-4 gündür de göğüs ucum çok ağrıyor kasık ve bel bacak ağrısı da var tabiki. Sizce ne yapmalıyım?
Testi Bugünde yapsaydınız keşke, arasındaki fark degerlendirilip bi fikir edinebilirsiniz. Eger pozitifse bir tık daha belirgin olacaktir testiniz. Bu şekilde degerlendirme yapmak isterseniz Testlerin aynı marka olması da onemli.

Eklentiler

• IMG_20220904_122844.jpg
    IMG_20220904_122844.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 50
Selam canim iyiyiz sen nasilsin napiyorsun ben Defneyle evde yuvarlanmaca 1 yasina basiyor ctesi gunu zaman ne cabuk gecti yaa
İyiyim canım bende iş ev Alparslan boğuşuyorız.
20 sinde bizde 1 yaş olduk. Zaman evet baya hızlıca geçti nasıl geçti anlamadım.

Selam canım 🥰 bende daha bugun bu topiği düşündüm, dedimki kendi kendime "eskiden 1 satte 10larca sayfa ilerleyen neguzel sohbet şamata olan bir sayfaydi cidden egleniyorduk sanki, şimdi tık yok sayfada"🤭
Ayşemmmmmmm bebiş varmış 🥰
Çok sevindim çok mutlu oldum
Sağlıcakla ilerlesin inşallah 🤲
Ayrıntılar ne doğal mı tedavi mi.

Ayşemmmmmmm bebiş varmış 🥰
Çok sevindim çok mutlu oldum
Sağlıcakla ilerlesin inşallah 🤲
Ayrıntılar ne doğal mı tedavi mi.
Arkadaşın gebeligi normal yolla olmuştu.

Bende 1 tüp bebek 2 aşılama negatifti.
En son bir doktor, senin prolaktin hormonların hep sınırlarda ama sınırı geçmemiş, buna normalde ilaç vermeyiz ama sizde yıllardır başka hic bir sorun gozukmemiş. Bir de prolaktin hormonunu minimuma indirmeyi deneyelim dedi.
8 tane doxtinex hap yazdi bana. 4 gün arayla 1 tane iceceksin dedi. Ve ben 2. Hapı içtiğimde hamile kalmışım, 4. Hapı ictikten 2 gün sora test yaptım adete 3-4 gün varken pozitifi gördüm 🙏🙏🙏🙈 6 yıl sonra bu sekilde hamile kaldım.
Seninde olacak ama o doğru adım nezaman hangi doktordan gelecek bilemeyiz. Allahim doğru yola yonlendirsin seni inşallah 🤲🙏🌹
Burda anlattigim gibi canım. Cok teşekkür ederim🥰 sonunda şükürler olsun🙏 geç oldu ama oldu ya bende inanamadım 😄 🙈🤍🌸

Arkadaşlar dün iğnenin 14.günü kahverengi renkli bir kanamam olmuş ama çok az devamı da gelmedi bugün test yaptım negatifti. Sizce doktorumla iletişime geçmeli miyim hemen yoksa bir iki gün daha mı bekleyeyim. 🤦🏻‍♀️

Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım. Çatlatma iğnesi vuruldum 15-16 gün önce. Adet belirtim vardı meme uçlarım çok ağrıyordu bel ağrısı kasık ve bacak ağrıları vardı fakat 2 gün önce kahverengi bir akıntı oldu çok az devamı gelmedi.Test yaptım dün çıkmadı negatifti. Ne yapabilirim direk doktorumla iletişime mi geçeyim yoksa bekleyim mi bikaç gün

Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım. Çatlatma iğnesi vuruldum 15-16 gün önce. Adet belirtim vardı meme uçlarım çok ağrıyordu bel ağrısı kasık ve bacak ağrıları vardı fakat 2 gün önce kahverengi bir akıntı oldu çok az devamı gelmedi.Test yaptım dün çıkmadı negatifti. Ne yapabilirim direk doktorumla iletişime mi geçeyim yoksa bekleyim mi bikaç gün
Merhabalar sonucunua ne oldu.
İnşallah pozitif tir

X