Ölçülerimizle Konuşalım

lanareydüşünüyorum 44670 .!.:
ben kullanıyorum canımm
Yarimay almayi dusunuyorum internetten sentetik alcam buyuk ihtimalle hevesim sonradan gecicegi için büyük paralar yatirmak istemiyorum bu sefer sen parca mi kullaniyosun yarim ay mi canm

Yarimay almayi dusunuyorum internetten sentetik alcam buyuk ihtimalle hevesim sonradan gecicegi için büyük paralar yatirmak istemiyorum bu sefer sen parca mi kullaniyosun yarim ay mi canm
yarım ayda kullandım onuda surekli onden sacımı toplayıp kullanıyordum:) simdi parca kullanıyorum birde toka seklinde olan var sentetik o ama tavsiye etmem sentetik canım ya cok birbirine giriyor yoluk yoluk duruyor alıcaksanda iyi biyerden alki yoksa verdigin paraya acırsın ben yine gercek sacdan yanayım digerleri gunesde ısıl ısıl parlıyor belli oluyor yani sahte oldugu

[QUOTöncekulanarey, post: 38445648, member: 605469"]yarım ayda kullandım onuda surekli onden sacımı toplayıp kullanıyordum:) simdi parca kullanıyorum birde toka seklinde olan var sentetik o ama tavsiye etmem sentetik canım ya cok birbirine giriyor yoluk yoluk duruyor alıcaksanda iyi biyerden alki yoksa verdigin paraya acırsın ben yine gercek sacdan yanayım digerleri gunesde ısıl ısıl parlıyor belli oluyor yani sahte oldugu[/QUOTE]
Daha once kullandim da iste siyaha boyamistim kendo sacim akti o akmadi duruyo
öyle kenarda
Heves ettim yine geçer sanirim

Kizlarrr

1 haftayi geride biraktikk
Haftaya ptesi ilk olcumleri bildirecegizzz bakalimmm ...

Oyle geliyorki kisi sayımuz azaldi kizlarr hep bizbizeyiz kismet bakalim haftaya kac kisi devam edicezz

gelelim banaaaa

spordan once 15 dk spordan sonra 15 dk toplam 30 dk esneme + 30 dk b-fit sistemiyle spor

[QUOTEmeyvemsi yedy, post: 38460795, member: 499699"]sorun yokk ne dedikk

ikimizde olsak baslicaz dedikk

hep boyle olur bu tarz topikler

en basinda cok ilgi olur sonra bi cogu ortadan kaybolur [/QUOTE]
Simdi meyvemi yedim bir bucuk saate baslarim gaza gelemedim daha

[QUOTEmeyvemsi yedy, post: 38460795, member: 499699"]sorun yokk ne dedikk

ikimizde olsak baslicaz dedikk

hep boyle olur bu tarz topikler

en basinda cok ilgi olur sonra bi cogu ortadan kaybolur
Simdi meyvemi yedim bir bucuk saate baslarim gaza gelemedim daha[/QUOTE]

spor yapta kendine gel tatlimm
spordan sonra 1 bardak light süt yag yakimini kuvvetlendirir bilginee

[Qalan E="yu_zey, post: 38462433, member: 499699"]aksam yemegi niyetine olurdu ama yag yakimini hizlandirirmi bilmemm[/QUOTE]
O zaman hic yemiym yatağa AC giriymki uykumda daha çok yakim olsun

Marie Winston 1/30

50popo skliastirma hareketi güz ustu hatip bacakları hafif kaldirip indirme
100mekik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…