Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 53 falan olmayı düşünüyorum inşallah 🤣
Benim boyum 1.68, hamile kalmadan önce kilom 58 di. Hamileligimin son günü 72 yi gördüm 🤣şu an 65 kiloyum. 58-59 düşünüyoruz nasipse 🤣 bide asıl amacım sezeryan göbeğini eritmek🤣 diğer yerler iyi sayılır da göbek koyuyor adama🤣

Benim boyum 1.68, hamile kalmadan önce kilom 58 di. Hamileligimin son günü 72 yi gördüm 🤣şu an 65 kiloyum. 58-59 düşünüyoruz nasipse 🤣 bide asıl amacım sezeryan göbeğini eritmek🤣 diğer yerler iyi sayılır da göbek koyuyor adama🤣
Ah ah siz doğum yapmışsınız benim göbek ne olacak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Aminnn🙏 benimde aklıma direkt onlar geliyor böyle durumlarda.
Offf, onun yerine kahve yaptım yatıyorum, sayılır mı🤣
Evden çıkmayınca 100 adımı bile gecemiyorum, yine iyi 😂
bacaklarını kendine çek uzat kaldırıp dicektim kiiii
Yattığım yerde bacak aç kapa yaptım

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
:KK9: ha gayret kızlar 😂
Basenlerim gruptan yavaşça ayrıldı 🤣🤣
hahahahahah :KK70:
Ben 53 falan olmayı düşünüyorum inşallah 🤣
neden olmasııın :KK37:

Kahvaltı
Sucuklu yumurta (sucuğu toplasan 2 dir)
İki üç lokma köy ekmeği
2_4 çatal beyaz peynir
Çay

Öğle
Yeşil mercimek çorbası yarım tabak
Pirinç pilavı yarım tabak
Yoğurt

Akşam
Tarhana çorbası
Yoğurt.
2 küçük parça kadar köy ekmeği

Su
Genelde 2 lt içerim ama maalesef 5 bardak

Spor
55 dak yavaş tempo yürüyüş
2-4 da şarkılık dans

Kahvaltı
İki üç lokma köy ekmeği
2_4 çatal beyaz peynir
Çay

Öğle
Yoğurt

Akşam
Tarhana çorbası
Yoğurt.

Su

Spor
2-4 da şarkılık dans
Zeytin de vardı

Kahvaltı
İki üç lokma köy ekmeği
2_4 çatal beyaz peynir
Çay

Öğle
Yoğurt

Akşam
Tarhana çorbası
Yoğurt.

Su

Spor
2-4 da şarkılık dans
Helal olsun valla, tebrik ederim 🥰 afiyet olsun 😍

Kahvaltı
İki üç lokma köy ekmeği
2_4 çatal beyaz peynir
Çay

Öğle
Yoğurt

Akşam
Tarhana çorbası
Yoğurt.

Su

Spor
2-4 da şarkılık dans
Canım karbonhidrat ve kalori tamam ama lif ve protein az :KK66: sucuğu ve peyniri daha çok yesen iyi olurmuş :KK66:
Lifi arttırmak için de bol baharat tüket cnm, kahveyi telvesiyle içerim ben hem bol lif hem kabızlığım olmuyor :KK66:

Nasılsınız hanımlarrr :21:

İyiyiz ama çok yorgunuzzzz. Birkaç gündür kolumu kaldıracak halim yoook. Sürekli uyumak istiyorum, sporda yapamıyorum maalesef:KK43: çocukları uyuturken onlardan önce uyumuşum dün :anne:
Ve maalesef 66 olmuşum. Ama regl tarihime az kaldı ondan ödem toplamışım yaa o yüzden yani:KK70: bugün bir arkadaşımda dedi yanakların falan şişmiş diye:KK12: avutsun bahaneler:halay:
Sen nasılsın kuzum:KK68:

İyiyiz ama çok yorgunuzzzz. Birkaç gündür kolumu kaldıracak halim yoook. Sürekli uyumak istiyorum, sporda yapamıyorum maalesef:KK43: çocukları uyuturken onlardan önce uyumuşum dün :anne:
Ve maalesef 66 olmuşum. Ama regl tarihime az kaldı ondan ödem toplamışım yaa o yüzden yani:KK70: bugün bir arkadaşımda dedi yanakların falan şişmiş diye:KK12: avutsun bahaneler:halay:
Sen nasılsın kuzum:KK68:
canım haftasonu bu dinlen tabii 😍 kilo da verilir bi şekilde :)
sağlıklı ol yeter cnm :KK66:
iyiyiim öğlen biraz yedim yarın da biraz dikkat edip şu 2.5 kiloyu korusam yeter diyorum fazlasında gözüm yok artık :KK70:bir gün artı bir gün eksiyim ben de cnm :KK70:

canım haftasonu bu dinlen tabii 😍 kilo da verilir bi şekilde :)
sağlıklı ol yeter cnm :KK66:
iyiyiim öğlen biraz yedim yarın da biraz dikkat edip şu 2.5 kiloyu korusam yeter diyorum fazlasında gözüm yok artık :KK70:bir gün artı bir gün eksiyim ben de cnm :KK70:
Uyuyuncada bi ton rüya dinlenilmiyorda:KK70:

Sen baştan hamleyi yaptın zaten 2.5 kiloyu hemen vererek:KK70: ama devam tabi sonuna kadar, pes etmek yok:rapci:

hıı hatırlıyo musun ben tam uyanmaya yakın olursa anca :KK48:
aynen cnm 1 haftalık da 2.5 olsa iyi 😂
Ay yok hepsini hatırlamam da son günlerde ard arda karmakarışık rüyalar görüyorum, hepsini de hatırlıyorum. Mesela çok net bir şekilde hapır hupur yumurta yediğimi hatırlıyorum iştahla böyle 🤣🤣 yumurtadan nefret ederim gerçek hayatta 🤣🤣
Ya ilk bir ay falan ödem atıldığından hızlı kilo veriliyor. Sonradan yavaşlıyor ya o sinir bozucu 🤣🤣

Ay yok hepsini hatırlamam da son günlerde ard arda karmakarışık rüyalar görüyorum, hepsini de hatırlıyorum. Mesela çok net bir şekilde hapır hupur yumurta yediğimi hatırlıyorum iştahla böyle 🤣🤣 yumurtadan nefret ederim gerçek hayatta 🤣🤣
Ya ilk bir ay falan ödem atıldığından hızlı kilo veriliyor. Sonradan yavaşlıyor ya o sinir bozucu 🤣🤣
Yumurta mı 😄 ay dürüm mü olsaymış hehe ama afiyet olsun
Aynen ya 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X