öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

3 ayda birden kilo aldıysan bir problem vardır, doktora git mutlaka bence

üşenmeden 21 sayfayıda okudum ...aynı durumdayız malesef.evlendığım kılolayla şu anda aramda 20 kılo var...yuruyusle zayıfladıgım dönemlerı ozluyorum...ama bebekle yuruyus olmuyor ıste...sana tavsıyem yuruyusu hıç bırakma...
ıstahım cok acık benım malesef onu dızgınleyemıyorum

Ramazanda sahurda yeme bence yada sadece bi meyve fln ye yada 1 bardak süt ic iftardada ekmeksiz ve az yersen gayet güzel zayiflarsn bide iftardan snra 1 saat spor yap

seninki doğumdan olabilir,hamilelikte kaç kilo almıştın? hiç vermedin mi? ne kadar süre oldu doğuralı?

kızlarrr hepinize önerileri ve fikirleri için çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız ama bayramdan sonra akupunktur yaptırmaya karar verdim ben beyinde bitirmeliyim ama yapamıyorum malesef... akupunkturun placebo etkisi olduğunu duymuştum araştırdım... bana çok iyi geleceğini düşünüyorum çünkü benim herşeyim pskolojik kilo aldım dedikçe daha da aldım aynalardan kaça kaça 80 e geldim.işe yarayacağını düşünüyorum 10 kilo versem zaten ben sonucu görüp ağzıma yemek sürmem ama sadece diyetle üstesinden gelemeyeceğimi anladım pskolojik fiziksel müdehale şart... hepinizi öpüyorum

senzafine yazan oldu mu bilmiyorum ama facebook'ta 'diyete başlıyorum' diye bir sayfa var. çok bilgilendrici bir sayfa. güzel menü örnekleri ve yağ yakmaya yardımcı basit öneriler var. tavsiye ederim

doğru soyluyorsun canım yok yapmadım
bak mesela saat 6 oldu 1 den berı havuzdayım o saatten berı 1 tane muz yedım

tamam canım dun soyledıgını dıkkate alarak bugun sabahtan berı aç karnına yuzdum inş işe yarar ya

seninki doğumdan olabilir,hamilelikte kaç kilo almıştın? hiç vermedin mi? ne kadar süre oldu doğuralı?

evlendım 5 ay sonra hamıle kaldıgımda 6 kılo almıstım..hamılelıgımde 20 kılo aldım...doğumda 7 sı gıttı...13 kaldı ben naptım 13 u 16ya cevırdım yanı kızım cıktı ıcımden sadece kılolar kaldı 2 sene oldu

bir tane hula hop al 5-10 lira civarı işe yarıyor ekmeği de kesmen lazım yüzünü görmedim ama çok hoş bi kızsın galiba güzel olmanın getirdiği dezavantajlar vardır eğer kilo alırsan yandın bittin o etrafındaki insanlar laf sokmak için üşüşürler eğer eşin sevgilin nişanlın varsa sen görüntü olarak üstünsen ellerine koz verdin demektir kilonla seni yerin dibine sokup egolarını tatmin ederler
nerden biliyorsun dersen tecrübe :) inan yeter yaparsın yanındayım sende kendimi gördüm bende de biraz fazla vermeye çalışıyorum gojiberry diye bir meyve aldım aktardan 3 gün önce işe yarasa yazarım sana

uğraşıyor musun vermek içinden? diyet spor vs?

Gerçekten istiyorsan Zayıflama yarışması takımlarından birine katıl
Deli gibi kilo veriyoruz haberin olsun

Adetim 5 gun surdu...
biteli tam bi hafta oldu...
bugun azcik kirmiziya calan lekeler geliooo
Nedenini anlayamıyorum..

Gecen ay daha fazlasi olmuştu..
dr normal akinti dedi amaa bu kez kirmizimsi..

Sizce neden olablr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…