Ölçülerimizle Konuşalım

Evet canm asigimasikk im:)
O adam sayesinde verdim kiloyu.. Geri almam umarim hala istahim yok..
canım bazen sıkıntıların da getirdiği fırsatlar vardır,kilo vermek gibi
biraz iradeyle giden kilolar geri alma
ayrıldınız heralde ama inan bu dönemi alatnca daha huzurlu olacaksın,hayatta seni psikolojik olarak rahatsız eden tüm insanları sil.mulu ol..bu arada bu dönemde seni tehlikeli bir şey bekliyor;alışkanlıklar;telefonun calması,mesaj gelmesi,birinin yanında olması gibi..sırf alışkanlıklarını geri istiyorsun diye seni rahatsız eden insanları hayatıına alma, gerçekten seni önemseyen mutlu edenleri hayatına kabul et

benim hayatta en verimli dönemlerim en sıkıntılı dönemlerim diyebilirim
akedemk olarak,fizik olarak,v.s.

Kizlar Gunaydinnn

Musmutlu bi haftasonu diliyorumm

ezgicim kac kilo oldun.

benimde o senin gectigin surecten gectigin donemlerde 50 kiloya kadar dusmuslugum var bi deri bi kemik kalmistim
kemiklerim gercekten iri oldugu icin cok siritmislardi kiyafetlerimden kemiklerim belli oluyordu dusun

hepsi gececkk

Evet canm asigimasikk im:)
O adam sayesinde verdim kiloyu.. Geri almam umarim hala istahim yok..
benim hayatta en verimli dönemlerim en sıkıntılı dönemlerim diyebilirim
akedemk olarak,fizik olarak,v.s.
siz boyle deyince pek bi sevindirik oluyorum ben ya

Tabiki telefonumun calmasini falan bekliyorum ben ona az baglanmadim gercekten alistim evli degildik ama alisiyo insan her sabah her aksam mesajlarina en ufaj bi gunaydina bile alisiyor.. Gecicek bu da gecicek
Zeynebim 58kilo oldum

Tabiki telefonumun calmasini falan bekliyorum ben ona az baglanmadim gercekten alistim evli degildik ama alisiyo insan her sabah her aksam mesajlarina en ufaj bi gunaydina bile alisiyor.. Gecicek bu da gecicek
Zeynebim 58kilo oldum

tabiki gececk canim

eski neyi birakirsak eksikligini hissederiz.

en basiti telefonunanu bile degistirdinde yenisi bi ust modelde olsa eskisine alistigimiz icin bi yadirgariz zaman alir alismamiz oyle degil mi ??

o yuzden simdiki yasamina alismak istersen eger alisirsin cunku auanki yasamin o insan hayatinda oldugundan cok daha iyi gelecek sana

İnsallah oyle olucak zeynebim

Kizlar skilasmaya mi ihtiyacim var biraz daha kilo vermeye mi?

Eklentiler

• IMG_20150103_104841.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 107
Bi nefeste okudum.. Boyle bi durum dolayisiyla karsilasmasaydin keske esinle ama her iste bi hayır varmis gercekten:)

yok kiz taze zamanda anlamiyorsun ama hayatinin adamini buldugunda iyiki gecmisimi yasadim diyorsunn tecrubeyle sabit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…