Ölçülerimizle Konuşalım

ya kızlar çıtçıt kullanan var mı aranızda almayı dusunuyorum da bu aralar

bennn :))

kiz onca uzuuun saclarimi keatirdikten sonra hepsini cit cit yaptirdimm ama cok kullanmiyorumm
ya ben yarım ay seklınde almayı dusunuyorum daa daha once uzun bı sure 8 parça kullandım tak çıkar her sabah cok zorlandım:)

ya ben yarım ay seklınde almayı dusunuyorum daa daha once uzun bı sure 8 parça kullandım tak çıkar her sabah cok zorlandım:)

bendeki de yarim ay fazla parca olan enine cok uzun o nedenle taktigimda rahat kullanamiyorum cit cit yerleri kalin olmis sanirim biraz rahatsiz ediyor ama at kuyrugu falan super oluyor

Iyi geceler kızlar yine bir gün aradan sonra kırk dakika plates yaptım. Bakalım bu bi gün ara vermekle kaç cm incelicem yada incelemiycem merak ediyoruz :KK76:

yu_zey .!.:
bendeki de yarim ay fazla parca olan enine cok uzun o nedenle taktigimda rahat kullanamiyorum cit cit yerleri kalin olmis sanirim biraz rahatsiz ediyor ama at kuyrugu falan super oluyor
Kararsiz kaldim bende.. Sentetik alirim zaten bi kere gerçek saca para verdim birkaç ay kullanip biraktim=D

Iyi geceler kızlar yine bir gün aradan sonra kırk dakika plates yaptım. Bakalım bu bi gün ara vermekle kaç cm incelicem yada incelemiycem merak ediyoruz :KK76:

kiz bi gun arayla olcumu olculurrr ??

Jillianimi yaptim
50squat yaptim

harikaaa bende yarin 5 gun arayla araliksiz spor yapacagim beslenmede ekleyip bu hafta sonunda _1 kilo gitain istiyorum
sporla incelmeye bi adim yaklasayimm

Hayır bi gün arayla plates yapıyorum ya onu diyorum, yoksa iki haftada bi ölçü alicaz demiştik o tarihi bekliyorum

kiz bi gun arayla olcumu olculurrr ??

harikaaa bende yarin 5 gun arayla araliksiz spor yapacagim beslenmede ekleyip bu hafta sonunda _1 kilo gitain istiyorum
sporla incelmeye bi adim yaklasayimm

X