Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açık açık yazayım o zaman ben bu herifle beraber oldum ondan dolayı kendimi çok suçlu hissediyorum
Onu geç.
İstedin oldun.
Ama ne bok olduğu belli olan adamla devam sebebin ne ?
Üstelik flört döneminde seni aldatmış, kafan mı guzel ?

Açık açık yazayım o zaman ben bu herifle beraber oldum ondan dolayı kendimi çok suçlu hissediyorum
Hissetme anam. Hissetme bebeğim. Sen ne yaşamak istiyorsan yaşadın. O anda kaldı. Bitti. Yine olsa yine yapardın. Bazı şeyleri kafanda büyütme sınırlandır. Mahcubiyet mecburiyet kendini suçlu hissetmek hiç bir zaman bak asla seni evliliğe yada istemediğin bir ilişkiye itmemeli

Dediğiniz gibi çok aşık değildim. Bazen yanında kendimi kötü hissediyordum. Hatta flört döneminde başkasıyla konuşmasını da yakalamıştım. Öyle işte. Ne derseniz haklısınız.
Kız daha ne üzülüyorsun aaaa sende bırak ne hali varsa görsün, kıymetini bilememiş umarım kansız birini bulur ve o ailesine dünyayı dar eder.

Suçluluk duyuyorum
Kafandaki toplum baskısı böyle hissettiriyor. Aslında şu an en son düşünülmesi gereken şeylerden biri bu. O an karşılıklı rıza ile olmuş bitmiş. Geleceğini etkilememeli. Bu mantıkla bakarsak boşanamayız da yani öyle düşün.

Senin bursdaki yorumlarını biliyorum burhan sebep bu olamaz. Sebep ancak su olabilir, sen onun 1.evliliğni o da senin daha once başka biriyle birlikte olmanı kabullenir. Durum fitlenir ve bu yazısız bi anlaşmadır. Ama sen konuşarak anlaşmayı bozdun. Şimdi konuşma sırası onda. Korkun bundan mı?

Yoo değil defalarca terkedip terkedildim. Bundan korkmuyorum

Git bir anda adamın beklemediği bir şey yap, yeni çevre yap kudursun. Eğer ben onu bıraktım öyle aynı şekilde hayatına devam ediyor algısı oluşturma. Tezsiz yükseklisansa kayıt olsan, nerden bilecek tezsiz olduğunu, öyle doçentlerle yaşıtın araştırma görevlileri ile olduğu ortama girsen şok olur. Çevreden biri bir şey dese bile "benim zaten akademi hayalim vardı" dersin, herkes senin için kariyer seçimi yaptı der.

Birliktelik konusunu kafana takma. Ne kadar çok kafana takarsan karşı taraf bunu kullanır. Adam sonuçta egeli aşırı modern ailenin oğlu değil, az çok ne düşüneceğini tahmin ediyorsundur. Sakın bir daha konuşursan kavga edersen "ama ben seninle evleneceğiz diye birlikte oldum" gibi bir şey deme.

Öyle içinden "yapmamalıydım" gibi şeyler düşünme. Yetişkin, işi gücü olan, düzeni olan birisin. Siz cinsellik yaşayıp, aranızda böyle nazlar cilveler dolu bir ilişki olmadıysa zaten bu ilişkide sıkıntı var demektir. İnsan sevgilisiyle çok büyük kavga bile etse biraz uzun öpüşüp barışıyor, hatta yeri geliyor gözleriyle birbirlerini yiyorlar.

Keyfine bak. Karşındakinin ne mal olduğunu gördün. Kendini ezdirme bunlara.

Zaten son konuşmamızda hiçbiriniz yaşanan hiçbir şey umrumda değil. Sen derdine yan 34 yaşında ailenin ağzına bakıyorsun ben gider istediğimi yaparım dedim. Verdim mesajı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…