Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hmm yok ben ovulasyon testi felan hiç kullanmadm benimde reglim düzenliydi 3 aydr çok geç oluyrm stresten mi bilemyrm sanki daha çok zorlaşıyor 🥺
kullanma zaten cok gereksiz bence para tuzağı ben aylarca kullandım temmuzdan berı denıyorum . Stres yapıyordum bende her regli gnünde ağlıyordum ama işte sonra bosverdim Rabbşm verdi . sıkma canını sende Allah büyük

kullanma zaten cok gereksiz bence para tuzağı ben aylarca kullandım temmuzdan berı denıyorum . Stres yapıyordum bende her regli gnünde ağlıyordum ama işte sonra bosverdim Rabbşm verdi . sıkma canını sende Allah büyük
Allah razi olsun hayrlisi teşekkür ederim Rabbim güzel bir hamilelik ardından size ve bebeğinize sağlık versin 🌹

2 aşılama sayısız femara klomen igneler vs kullandim hepsi negatif oldu. Ancak İki gebeligimde ovulasyon takibi ile oldu, herkesin vücudu sorunu sıkıntısı çözümü farklı. Bende cok keskin şeyler soylemek yanlis olur, sizde fayda etmemistir sorun baskadir baskasina derman olabilir. Nacizhane fikrim yönlendirme yapmayın bence🙏

Canım bay x e katılmıyorum genetik problem başka bebişlerde de olabilir. Genetik testlerin uygulandığı tüp bebek tedavi süreçleri var. Bence kesinlikle artık daha çok yorulmadan o yola girmelisin
peraares peraares cnm simgeye katılıyorum geç gördüm kusura bakma ama bncede genetikli tüp yapılmalı bizim iş yerinde ki Bi abideydi problem 10 yumurta dan geriye 2 tane kalmış 2 side genetiğe gitti yine birinde problem çıktı biri transfer oldu ve tttu çok şükür

Benimde yumurtlamamda ,adet tarihimde ve catlama da sorun yasamadim
Klomen kullandigim aylar bile fazla yumurta elde edip catlatma vurmadimiz ay oldu
Ama hicbir sorun yoksada bir sorun vardir mantigiyla basladim bende
İnsallah cok beklemeden kavusursun ☺️
Bir sorun oldugunda ozeldende yazabilirsin maailme duser burdan gormesemde☺️
Cnm hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤗

2 aşılama sayısız femara klomen igneler vs kullandim hepsi negatif oldu. Ancak İki gebeligimde ovulasyon takibi ile oldu, herkesin vücudu sorunu sıkıntısı çözümü farklı. Bende cok keskin şeyler soylemek yanlis olur, sizde fayda etmemistir sorun baskadir baskasina derman olabilir. Nacizhane fikrim yönlendirme yapmayın bence. 🙏
bence isz kesin konusmayın . Dr gitmeden ovlasyon kullanmanın anlamı yok . Evet yumurtlama görlebilir ama bu yumurta sağlıklı mı istenilen byüklüktemi bunu ovülasyon sağlamıyor bu açıdan kullanılmaması gereklı ve para tuzağı . Bu benım fikrim saygı duyulmasını isterim

X