öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

bende cok asırı kilo aldım 48'den 67 ye cıkmak nedir bilirmisinnn hemde 158 boya..En son 7 kilo vermistim devam ediyordum vermeye ramazan girdi araya sabit kalmıs olabilirim simdi hedefim ilk 55 olmak sonra tekrar 48 3-4 aya veririm diye düsünüyorum 5-6 kiloyuda insallah aksam sadece yemeği kestim böylelikle vermis oldum 2 ay gib bir sürede
hemen hemen aynı kilo miktarları :KK43: çok can sıkıcı tahmin edebiliyorum ama siz bayağı zayıfmışsınız:) inşallah en yakında istediğin kiloya kavuşursun:KK200:

ramazan çıkışı deneyim hiç olmazsa ara öğünlerde :) önerini dikkate alıyorum çok teşekkrüler♥

Tek ogun olarak olmasa bile, mideniz kazindginda mutlaka deneyin, cidden sasiracaksiniz. Benim saat 4te her gun sektirmeden midem kazinir, 2 yemek kasigi yesem aksam 7ye kadar tok tutar. Bence memnun kalacaksiniz lakin iste tadi fena:)

Cnm seni cok iyi anliyorum kendimi bildim bileli hep balik etliydim taki esimi taniyana kadar esimi 96 kiloyla tanidim beni oyle sevdi ama bn esime kocamn kalca gobekle gelin olmak istemedim 9 ayda 75 dustum dugunden bir sene sonra hoppp 10 kilo geri geldi bebk istiyodum pkoluyum dr zayifliycn dedi ben diyet spor 5 ayda 68 dustum oglum simdi 7 aylik hamilelik ban 30 kilo katti baktim mutlu degilim 68 lik beni daha coj sevmistm akapunktura basladim 90 kiloyla bir bucuk ayda 9 kilo vrdim dogumdan sonra 19 kilom gitti 10 kilom daha var anliycagin tek basina kilo verilmiyo seni mutlaka bisey hirslandirmasi lazim diyetisyene git derim yada akapunktura cunku kontrol altinda olucagin icin yapmak zorunda olucksin insallh verirsin cnm bebekte dusunuyosan hmn vermelisin derim yemegi sevn insanlar hamilelikte daha cok aliyo tatlilat saolsun 30 kilo olarak geldi bana :)
oy oyyy maşallah bebişinize:) allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sizde de azim süper miş bayıldım maşallah gerçekten:nazar: öyle olmak istiyorum bende okudukça başarı hikayelerinizi bende azm ediyorum bakalım inşallah :)

Tek ogun olarak olmasa bile, mideniz kazindginda mutlaka deneyin, cidden sasiracaksiniz. Benim saat 4te her gun sektirmeden midem kazinir, 2 yemek kasigi yesem aksam 7ye kadar tok tutar. Bence memnun kalacaksiniz lakin iste tadi fena:)
kayısı kurusu yada mevsim meyvelerinden azıcık serpişince bişiye benzer inş:) aldım bende denemedim hiç merak ettim denicem en yakında:)

fazla renk vermıyor dıye ben baya atıyordum içine sanırım yoğun geldiği için bana dokundu çok saolun guzle fikirleriniz için ♥

Ay canım yaa:) çok tatlısın. Kuzum illa kıpkırmızı bişey mi bekliyosun. Açık sarı renk idealdir:)) bunları gerçekten dene. Biraz göbeğim çıksa hemen limonlu suya başlarım iki günde indirir inan. Bi de yürüyüşlere çıkarken karnına basen bacaklarına biberiye yağı sürüp streç filmle sararsan o da yağ yakmana yardım eder bunu bende çok yaptım, eşim de sporla profesyonel ilgilendiği dönemlerde çok başvururmuş bu yönteme, ikimiz de faydasını gördük

Canım seni çok iyi anlıyorum,1 senelik evliyim ve evlendikten sonra 8 kilo aldım..57 ile evlenmiştim,65 kiloyum şu an..ama Ramazan'dan önce kendime bi söz verdim çünkü eski kiloma dönmeyi gerçekten istiyorum,kendimi ağır hissediyorum böyle,hareketlerim bile kısıtlandı sanki :/ Ramazan'ın başından beri ekmeği kestim,tatlıyı ve şekeri tamamen hayatımdan çıkardım ve şunu da belirtiyim ki ben tatlıya çook düşkünümdür.İnan sabah uyanınca canım zeytin peynir değil tatlı ister..Ayrıca evde ne kadar cips,bisküvi,kuruyemiş varsa eşime yedirttim;gözümün önünde olursa dayanamam diye :kk77: Ve yemeklerimde tuzu azalttım,tuz atmayınca yemekler lezzetli gelmiyo ve ben de azıcık yiyip bırakıyorum böylece:KK12: Tüm bunlara dikkat ederek 3 kilo verdim bile,sen de başarabilirsin yeter ki inan ve radikal kurallarla devam et..Böyle kararlı olursan eminim 1 ay sonra tekrar konu açarak bize mutlulukla anlatcaksın verdiğin kiloları :KK54::KK54:

oy oyyy maşallah bebişinize:) allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sizde de azim süper miş bayıldım maşallah gerçekten:nazar: öyle olmak istiyorum bende okudukça başarı hikayelerinizi bende azm ediyorum bakalım inşallah :)
Amin cnm geriye kalan 10 kilom icin savas veriyorum ramazanda zor oluyo ama esim cok tatli seviyo gullaclar baklavalar ucuyo havada ama yemiyorum citir anne olucm insallh hani bi kadin goruruz aaaaaa bide cocugu var ne guzl fizik deriz onlardan olucm cok fena gazlardayim sporada gitmk lazim cok yararli oluyo bnce

Bende 1.67 boyum..:-)
evlenirken 60 kg idim..:KK54:
14 kg aldım 74 kiloyum..:oops:
daha almasam barii offf ..:p
yemeyi çok seviyorumm. .:eek:

Düzenli uyku, düzenli yemek yeme alışkanlığı, düzenli spor..

Spor salonuna gitme imkanın var mi bilmiyorum ama gidersen muhteşem olur.

Hocalar eşliğinde en dogru şekilde çalışırsın.
Vücudunda nerenden memnun degilsen orayı düzeltmeye yönelik çalıştırırlar.

Düzenli olarak spor yaparsan bir süre sonra çalıştığım boşa gitmesin der vicdan yapar çok fazla yemezsin diye düşünüyorum en azından bana öyle oldu:21:

Canım buraya konu açtığına göre bu işi gerçekten başarmak istiyosun. Azmedersen iradeli olursan eminim ki basarirsin:KK19:

Spor şart ihmal etme kolay gelsin :KK6:

Canım biberiye acı olmaz ben çok severim hatta. Yalnız 2 çok önemli nokta var ilki kaynaymayıp demleyeceksin, ikincisi de asla beklemişini içmeyeceksin. Tek seferlik demlenecek.
Benim midemde yok yok. Gastrit reflü ülser, ama bende kötü bir etkisi olmuyor biberiyenin. Eşim de içer ona da olmadı. Acaba çok koyuyor olabilir misiniz, 3,4 fincan kaynamış suya bir tutam atıyorum 3-5 dk demleyip içiyorum
ben 1 su bardağına 3 4 tutam atmıştım çok yoğundu kokusu ve acıydı çok koymuşum ozman

ben 47 kilodan 80 kiloya çıkıp ordan 56 kiloya düşüp şimdiler 68lerde yaşayan biriyim annemin uyguladıklarıyla zayıflamıştım 7 gün'e et balık sebze salata şeklinde sık sık az az yemek ve sabahları ekmek yerine bolca salatalık domates yiyerek kilo verdim sıvı tüketimim ve hareketliliğim yüksek olsaydı dahada verebilirdim ama ben haftada 1 bardak su içiyorum istekli olarak günde ise yudum diyebilirim belkide hiç.Ve yürümekten nefret ediyorum .

merhaba arkadaşlar çok sıkıntılıyım uzun süredir kafamı takar oldum...ben hiçbir zaman çok zayıf olmadım balık etli derler ya öyleydim boyum 1.68 kilom 66 en fazla 70 e çıkardı hemen önlem alır 60lara dönerdim ama son 3 ayda nasıl olduysa birden 80leri görüyorum tartıda nasıl aldım inanın aklım almıyor. resim çekilmek bile istemiyorum. kendimden soğudum birde düşünün 1 buçuk senelik evliyim :KK43: kv biraz takıntılıdır banada kendi vücüdu gibi dikkat eder makyajıma giyimime kilo almamı hiç istemiyor alttan alttan bozuyor şimdi alırsan hamile kalınca 100 kilo olursun diye... olabilir onu çok takmıyorumda benim bir teyzem var esk konularımda bilen bilir önceki gün bayram için beyaz pantolon almayı düşünüyorum dedim ama basen var yakışmayabilir belki denemedim hiç dedim oda bana deneme bence olmaz beyaz pant sana dedi çok bozuldum dalga geçer gibi kendisi zayıf baya nişanı falan olcak diye moda girdi.nişanı olacak ağustosta görümcesiyle diyete girmişler çok güzel olmaları gerekiyormuş şimdi nişanı için alışverişe çıksam hiç bir kıyefeti yakıştıramayacağım kendime bu halimle biliyorumbanada nispet yapar gibi konuşunca akşamdan beri suratım asık eşimle aram açılacak şimdi ramazan düzene de giremıyorum oruç tuttuğumdan dikkat etmeye çalışıyorum ama daha çok şişkinlik yapıyor.ne yapacağım kızlar ben? irade sıfır ancak asıp suratımı dünyaya küsüyorum önceden böyle değildim yıldım sanki enerjim kalamadı. bebek düşünsem ilerde kv dediği gibi 100 kilo olurum galba? basen bacak kol ve göbek bölgesinden aşırı kilo aldım ne yapmam lazım ?bana önce irade kuvvetlendirici şeyler lazım.nasıl bir diyet programı uygulasam irade yokki olsa neleri başarmam :KK43:resimde paylaşıcağım

bu resimler 2014 sonbahar yaz

bunlarda şimdi ki halim biri dün öbürü de ramazandan önce

Iste o 100 kiloya ulasanlardan biride benim . Kurtulmamız lazım bu kilolardan...

merhaba arkadaşlar çok sıkıntılıyım uzun süredir kafamı takar oldum...ben hiçbir zaman çok zayıf olmadım balık etli derler ya öyleydim boyum 1.68 kilom 66 en fazla 70 e çıkardı hemen önlem alır 60lara dönerdim ama son 3 ayda nasıl olduysa birden 80leri görüyorum tartıda nasıl aldım inanın aklım almıyor. resim çekilmek bile istemiyorum. kendimden soğudum birde düşünün 1 buçuk senelik evliyim :KK43: kv biraz takıntılıdır banada kendi vücüdu gibi dikkat eder makyajıma giyimime kilo almamı hiç istemiyor alttan alttan bozuyor şimdi alırsan hamile kalınca 100 kilo olursun diye... olabilir onu çok takmıyorumda benim bir teyzem var esk konularımda bilen bilir önceki gün bayram için beyaz pantolon almayı düşünüyorum dedim ama basen var yakışmayabilir belki denemedim hiç dedim oda bana deneme bence olmaz beyaz pant sana dedi çok bozuldum dalga geçer gibi kendisi zayıf baya nişanı falan olcak diye moda girdi.nişanı olacak ağustosta görümcesiyle diyete girmişler çok güzel olmaları gerekiyormuş şimdi nişanı için alışverişe çıksam hiç bir kıyefeti yakıştıramayacağım kendime bu halimle biliyorumbanada nispet yapar gibi konuşunca akşamdan beri suratım asık eşimle aram açılacak şimdi ramazan düzene de giremıyorum oruç tuttuğumdan dikkat etmeye çalışıyorum ama daha çok şişkinlik yapıyor.ne yapacağım kızlar ben? irade sıfır ancak asıp suratımı dünyaya küsüyorum önceden böyle değildim yıldım sanki enerjim kalamadı. bebek düşünsem ilerde kv dediği gibi 100 kilo olurum galba? basen bacak kol ve göbek bölgesinden aşırı kilo aldım ne yapmam lazım ?bana önce irade kuvvetlendirici şeyler lazım.nasıl bir diyet programı uygulasam irade yokki olsa neleri başarmam :KK43:resimde paylaşıcağım

bu resimler 2014 sonbahar yaz

bunlarda şimdi ki halim biri dün öbürü de ramazandan önce

kendimi gordum sanki fotolarinda bak bu benim onceki halimEki Görüntüle 1572225 Eki Görüntüle 1572226 Eki Görüntüle 1572225 Eki Görüntüle 1572226 Eki Görüntüle 1572225 Eki Görüntüle 1572226 Eki Görüntüle 1572225

Hamur işi kesinlikle yemeyin.. Ekmek sanıldığı kadar zararlı değil. Yemeğin yağına banılan ekmek kilo anlamında zararlı :)
Hamur işi tam bir zayıf kovalayan..
Eşiniz seviyorsa bile eşinizin yiyebileceği kadar pişirin, azar azar yapın.
Ortalıkta sizin atıştırabileceğiniz hiç birşey bırakmayın.
Madem bu kadar üzülüyorsunuz 1,2 hafta dişinizi sıkacaksınız. Sonrasında zaten mideniz küçülüyor.. İftardan sonra yürüyüşlere gidin. Gidemiyorsanız Ramazandan sonra bir çizelge yapın kendinize.

Bu arada tiroid testlerinizi ve diğer sağlık kontrollerinizi yaptırdınız mı ?

Şayet iraden yoksa odiyete başlayabilmen için bir kırılma gerçekleşmesi lazım. Bende senin gibi devamlı kilo problemi olan biriyim. Zamanında erk arkadaşıma kilo versem mi diye sorduğumda o balık bulmuş kedi gibi sevinince çok gücüme gitmişti o zaman 15 kilo vermiştim. Ha noldu sonra fazlasıyla geri aldım çünkü bilinçli bir zayıflama olmadı benimki.
Sende madem teyzen seni sinir ediyor onun inadına diyete başla. Buzdolabının üstüne seni gaza getirecek yazılar yaz ve aylık hedefler koy. Sabırsız olma. Nasıl ki bu kiloyu zamanla aldın aynı zamanda da vericeksin üç aysa üç ay beş aysa beş ay.
Kolay gelsin :)

bunlar eski halim buda yeni halim hatta daha fazlasi diyevilirim

Eklentiler

• gfss.jpg
    gfss.jpg
    203,2 KB · Görüntüleme: 108
  • ghss.jpg
    ghss.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 114
  • ghsss.jpg
    ghsss.jpg
    665,5 KB · Görüntüleme: 102
off off ne olcak bizim halimiz bilmiyorumki bende 10 kilo vermiştim 4 ünü geri aldım mmotive yerlerde sürünüyo
anlamadığım konu akşama kadar yüzüyorum havuzdan çıkıyorum deli gibi yürüyorum yok yok yok gram eksilmiyor aksine artıyor çıldırıcam az kaldı

off off ne olcak bizim halimiz bilmiyorumki bende 10 kilo vermiştim 4 ünü geri aldım mmotive yerlerde sürünüyo
anlamadığım konu akşama kadar yüzüyorum havuzdan çıkıyorum deli gibi yürüyorum yok yok yok gram eksilmiyor aksine artıyor çıldırıcam az kaldı
kiz dur birlikte cildiralim bari kilo veremiyoruz arkadas cok yemek yemem ama hareketlerim kisitlandi cunku isten ciktim ise sabah yururdum yarim saat aksamda oyle gun icindeki hareketliligi soylemiyorum bile incecik manken gibi olmasamda enazindan boyle degildim bi baktiysam pantolonlarima giremez olmusum cok pisman oldum ama almisim bikere o kilolari

X