Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle tüp bebek de çözüm değil ki eğer pgt miydi neydi tam ismini hatırlamıyorum kromozom bozukluğu var mi yok mu bakilmicaksa

Bu x sana tüp yaptırmaz canım. Tüm ülkeye yapar, sana yapmaz

Funda hanim cok tatli dillidir 3 ay klomenden sonra sizden rahim filmi isticektir.
İzmit carsida ceken bir yer var orayi tercih edebilirsiniz .
Rahim filminizle beraber Eray hocaya giderseniz daha guzel bir tedavi yontemi belirlersiniz
Kontrad gorunteleme merkeziinde yucel beyi iyo.diyorlar
Funda hanim genelde konaktaki gulcin hanima gonderir di ozamanama ama benim perdemide rahim anomisinide gormemisti.

Birde pco konusunda doktor bilge ögütcüoglunu da arastir derimm
Eray hoca asilamayla baslae baska sorin yoksa

Canım bay x e katılmıyorum genetik problem başka bebişlerde de olabilir. Genetik testlerin uygulandığı tüp bebek tedavi süreçleri var. Bence kesinlikle artık daha çok yorulmadan o yola girmelisin

Bu ay da olmazsa rahim filmi diye konuştuk Funda hocayla. Eray Bey’e öncesinde gidip mi rahim filmi çekilsem diye düşünüyorum. Konrad’ı duydum emek hoca çekiyormuş sanırım orda. İnşallah gerek kalmaz ama en azından bi karar verdik o yüzden rahatım. Sizin aşılama mı olmuştu tüp bebek mi?

3klomen
3femera
Asilama
Sonrasi tup
Yasiniz kac acaba
Yaas ,3sperm testi,amh testi,rahim filmi ,ssk primi
eger sartlar uyarsa ssk indirimli olabilir
Eray hoca derki bukdr klomene olmamissa bir sorun vardir
Tuplere baski yapan 2adet kistim
Yarim perde gorunumum
Rahimde basik bir goruntu tespit etti bende once laraskopik ameliyat ,hitereskopi oldum
6ay deneme verdi sonra ben bekleyemedim
Asilamayla basladik

Son düzenleme:
Yaş 26, sperm testimiz normal morfoloji 15, ileri hız 45 sayımızda iyi şükür. Amh 6 Bi rahim filmi eksik. Ya şöyle klomen yumurtalarımı büyütüyor çatlıyor kendiliğinden progesteron baktırıyorum o da yüksek ama bir türlü o yumurta ve sperm birleşemiyor

Benimde yumurtlamamda ,adet tarihimde ve catlama da sorun yasamadim
Klomen kullandigim aylar bile fazla yumurta elde edip catlatma vurmadimiz ay oldu
Ama hicbir sorun yoksada bir sorun vardir mantigiyla basladim bende
İnsallah cok beklemeden kavusursun
Bir sorun oldugunda ozeldende yazabilirsin maailme duser burdan gormesemde

Amin canım Allah razı olsun Yazarım mutlaka

Anca gordum cnm yazini. Umarim gebeligini ogrenmissindir bu sürede benim regl agrim olmamisti hic zaten ben hamileyken de hic agrim sizim olmamisti son aylara kadar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…