Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese merhaba dün akşam aşılama oldum bu sabah ovulasyon testi yaptım böyle pik çıktı şimdi benim yumurtam çatlamadı mı aşılama boşuna mı gitti ya bileniniz yardım etsin ne olur pazar sabahı çatlatma iğnesi olmuştum iğneden dolayı mı pik yani lh değeri yüksek yoksa benim yumurtalar çatlamadı mı aşılama boşa mı gitti 0102642E-3BBA-46E8-B2D6-50AF8534A2EE.jpeg

Hayır kan vermedim 2 gün önce tekrar test yaptım hiçbir şey çıkmadı 😔 bat a 3 gün var bekliyorum yumurtlama gününden itibaren 4 günü değerlendirebildik eşim göreve gitti o da sürekli sorup duruyor
Hayirlisi canim üzme kendini birdaha ki ay olur benim 4. Denememde olmustu

ahhhaaaa bnmm durumummmm bbgm kimyasal oldu bnmki ama 100 lere kdr çıktı degerim lekelenmelerim başladı kanamaya çevirdi kanamam olunca değerim yükseldi sonra lekelenmeye geri döndü değerim düştü 20 günü buldu kuzummmm
Canım benim değerlerim şu şekilde sence kimyasal mi dış gebelik olabilir mi hala ? Sağ tarafimda batma hissediyorum.
25 ocakta adet gibi hatta daha fazla pihtili kanamam başladı 27 ocakta lekeye döndü bende şüphelenip test yaptım
29 Ocak 33.4
31 ocak 35.4
2 Şubat 22.1
4 Şubat 29.9
6 Şubat 29.0
9 Şubat 12.1
Sence kanamamda sonra neden yükselmeler oldu ? Dış gebelik olabilir mi hala ?

Canım benim değerlerim şu şekilde sence kimyasal mi dış gebelik olabilir mi hala ? Sağ tarafimda batma hissediyorum.
25 ocakta adet gibi hatta daha fazla pihtili kanamam başladı 27 ocakta lekeye döndü bende şüphelenip test yaptım
29 Ocak 33.4
31 ocak 35.4
2 Şubat 22.1
4 Şubat 29.9
6 Şubat 29.0
9 Şubat 12.1
Sence kanamamda sonra neden yükselmeler oldu ? Dış gebelik olabilir mi hala ?
Cnm kimyasal yaşıyorsun bu değerler ile

kızlar selam benımde catlama ıgnesınden sonra 8. günüm en erken ne zaman test yapabilirim.

not : 6 ve 7 gün yaptığım testler silik çizgi vardı cok hafif ilacın etkisi gecmıstır dıye dusunuyrm ama yardımcı olabilecek var mı bana da

Yaaa bunu özlemişimmm☺️
Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun 😌 Biz de deneyeli 1 yılı geçti MedicalPark Funda hanımla ilerliyoruz klomen 2.ayım ama bi sonuç alamadık. Eray Bey’e devam etmeyi düşünüyoruz. Sizin süreciniz nasıl ilerledi? Eşimin sperm değerleri normal bende pcos var. Rahim filmi çekilmedim henüz. Sizin mesajlarınızı okudum umut oldu bana 🥺

Kızlar bebeğim trizomi 22 ymiş.. genetik sorun olduğu için kalbi durmuş. Doktora ulaşamadım henüz. Tüp bebek mi yapicaz tekrar doğal olur mu bilmiyorum şimdilik.. C Capanin Gururu Teyom Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo
Kizimda da kromozom bozukluğu vardi cok şükür oğlumu sağlıkla ve doğal yolla aldım kucagima.. Bana doktorum Yaşadığınız tamamen şansızlık demişti döllenme esnasinda olan bişey, tüp bebeğe gerek yok demisti, hatta kromozom testi bile yaptırmadı

Günaydin çikar canim 13 te ben 12 de ogrenmistim
günaydın canım dün yaptım forrest diye erken gebelik testinde dakika sonra silik bir çizgi cıktı . O yüzden tam emin olamadım bugün 12. gnüm yarın yapmayı düşünüyorum . Perşembe regli günüm ama regli sancılarım arar arar geliyor sana da öyle mi olmuştu

Kizimda da kromozom bozukluğu vardi cok şükür oğlumu sağlıkla ve doğal yolla aldım kucagima.. Bana doktorum Yaşadığınız tamamen şansızlık demişti döllenme esnasinda olan bişey, tüp bebeğe gerek yok demisti, hatta kromozom testi bile yaptırmadı
Bir doktorum da şimdilik tüp bebeğe gerek yok dedi asıl teste yollayanla görüşemedik henüz. Sağlama almak için biz de eşimle kan vermiştik onun sonucu çıkmadı henüz. Bebekte değil de eşlerde bir sorun varsa daha çok tüp bebek yapılıyor herhalde..

X