Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

İnşallah hamileliktir, benim 3 gündür belim kopacak gibi kramplar giriyor yürüyünce daha beter ve aşırı kasık ağrım var baktım internete 3-4. Haftalık gebeliklerde beklenen bir durummuş bebek tutunuyormuş
Benimde öyleydi canım çok normal stres yapma önemli olan beta hgc değerim ona baktırabildin mi kuzum

kızlar bu ay tekrar aşılama yapacaktı doktor geçen hata pazrtesi gonal f 100 başlamıştık. bugün kontrole gittim sağda ve solda 2 şer yumurta oluşmuş hepsi 11 mm sanırım aşılamam iptal olacak başına gelen var mı

Evet göğüs hassasiyeti sanırım bi 7,8 gün vardı sonra geçti , bel ve batma sızlama gibi kasık ağrıları hep vardı. 10,11. Gün sanırım azaldı ama sonra yine devam etti bende.
merhaba aşılamadan kaç gün sonra göğüs hassaiyetin başladı bende aşılama yaptırdım bugün 4. günüm bilgi verirsen sevinirim.

merhaba aşılamadan kaç gün sonra göğüs hassaiyetin başladı bende aşılama yaptırdım bugün 4. günüm bilgi verirsen sevinirim.
Çatlatma iğnesini aşılamadan 2 önce yaptırdım , tam hatırlamıyorum ama aşılamanın ertesi gününden başlamıştı ortalarına kadar . Ama tavsiyem belirtilere kulak vermemeniz çünkü iğne etkisi hıssettiklerimiz

X