Ölçülerimizle Konuşalım

1.76 boyum, kilom 61-63 arası :KK43: 57 idim bir zamanlar. Basen 99 cm, gogus 90, bel 67. Basenın ve bacaklarımın ıncelmesını ıstıyorum ;(

1.76 boyum, kilom 61-63 arası :KK43: 57 idim bir zamanlar. Basen 99 cm, gogus 90, bel 67. Basenın ve bacaklarımın ıncelmesını ıstıyorum ;(

merhaca canim hosgeldin seni taniyalim.
listeye ekledigimiz bilgiler kilo boy gogus bel kalca ic bacak ve bacak
ama belirtmek zorunda değilsin eger bu bolgelerine yoneleceksen sikinti yokk

Topigiminnn Guzel Kizlarii Gunaydinnn

Bugun Cuma haftanin son gunu sporumuzu unutmuyoruzzz.
Bugun benim cok yogun gececek.
Yarin kardesimin dogum gunu ve bi kac arkadasiyla birlikte bu gece bizim evde kutlicaz. Eglence amacli olmyacak maksat beraber olmak hatirlamak falan.
6 ay once kuzenimi kaybettik cok genc ve ani bi olum oldugundan halaa alisamadik o nedenle bi cok sey icimize sinmiyor
Ama elimizden geldigince hem onu hatirlicaz hemde birbirimizi oda boyle isterdi.

Sevgiyle kalinn

Topigiminnn Guzel Kizlarii Gunaydinnn

Bugun Cuma haftanin son gunu sporumuzu unutmuyoruzzz.
Bugun benim cok yogun gececek.
Yarin kardesimin dogum gunu ve bi kac arkadasiyla birlikte bu gece bizim evde kutlicaz. Eglence amacli olmyacak maksat beraber olmak hatirlamak falan.
6 ay once kuzenimi kaybettik cok genc ve ani bi olum oldugundan halaa alisamadik o nedenle bi cok sey icimize sinmiyor
Ama elimizden geldigince hem onu hatirlicaz hemde birbirimizi oda boyle isterdi.

Sevgiyle kalinn
Canm basiniz sag olsun allah sabrini versin..
Siz mutlu vakit gecirin onu aninki o da gorsun biyerlerden..
Spor unutulur mu hicc
Dogum gunu kutlu olsun kardesinin nice saglikli yillara:)

masallah gelen olmamis

kizlarrrrr hemen vazmigectinizzzz hani o hevesle buraya gelenlerrrrr

neyse 1saat 10 dk yuruyus+30 dk b-fit sisteminde spor +80 ip atlama

heryerim agrisada kendimi harika hissediyorum:KK49::KK76::KK71::rolleyes:

kızlar bende başlamak istiyorum fakat evde mezura yok alır almaz ölçerim tek sıkıntım basen iç bacak ve su içsem göbeğim çıkıyor :KK43:

merhaba tatlim.
bu haftayi bitirdik olculerimizi 2 haftada 1 veriyoruz eger sende katilmak istersen listeye haftaya eklerim senide
boy kilo gogus bel kalca ic bacak bacak olculerini yazman gerekiyor

Iyi akşamlar kızlar, kırk dakika plates çalıştım, kendimi çok iyi hissediyorum, gideceK o göbek ve yanlarEn Büyük KK:KK76:

Hosgeldin tatlim
Gunaydin kizlarr
Canm bacak kalca kol gobek olculerini de alip hepsini yazar misin
Spor yapiyor musun
Hoşbuldukk şuan öyle bir imkanım yok maalesef. Üniversitedeyken çok yapardım şimdi yazılımcıyım oturuyorum paso :KK43: tam başlıyorum spora bi hastalık çıkıyor :KK43: bu seferde retinam iltihap kaptı :KK43:

Ayyy bu kilolardan nasıl kurtulacagim ben

Eklentiler

• 20141219_190900.jpg
    20141219_190900.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 78
  • 20141219_190912.jpg
    20141219_190912.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 72
X