Ölçülerimizle Konuşalım

eveeeeet :) mezuramı aldım ve geldim şoklardayım yalnız ben felaket olmuşum bu halde gelınlık gıyemem incecik belim vardı benim yahu :S
Göğüs :84
bel:70
Kalça:88
basen:93
iç bacak:66 ((bunu doğrumu ölçtüm bimiyorum))

iç bacağı nasıl ölçücez:S

tatlim listeye eklicem seni
bu arada ic bacak bacagin kalca yonune dogru olan son noktasi genital bolgenin hemen alti zaten ice dogru cikinti olur hatta iki bacak surtusur (cm fazla ise tabi )

bak tatlim boylee

Eklentiler

• Screenshot_2014-12-18-22-24-33.png
    Screenshot_2014-12-18-22-24-33.png
    43,3 KB · Görüntüleme: 50
eveeeeet :) mezuramı aldım ve geldim şoklardayım yalnız ben felaket olmuşum bu halde gelınlık gıyemem incecik belim vardı benim yahu :S
Göğüs :84
bel:70
Kalça:88
basen:93
iç bacak:66 ((bunu doğrumu ölçtüm bimiyorum))

bu arada olculerin cokda sorunlu gorunmuyorrr bel kismin kalcana gore kalin gibi.
resim koyacaktin ammaaa

bu arada olculerin cokda sorunlu gorunmuyorrr bel kismin kalcana gore kalin gibi.
resim koyacaktin ammaaa
ben sıkılaşmak ıstyorm zaten:S evet ya belim ne ara öyle olmuş bılemedım 62ydı bır zamanlar:KK70:
Resim ekliyim de kıyafet bol olurmu elbıselı hep resımlerım sözdekiler var genellikle du bakıym bı yınede

Jilliani yaptim dizlerimin bagi cozuldu ziplamaktan bi taraflarim.kopacakti az kalsin:KK70::KK70:

ben sıkılaşmak ıstyorm zaten:S evet ya belim ne ara öyle olmuş bılemedım 62ydı bır zamanlar:KK70:
Resim ekliyim de kıyafet bol olurmu elbıselı hep resımlerım sözdekiler var genellikle du bakıym bı yınede
Kiz dar esofmani giy cek yukle daha iyi olur aylar sonra gormen icin farkini

Saclara bak masallah:nazar:
Karna daha cok agirlik vermelisin benve guzelim
bugun cok konustm saclarımla ılgılı kurstakı kızlarda cok konustu aman ısır dılını cok dokuluyo zaten :KK70:ıste bu saclar bu haldeyken yanmıstı boyadan bu boydaydı cene hızasnda kestrdm ve duzlestırıcıyı falan braktm :KK70: ama suan avatardakı gbı topluymdr genelde:d
Reglim canım brz ondan sıskınlıgmde var ama gobekte olmaya basladı gobeklı gelın olmam ben ya :KK43:

Eklentiler

• 181220141745.jpg
    181220141745.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 62
bugun cokmekimlm saclarımla ılgılı kurstakı kızlarda cok konustu aman ısır dılını cok dokuluyo zaten :KK70:ıste bu saclar bu haldeyken yanmıstı boyadan bu boydaydı cene hızasnda kestrdm ve duzlestırıcıyı falan braktm :KK70: ama suan avatardakı gbı topluymdr genelde:d
Reglim canım brz ondan sıskınlıgmde var ama gobekte olmaya basladı gobeklı gelın olmam ben ya :KK43:
Hem zatwn eriticez bak sen spor yapiyo musun bakiim??
Ben mekikle harika karin yaptigimi bilirim gun sonunda bile dumduz olurdu ama dikkat etmedm tabki..
Prenses model gelinlikler de cok yakisir takma kafana eriticez zayent:)

Hem zatwn eriticez bak sen spor yapiyo musun bakiim??
Ben mekikle harika karin yaptigimi bilirim gun sonunda bile dumduz olurdu ama dikkat etmedm tabki..
Prenses model gelinlikler de cok yakisir takma kafana eriticez zayent:)
Modelim belli zaten prenses olucak ağustosa kadar gtmesı lazım... İnanmıyorum gün gelcek zayıflıcam gobek erıtcem dıye ugrastgmı 40 kılo oldgm zamanları bılıyorum delı gıbı sutle geerdm vıtamınlerle gezerdm kılo alcm dıye ah ahhh ayar tuttrmadım :KK70:

Modelim belli zaten prenses olucak ağustosa kadar gtmesı lazım... İnanmıyorum gün gelcek zayıflıcam gobek erıtcem dıye ugrastgmı 40 kılo oldgm zamanları bılıyorum delı gıbı sutle geerdm vıtamınlerle gezerdm kılo alcm dıye ah ahhh ayar tuttrmadım :KK70:
Hha ciddi misin:KK48:
Mekikle hallederiz dugune kadar
Agustosta dimi?

X