öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

aynı sorundan muzdaribim maalesef ...1.70 boyum evlendiğimde 67 kiloydum basenliydim fakat giydiğim yakışıyodu,evlendim ilk hamileliğimde bebeğimi kaybettim troitlerimin çalışmadığı çıktı ilk 6 ayda 82 oldum onu vermeden tekrar hamile kaldım 101 ile doğuma girdim:)) doğumdan çıkınca 10 kilosu gitti bi ara 80 e kadar inmiştim işe başlayınca tüm gün masa başında oturmaktan ve akşam geç yemekten dolayı 10 kilo tekrar geri geldi...aynaya bakmaktan nefret eder hale geldim resim çekilmiyorum herkesin çok kilo aldın demesinden bıktım ama veremiyorum ( birbirimize destek olalım ne dersin ?

kıyamam cnaım benım bende demekki hamilelik durumunda aynen tahmin ettiğim gibi 100 e çıkıcam demektir...beden ölcülerimizde aynı hemen hemen belim incedir ama basen durumu hep var bende kendime benı gaza getirecek yeri geldiğinde durduracak bende onu aynı şekilde diyet arkadaşı arıyorum kararlıysanız başlasakmı :)

maşallah bacakların süperr:) uzun bayılırım nazar değmesin canım çok iyi görünüyorsun
sağol canım o senn güzelliğin bacaklarım çok uzun değildir ama acıcık carpıklık var işte :) orta boyluyum zaten cok uzun değilim

4 yaşında canım yapıştı benim kilolar:)) eşim aksine çok zayıf ve ben yanında kötü duruyorum , istediğimi giyemiyorum (
aynen bende yürürken sanki katmanlar var onlarda benle yürüyor sallanıyor falan ben iftardan sonra diyet gruplarına bakacağım bu sitede sanada haber veririm topluluk oluştururuz.günlük gibi birşey oluştururuz hem keyifli olur hemde birbirimizi gazlarız bence:)

Limonlu su gün içinde 4-5 kere, soğuk duş, yürüyüş, günde 1-2 fincan biberiye çayı. Ben bunlar sayesinde doğum kilolarını verdim
biberiye mate ve yeşilçay bana iyi gelmedi canım midemi mahfetti gastrit var... ama bunu dısındaki önereilerini dikkate alacağım cok tesekkurler

sevinirim hadi başlayalım millet 30-40 kilo veriyor biz 20 kilo mu veremeyeceğiz dimi ama :))

çok almışsın gerçekten..dost acı söyler....spor yap iştah miştah kalmıyor hem sıkı veriyorsun..sarkmıyor verince..daha yeni evlisin niye bıraktın böyle kendini ki..toparlan..

Yiyerek geliniyor maalesef
gençsin verirsin bebeğinde yok avantajın var
çık yürü spora git
eve abur cubur alma
sağlıklı yiyecekler hazırla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…