öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

eee o zaman doğumdan diye söylemeye gerek yok :))) sonra biz de korkuyoruz :)
Valla hamilelikte yemem gerek psikolojisiyle kendimiz aliyrz kilolari yedigimiz heraey ince bebegi besliyr fazlasi bize kilo oliyr ben 97 ile hamile kaldim.zaten kiloluydum ama hamilelikte diokat ettim sadece besleyecek gidalar yedm biskuvi cikolata agzima surmedim sonuc doguma +5 le girdim dogumdan ciktiktan sonra emzirne donemindede sutum olsun dye herkes bseyler tikistrma derdine dustu halbuki sutu su yapar yedklerin sadece kalitesini degistrr ee baklava borek kalite artrmaz ki kilo artrr sadece yemek yedim bak onu bol bol yedim sutumun kalitesi icin ama abur cubur yemwdim dogumdan 1 ay sonra ben 85 e dustum ama iste sibra bel fitigindan dolayi yatmak zorunda kaldim 1 ay birde kizim da emmeyi brakti onu zirkayacam flan dte stres derken 7 kilosuju geri aldim yani dogum kilolarini vermek kolay hele ki bebek emerse cok cok kolay sadece bogazi tutcaksin emzrrken 500 700 kalori yakiliyr zaten

limonlu su zayiflatiyor diye biliyorum, ve yediklerine biraz dikkat edersen mesela beyaz ekmek yerine kahverengi ekmek veya kepekli ekmek yersen daha saglikli ve daha uzun süre tok tutuyor. spor yapabilirsin, ama ilk önce zayiflayip öyle spora baslasan daha mantikli. ben 160 cm boylarindayim, ve kilom 49.
bazilari bana çok zayifsin diyor, ama umursamiyorum... önemli olan senin kendini nasil hissetigin. Ve mutsuzsan su an ki halinden...yediklerine dikkat et bir kaç ay boyunca.. ama pes etmeyeceksin. benim kuzenim 155 cm ve 77 kiloydu.
simdi 58 kilo. o da ekmek fazla yemedi, bol limonlu su içti.

X