Ölçülerimizle Konuşalım

nasıl serdim varya 3-4 gunur sporu:KK51: erkek arkadasımla bulusunca unuttum spor falan :KK45:

belli zaten herkes yok olduu:KK48:

olculeri bile veren olmadi 2 kisi disinda

bu arada gozun aydin ayrimisiniz sevgilinle ayri sehirlerde yani

ben veriyorum:KK53:
boy 159
göğüs 88
bel 67
basen 89

tatlim selamm

olculerin eksik boy kilo gogus bel gobek kalca ic bacak ve bacak olmasi gerekiyor.
2 hafta da 1 olcu bildirimi yapiyor hergun yaoilan sporlari bildiriyoruz
ne dersin ??

tatlim selamm

olculerin eksik boy kilo gogus bel gobek kalca ic bacak ve bacak olmasi gerekiyor.
2 hafta da 1 olcu bildirimi yapiyor hergun yaoilan sporlari bildiriyoruz
ne dersin ??
canım benimde oğlum olduktan sonra gevşeme oldu zayıf sayılırım ama..spora başladım evde dambıl falan bu günlerde ağırlık çöktü üstüme nedense..sıkılaşmak için yapmam gerek aslında:KK1:

canım benimde oğlum olduktan sonra gevşeme oldu zayıf sayılırım ama..spora başladım evde dambıl falan bu günlerde ağırlık çöktü üstüme nedense..sıkılaşmak için yapmam gerek aslında:KK1:

bu aralar havalardan olsa gerek insanin cani bisi yaomak istemiyor malesef
dedigim.gibi diger olculerinide belirtirsen lsiteye ismini eklim cnm
istersen kendinden bahset bize biraz

Kizlar Gunaydinn

buralari sessiz biraktik yahuu nerelerdesiniz ??

bugun
jillian 8. gün
gym stick twist 150 kere
dumbbell side bend sağ 15 sol 15 kere
2 dambılla dumbbell side bend 75 kere
dün cok yoğundum kızlar,bugun zaman bulabildim şükür
şu kalın belimi inceltme operasyonuma devam,ince belli olmayı özellikle meraktan istiyorum,çünkü ben kalın belli olmayı kabullenmiş biriydim.şimdi merak etmeye başladım acaba callan ince belli olabilir mi
bakalım 2 hafta sonraki ölçümlerde ilerleme var mı göreceğiz

güyaaaa herkes gitsede biz devam edecektikkk ohoooooo hanfendi ilk bildirimde ortalarda yoktuuu
huuuu kapadim.ben burayi artik 2 haftada 1 olcu bildiririmmm
Canm bir hafta önce ne haber aldgmi biliyorsun buralardayim evet ama bildirim aklima gelmedi kusura bakma hatirlatsaydin keşke gelirdim

Canm bir hafta önce ne haber aldgmi biliyorsun buralardayim evet ama bildirim aklima gelmedi kusura bakma hatirlatsaydin keşke gelirdim

tatlim mesajdan alintilama yaptim ama dikkatini cekmedi.
isin sakasi kuzum tabiki durumunu biliyorum.
jullian grubuna devam edelim sorun yok. ama ben byraya devam edip kisilerin degisim olabileceginin farkina varmalarini saglamak istiyorum.

tatlim mesajdan alintilama yaptim ama dikkatini cekmedi.
isin sakasi kuzum tabiki durumunu biliyorum.
jullian grubuna devam edelim sorun yok. ama ben byraya devam edip kisilerin degisim olabileceginin farkina varmalarini saglamak istiyorum.
Jilliana başlayınca ben buraya da yazicam canm
Bu moralle ona da baslamazdim da söz verdim

X