Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi olmuş elleme

Dediğiniz gibi çok aşık değildim. Bazen yanında kendimi kötü hissediyordum. Hatta flört döneminde başkasıyla konuşmasını da yakalamıştım. Öyle işte. Ne derseniz haklısınız.
Yaw peki bunu nasıl affettin? Burhan ya sen burdaki tanıdığımız Burhan değilsin ya da bi takım mecburiyetler seni kendin olmamaya zorluyor. Anlam veremiyorum.Neyse geçmiş olsun.

Abisinin 2. Evliliği onun değil

Burhan didik didik edip bulamayacagim ama bunu yazdın bi yerde, bilen baska uyelerde var. Hayat senin hayatin, iliski senin iliskin. Ister söyle ister söyleme sen bilirsin bizlerin hayatinda bisey degismiyor. Olan sana oluyor. Konuyla ilgili son yorumum: Bu adamla barismayi düşünme, ailecek hayati burnundan getirirler. Bir ömür uzulecegine 3-5ay uzul ve onune bak. Karsina daha iyileri cikacaktir

Dediğiniz gibi çok aşık değildim. Bazen yanında kendimi kötü hissediyordum. Hatta flört döneminde başkasıyla konuşmasını da yakalamıştım. Öyle işte. Ne derseniz haklısınız.
Yokun yoksulu muydun da devam ettin bu herifle? Daha da devam edecektin terkedilmesen. Sana inanamıyorum gerçekten. Umarım ya bizi trollüyorsundur ya da aklını başına alırsın. Konuştukça sinir bozuyorsun ya. Seni aldatan adamla mı evlenecektin? Bdvde böyle evlilik yapmak isteyenlere ne diyorsun?

O kişi bu kişi değil ama.

adami gunahim kadar sevmem ama haksiz mi? ayrilsaniz bile tüm özeli ortaliga dokmek bana cingenelik gibi geliyor. benim ailemde bosanma orani cok yuksek. kuzenlerimim, hala, teyzelerimin yarisi bosanmistir,babamin bile ikinci evliligi. bazi yakinlarimin neden ayrıldığını asla kimse bilmez. En yakinlarina bile filtreli anlatirlar ki onlar yakin bulduklarına anlatmasinlar - ozeli ortaya sacilmasin diye.
ama bazi yakinlarimin kocasinin g.tünü temizlemeyişine kadar herseye hakimiz. çünkü tum yasananlari carsaf çarşaf yedi duvele anlatirlardi.
bence cok kalitesiz bir davranis. buraya yazmak ok çünkü kimse seni ve onlari tanımıyor, yaz rahatla. aile, en yakın arkadas falan ona da ok
ama adamin kuzenine ne yani bunca yasanandan. sen de akrabalarini sevmeyen birisin. en sinsi kuzenini düşün (hala kizi mesela) sirf agizdan laf almak icin bu surecte exi arasa, ex de yasanan senin - senin ailenin hakli olmadigi tüm tartismalari, senin evinin icinde olan seyleri, annenin babanın yaptigini yapmadigini anlatsa carsaf carsaf.. sence bu normal mi? aninda tum baba tarafi naklen her seye hakim olup yorum yapma hakki bulur.
bence hic de dogru bir sey yapmamışsın.
tek muhatapin sana evlenme teklifi eden adam. onunla konuşmak yerine annesi, ablasi, babasi, kuzeni... herkesle konuşuyorsun

Lütfen bir şeyler söyleyin suçlu duruma düştüm
Valla Burhan Allah seni kurtarmak için yok açtıkça sen kafanın dikine gidip yok ben ille başımı hayatımı yakmadan rahatlamam diyosun. İnşallah o adam senden kopartır kendini de kurtulursun aşkom ne diyim. Kızıyorum sana

Üniversite de oda arkadaşım Malatya lıydı, onlar da gelin kv, kp in yanında asla konuşamazmış.

Sanırım sizin ex de şehzade olarak yetiştirilmiş ,kadın konuşamasın istiyor.
Malatyalılar oğullarına taparlar, kolay kolay vermezler , erkek çocuk düşkünlüğü hat safhada , kadınları da aşırı baskındır...

O zaman bozulması çok iyi olmuş. Balık baştan kokar. Dilerim bu hayvan herifin sana yaşattığı o b.ktan hisleri unutturacak biri çıkar karşına

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…