Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Büyük ihtimal kuzen en başında senin anlattığın her şeyi teyzesine/halasına bu görümceye hep anlatıyordu. Daha dün görüştün, ne ara kuzen bunu öğrenip üzerine bunlarla görüşüp olanı biteni ayrıntısıyla şak şak anlatacak. Büyük ihtimal kızla en başından beri konuşuyorlardı senin hakkında kız iyi polis, görümce kötü polis oldu. En sonda seninkinin eline bu konu malzeme oldu.

Sen bu olaylar büyümeden herkese ilk sen "bana destek olmadılar beni incittiler, artık onlarla aynı yolda yürümem" diye konuşmalısın yoksa başın ağrır.

Boşuna kimseye güvenme demiyorlar he. Yapacak bir şey yok olan olmuş. Hatayı kabullenmek gerek.

Neden kötüsünüz?
İki cocukla ortada mı kaldiniz?
Aileniz arkanizda mi değil?
Gidecek bir yeriniz, tutunacak bir daliniz mi yok.
Foruma üyelik tarihiniz 2022, 2 yildir uyesiniz. Farkinda degilsiniz sanırım ama Bdv'de okuduğunuz ;göbek bagini kesmemiş, aileci kocalardan birinden kurtulmuşsunuz.
Bitmeseydi neler olabileceğine dair forumda onlarca konu bulup okuyabilirsiniz.
Kötü filan da olmayin.
Ucuz kurtuldum diye sevinin, inanciniza göre bir sadaka verin, bir iyilik yapın.

Neden barışmaya karar vermiştiniz anlamadım ben…

Siniri geçer,arar bir kaç güne.Ama artık top siz de.

Bence gidip şuan başvuru alan sana ankara dahil yakınındaki üniversitelerden birine tezsiz lisansüstü, yükseklisans kaydı yaptır. 3-5 bin parasını ver. Senin için "bizim oğlumuz düğünü erteledi, kız öyle kaldı, yerinde sayıyor" diyemesinler. Önüne bakıyorsun diye kudursunlar.

Velhasıl bitti dostlar. Ne yapalım kısmetimizde yokmuş. Hayırlısı demekten başka bir şey yapamıyorum. Hayırlısı.
Vallahi uzun uzun analiz vb hiç uğraşamayacağım şimdi. Size çok kısa ve basit, ama aşırı etkili bir önerim var. Bu herif için tek söylenecek şey "koy d*tüne rahvan gitsin."

Cok geçmiş olsun, başınıza gelenin nasıl bir hayır olduğunu yakında anlarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…