Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim,son 3 gündür yapıyorum üçünde de ikinci silik çizgi var ama yalancı pozitif olabilir o yüzden emin olamadım,bugün çatlatma iğnesinin 9. Günü Aşılamanın 7. Günü
İğnede betahcg hormonu var o yüzden o çzgi ortalama 9 güne kadar hep çıkar 12. Günden itibaren yaptığın testler sonucu sana gösterecek. Umarım bebişin seninledir

İğnede betahcg hormonu var o yüzden o çzgi ortalama 9 güne kadar hep çıkar 12. Günden itibaren yaptığın testler sonucu sana gösterecek. Umarım bebişin seninledir
İnşallah çok teşekkür ederim bugün çatlatma iğnesinin 11. Günü aşılamanıb 9. Günü,hala silik ikinci çizgi çıkıyor

Test uzmanimiz
5738488483 test uzerinde deneme yapmistir
Ben önce turuncuhayaller in başka sayfaya attığı testi gördüm, hani benim de hep yalancı silik çizgi çıkardı ya o testten olduğu için ihtimal olmayabilir diye düşündüm ama çizgi varlığını koruyormuş
İnşallah çok teşekkür ederim bugün çatlatma iğnesinin 11. Günü aşılamanıb 9. Günü,hala silik ikinci çizgi çıkıyor
Sende var birşey sabah yap muhakkak koyulaşmayı görürsün

Akşam dayanamadım kan testi verdim az önce öğrendim sonuç 0,13 maalesef şu an gebelik yok. Ama 11. Gün olduğu için emin olamadım 2-3 gün sonra tekrar test vereceğim yükselirse vardır yine 0 olursa umutlar başka bahara kaldı demek.. hayırlısı bakalım,teşekkür ederim yorumunuz için

14. Gün pozitife dönen gördük biz burda o yüzden umut her zaman vardır
birşey sorucam bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi iğnenin 9. günü erken gebelik testi yaptım negatif cıktı pozitife döner mi
9. Gün çok erken canım 12. Gün yapmalısın

Kızlarrr hellö nasılsınız bu sayfadan herkes mezun oldu, çoğu kişi bebek sahibi oldu ben kaldım diye üzülüyordum, benim minik sıpam da 1 ay önce dünyaya geldi. 36+4 gün anca durabildi anasının karnında biraz zorlanıyoruz.. gaz, kusma.. kusarken tıkanıp nefes alamama sonunda inek sütü alerjisi dedi doktor. Kesin bilgi mi emin değilim.. ben diyet yapıyorum, özel mamayla da takviye ediyoruz. Herkesi özledim kendinize iyi bakın

Ayyy hayırlı olsun rabbim sağlık sıhhat versin bizde pazar günü 8.ayimiza girdik

Oyyy
Biz de özledikkk
Sevip sarıyorum sizi
Ooooohhh muhabbetlere gel beni kimse çağırmıyo buraya
Çılgınnnnn
Ayyy hayırlı olsun rabbim sağlık sıhhat versin bizde pazar günü 8.ayimiza girdik
Masallah annesi saglıkla büyüsün
bugün iğne gününü saymazsak 13. günüm sabah yaptım negatif reglye 4 gün var kesin olmayacak bu ayda yok
Umudunu yitirme canım inş bir sonraki ayda bebişin sana gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…