öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

canım bir anda aldıysan ve hiç bu durumda olmadıysan;beslenme düzenini değişmeyip bu kiloya çıktıysan horman ve tiroidlerine baktırmalısın.yok ben yedim de kilo aldım diyorsan mutlaka ve mutlaka sadece kahvalıda tam buğday ekmeği tüket o da eeeen fazla 3 ince dilim.akşam yemeklerinde asla ekmek yeme onu kes.her gün 1 saat yürüyüş yap.1 ayda farkedersin.sahuru sakın atlama vücudu aç bırakarak zayıflanmaz daha çok kilo alırsın.yürüyüşünü streç filmi beline popona sararak yap.pilavı en fazla 4 yemek kaşığı tüket salata zaten sınırsız.önden çorba sonra sebze yemeği ardından az pilav daha çok bulguru tercih edersen gör bak 5 kg ayda garanti.bir de bol su tüket,hamilelikten önce pilates eğitmeni olan biri olarak yazıyorum bunları,öptüm...

çok teşekkürler :) bütün testlerimi 1 ay önce yaptırdım hepsi normal çıktı...bir ara sadece kepek ve tam buğday yedim oda yüzümde kaşıntı yaptı b vitamini eksikliğine yol açtı bende ekmek hiç yemiyorum ramazanda biraz pide sadece ama ben tatlı ve hamurişi çok tüketiyorum birde düzensiz uyku bu şekilde aldığımı düşünüyorum.önerilerini dikkate alacağım ♥

Sen bu boyla boyleysen ben napcam acep 160 boy 70 kilo insallah Dogumdan sonra veririm . ama kimse 70 kilo demez bana sen kemiklisin birazda. Ama onceki fizigin gercekten iyiymis. Umarim istedegin kiloyu verirsin

Sen bu boyla boyleysen ben napcam acep 160 boy 70 kilo insallah Dogumdan sonra veririm . ama kimse 70 kilo demez bana sen kemiklisin birazda. Ama onceki fizigin gercekten iyiymis. Umarim istedegin kiloyu verirsin
teşekkürler canım birde şu sıkıntı yapıyor beni ene gittim sanki biraz boyum kısaldı hissediyorum kilo zor bişi sen doğum kilolarını takma 5 ila 10 kilo hemen gidiyormuş bütün çevrem aynı şeyi söylüyor :) rahat ol bence allah sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına almayı nasip etsn

tatlıyı kes a şekerli meyveler tüket.mesela 3 kayısı,1 şeftali,12 adet kiraz,1 elma v 1 armut gibi.ama aynı anda değil tabii ki.sadece 1 ay dişini sık sadece 1 ay...göreceksin ki kilo vermek çok kolaylaşacak.

Çok teşekkür ederim evet kendimi insanlar eleştirirken hep 'şunların ağzını kapat artık' diyerek gazladım, sonra aldatıldım da bir güzel ondan hiç bahsetmeyeyim adi pislikk! Allah'a şükür kilo takıntısı olmayan bir sevgilim var 3 senedir, o bile eski halimi hatırlamıyor hatta bazı arkadaşları "sana ne oldu, hasta mısın?" diye yorumlar yapmadı değil hatta beni görüp "o şişko kızdan ayrılmış mı?" demişler, gülüp geçtik. Popomla gülüyorum insanları sınıflandıranlara zaten ama o an daha çok güldüm haklı olarak. Önce sağlığın için zayıflamak önemli canım.

Bir de bazı zararları var, gardrobunu yeniliyorsun mesela. Nişanlın/eşin/sevgilin bir kutuda saklamak isteyecek kadar kıskanıyor. Hatta erkek arkadaşım bana "portatif sevgili" diye lakap buldu. Eskiden beni kucağına alırken beli çıkıyordu şimdi bir yerden kalmadığımda taşıyor merdiven gibi beni. Bunlar o yemediğim tatlılardan daha tatlı Size güveniyorum, güzelliğinizi ön plana çıkarın.

maşallah resimdeki sen isen zaten porselen gibisin belli sevgiliniz sizi her halinizle sevmiş ama o kazandı kiloluykende sizi seviyordu belli şimdi yanında porselen bir bebek le geziyor olması yanına kar kaldı :) çok özendim çok ne güzel örnek oldunuz bana azminizle canım çok teşekkürler arada bu mesajlarınızı okuyup motive olurum artık:) çok çok teşekkürler ediyorum sevgilinizle sonsuz mutlulukllar diliyorum inşallah hep mutlu olursunuz

Ay çok tatlısınızzz iltifatınız için çok çok çok teşekkür ederim eminim siz de çok güzelsiniz sadece ön plana çıkmayı bekliyor güzelliğiniz

Çok teşekkür ederim Ben de size sonsuz mutluluklar diliyorum ve bekliyorum buraya başardım diye konu açmanızı. Yardımcı olabileceğim şeyler olursa çekinmeden özel mesajdan mesaj atabilirsiniz.

Cnm seni cok iyi anliyorum kendimi bildim bileli hep balik etliydim taki esimi taniyana kadar esimi 96 kiloyla tanidim beni oyle sevdi ama bn esime kocamn kalca gobekle gelin olmak istemedim 9 ayda 75 dustum dugunden bir sene sonra hoppp 10 kilo geri geldi bebk istiyodum pkoluyum dr zayifliycn dedi ben diyet spor 5 ayda 68 dustum oglum simdi 7 aylik hamilelik ban 30 kilo katti baktim mutlu degilim 68 lik beni daha coj sevmistm akapunktura basladim 90 kiloyla bir bucuk ayda 9 kilo vrdim dogumdan sonra 19 kilom gitti 10 kilom daha var anliycagin tek basina kilo verilmiyo seni mutlaka bisey hirslandirmasi lazim diyetisyene git derim yada akapunktura cunku kontrol altinda olucagin icin yapmak zorunda olucksin insallh verirsin cnm bebekte dusunuyosan hmn vermelisin derim yemegi sevn insanlar hamilelikte daha cok aliyo tatlilat saolsun 30 kilo olarak geldi bana :)

bende cok asırı kilo aldım 48'den 67 ye cıkmak nedir bilirmisinnn hemde 158 boya..En son 7 kilo vermistim devam ediyordum vermeye ramazan girdi araya sabit kalmıs olabilirim simdi hedefim ilk 55 olmak sonra tekrar 48 3-4 aya veririm diye düsünüyorum 5-6 kiloyuda insallah aksam sadece yemeği kestim böylelikle vermis oldum 2 ay gib bir sürede

Senzacan, yulaf kepegini tavsiye ederim bulabilirsen.

Sabah oglene kadar yogun oldugum gunlerde 7.30da bir kaseyle kahvalti yaparim, 11e kadar tutar. Dusuk kalorili, yuksek protein ve vitamin degerli.
canım lifalif'in yulaf ezmesi var almıştım aynı şey değil sanırım değilmi?

Spor yaparak Zayıfla olur mu arkadaşım
yoksa bir ise yaramaz
gün içinde de sürekli karnını içeri çek her aklına geldikce
bunu bir yerde daha duymuştum karın kaslarını hareket ettiriyormuş:) çok tesekkur ederim önerilerin için zaten her akşam maximum 1 saat yürüyoruz eşimle ama yetmıyor :)

çok teşekkür ederim samimiyetim verdiğim pozitif elektrikten kaynaklı canım :) kk de sizi izlemeye alıyorum arada haberleşiriz görüşmek üzere♥

Tami tamina aynisi degil ama anafikir ayni, yulaf urunu iste:))

Sabah kahvalti hazirlamaya usenirim, hem de pratik diye yiyorum, alistim da. Tarcin + soguk sut + dilimlenmis muzla yiyorum, baska turlu cekilmiyor yulaf.
ramazan çıkışı deneyim hiç olmazsa ara öğünlerde :) önerini dikkate alıyorum çok teşekkrüler♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…