Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay terbiyesiz. Yememiş içmemiş yetiştirmiş. Ne oldu da söylemiş. Aaa siz barıştırmayı düşünüyorsunuz ama bakın böyle böyle dedi sizin için mi dedi? Hayırdır yani. Bırak Allah aşkına b.ka dokunursan elin b.k olur hiiiç bulaşma bu delilere kendileri çalıp kendileri oynasınlar
Kuzen kişisi nişan bozulunca başını boka sokmamak,sıkıntıya girmemek için sattı diyorum. Barışsınlar (Allah korusun) yine dötünde dönmeye başlar Burhan'ın.

Linci hakettim buyrun
Burhan bişi sorcam

Niye? Yani çok aşık değildim diyosun bence hiç aşık değildin, illaki bi alışkanlık vardır beraber planlar yapıldı o bile bi hissiyat yükler insana ama sence neden yani mutsuz olduğun bi ilişkide devam etme sebebin?

Dediğiniz gibi çok aşık değildim. Bazen yanında kendimi kötü hissediyordum. Hatta flört döneminde başkasıyla konuşmasını da yakalamıştım. Öyle işte. Ne derseniz haklısınız.
Şuan yeni olduğu için üzülüyorsun ama inan değmez. Elalem ne der diye düşünme kime anlattıysan iyi olmuş sen anlatmasaydın görümcek üstüne kata kata anlatırdı. Ayrıca nişanı atan sensin son görüşmeniz birşeyi değiştirmez benim ayrılmam gerekirken o ayrıldı diye düşünme insanlarada düşündürtme.

Dediğiniz gibi çok aşık değildim. Bazen yanında kendimi kötü hissediyordum. Hatta flört döneminde başkasıyla konuşmasını da yakalamıştım. Öyle işte. Ne derseniz haklısınız.
Ahhhhh burhan ahhhh, kaç kurtul asla barışma, iğrenç herif bu , burdaki konuları okuyup nasıl devam edebildin 😑

Burhan totom yemedi ayrılmadım diyorsun yani.
Oysa kk'da baya cevvalsin.
Yoksa normalinden buradaki gibi değil de daha mı uysalsin ?
Ne bileyim şaşırdım.
Millete mustehak derken ibre kendimize döndüğünde hebele hubele ediyorsak sanırım biraz tribünlere oynuyoruz gibi oluyor.
Şaşırdım baya.
Hem de cok.

Burhan bişi sorcam

Niye? Yani çok aşık değildim diyosun bence hiç aşık değildin, illaki bi alışkanlık vardır beraber planlar yapıldı o bile bi hissiyat yükler insana ama sence neden yani mutsuz olduğun bi ilişkide devam etme sebebin?
Karşılıklı kabullenişti bu ilişkinin varlığını sağlayan. Şimdi burhan kuzene anlatarak anlaşmayı bozdu. Sıra adamda, o anlatacak??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X