Ölçülerimizle Konuşalım

80 60 95
ama sporsuz olmaz spor sart illaki bu ölcüyü kazanmak o kdr kolay olmadi
101 basen ölcüm vardi bir zamanlar artik o ölcüye asla dönmek istemiyorum ins bu ölcülerimi muhafaza ederim sürekli

80 60 95
ama sporsuz olmaz spor sart illaki bu ölcüyü kazanmak o kdr kolay olmadi
101 basen ölcüm vardi bir zamanlar artik o ölcüye asla dönmek istemiyorum ins bu ölcülerimi muhafaza ederim sürekli

masallah canim

ne yaptin kalcan icin ??

masallah canim

ne yaptin kalcan icin ??

Tesekkur ederim :)
Brazil butt lift programini 3 ay yaptim sonrssinda kisa 10ar dakikalik kalca hareketleri sıkistirmaya yönelik daha cok onlari yaptim squat yaptim ara ara ama 6ay falan sadrce leslie sansone ile 2 mil yurudum epey bi zsman yapmadim yani simdi yenidrn basladim

Beslrnme konusuda cok etkiliyor dukan yapiyorum o yuzden kilo artisim olsa bile kontrol edebildim ve dusurdum

kac kilosunn suan ??

gayet iisin olculerinde ii neden halaa diyet yapıyorsun

kilonu koruman yeter baktin bi gun fazla kacirdin ertesi gun telafi yaparsin

korumak icinde devam etmek gerekiyor :) korunma evresi var
sporsuz istenilen sekle ulasilmiyor maalesef zayifladim bitti gibi bi durum yok hep calismak lazim dümdüz karin sIkI kalcalar ince bacaklar kolay kazanilmiyor
üst bacaklarimi inceltmek istiyorum bende

spor icin ayni fikirdeyim elbette her zaman olmali ama eger guzel bi kilodaysan diyet vs gerek yok. saglikli beslenmen yeterli dedigim.gibi 1 gun kaciriraan ertesi gun toparlayabilirsin.
eger ozel olarak calismak istedigin bi bolge varsa (ilk mesajlarinda yazmadigin icin bilmiyorduk ) spora devam. spora her zaman devamm

selam kızlar ne zamndır başlığa giremedim
bebişle uğraşıp duruyorum,nasıl gidiyor
ben de jillian yapıyorum,öpüldünüz

Kizlar selamm

sporlari yazmayi unutmayalim lutfenn

50 dk _yürüme
spordan once ve spordannsonra toplam 20 dk esneme
30 dk B-fit sisteminde spor

Yetmedi eve gelince 2 saat mutfaktaydim muzik esliginde hem dans hemde yemek yaptimmm

spora baslayinca duramiyorum yahuu ve hala kendimi harika hissediyorum

bana da kalca genisletmek icin fikir verinizzz ya internette okdr arastırdım basen genişletmek icin birsey bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…