okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

canım eşine mesaj atman iyi olmuş
aranı biran önce daha iyi yapmaya bak
helal olsun seni koruyan kollayan iyiyi kötüyü ayırt eden iyi bir kocan var
kadına bak heleeeeeee mama almış da emzirmeyivericekmişsin
çok iyi demişsin eşimle konuşun diye
sakın ha sakın mama verme diyim canım emen çocuğa
onlar yüzünden çocuk memeden soğumasın
gelir gelmez eşin tarafından kovulacaklar gibime geliyor...

5 gün çok fazla ya, süt müt kalmaz sen de, hakkaten mamaya başlaman gerekmez inşallah...

Ben salon kadını çizgimden kaydım bile..
O mamaları alır o kadına yediririm ben.:KK47:
Birde kendini arattıyor kadına bak yaaaa.

meme emen çocuğa mama mı verecekmiş? şuursuz mu bu? salon kadını çizgimden kaymak üzereyim yanımda olsa parçalarım bu kadını ben.Allah sana sabır versin.

:KK1: bir de konu sahibi azıcık salon kadını çizgisinden kaysa da ağızlarının payını verse:KK9:

Son düzenleme:
Mamayı yedirmezsen huzuru mu kaçıyormuş? Pişkinlikte son nokta! ne münasebet canım gelip hem sizin hem de ufacık bebeğin düzenini alt üst edip gidecekler! sakın çocuğunun 5 gün de olsa anne sütünden ayrı kalmasına izin verme azıcık yüz verince astarını istiyor bunlar..

:KK1: bir de konu sahibi azıcık salon kadını çizgisinden kaysa da ağızlarının payını verse:KK9:

keşke bu şuursuz kadn benim k.validem olsaydı herşeye eyvallah da benim çocuğumla ilgili benden başka kimse karar veremez karışamaz.ben emiziricem babaanne olmaya bin şahit isteyen biri gelip mama verecek.o biberonu yediririm ona valla yaparım.

Öncelikle eşinin bir suçu yok onu ezmeyi bırak.Ve sakın çocuğuna mama verme. Hem senin evine zorla gelecekler hem de çocuğu beslenmesine mi karışacaklar. Biraz dişini göster artık lütfen. Bu nedemek ya ben olsaydım telefonda benim çocuğum hazır mama yemiyor kesinlikle yedirtmem.Kendiniz yersininz artık derdim

eşim aradı kayınvalidem çocuğu doya sevmek istiyorum meme emmesiyle uğraşamam herkesin çocuğu anne sütüyle mi büyüyor o pisin sütünü içse ne olur ben ona gününü göstermeye geliyorum demiş. eşimin dediği şu senin o pis dediğin kadının tek bir lafına bakar ana babamı gelince kapının önüne koymam kendinize güveniyorsanız gelin polis karakolunda bulursunuz kendinizi hem de benim tarafımdan şikayet edilirsiniz demiş. aç teli özür dile anilsadan o gelmesin derse iptal et bileti demiş. eşim aradı onlarla uğraşıp yuvamın huzurunu bozamam ben sana bıraktım gelselerde gelmeselerde evladım üzerine söz olsun sen istemediğin sürece onları asla ama asla görmek zorunda değilsin yanındayım, arkandayım, seninleyim bunu bil ben seni çok seviyorum evladımı çok seviyorum sizi üzecek bişey yapacağıma ölürüm daha iyi dedi.

kayınvalide de aradı alacğın olsun köpek etmişsin oğlumu senin bir lafına bakarmış kapının önüne koyulmamız özür lemezsek sendek gelemezsiniz diyor çocuk görmeye dedi. planınızı bozmayın iyi günler dedim kapattım

Son düzenleyen: Moderatör:
eşim aradı kayınvalidem çocuğu doya sevmek istiyorum meme emmesiyle uğraşamam herkesin çocuğu anne sütüyle mi büyüyor o pisin sütünü içse ne olur ben ona gününü göstermeye geliyorum demiş. eşimin dediği şu senin o pis dediğin kadının tek bir lafına bakar ana babamı gelince kapının önüne koymam kendinize güveniyorsanız gelin polis karakolunda bulursunuz kendinizi hem de benim tarafımdan şikayet edilirsiniz demiş. aç teli özür dile anilsadan o gelmesin derse iptal et bileti demiş. eşim aradı onlarla uğraşıp yuvamın huzurunu bozamam ben sana bıraktım gelselerde gelmeselerde evladım üzerine söz olsun sen istemediğin sürece onları asla ama asla görmek zorunda değilsin yanındayım, arkandayım, seninleyim bunu bil ben seni çok seviyorum evladımı çok seviyorum sizi üzecek bişey yapacağıma ölürüm daha iyi dedi.

kayınvalide de aradı alacğın olsun köpek etmişsin oğlumu senin bir lafına bakarmış kapının önüne koyulmamız özür lemezsek sendek gelemezsiniz diyor çocuk görmeye dedi. planınızı bozmayın iyi günler dedim kapattım

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
rezalet çıkacağına hiç gelmesinler. gelmeyin deseydin. olacaklardan ben bile korkuyorum.

Ağzım açık kaldı inan
Bunların içine şeytan kaçmış.
Torununu görse ne olur görmese ne olur.
Senin evladın olduğu için zarar vermesinden dahi korkarım.
Bu tavırlarla 5 gün kalabileceklerini sanmam
İçlerinden taşar çirkefleri onların.
Eşin işe gitmesin gerekiyorsa
Semde dikkatli ol gereken cevabı ver arkadaşım.
Allah sabır selamet versin, onlarıda ıslah etsin.

Son düzenleme:

ayyyyy şimdi çıldırıciimm

Allah aşkına hala bunları evine kabul etmeyi düşünümüyo musun lütfen hayır de lütfen pırt diye doğuruvericem burda şimdi sinirden

ne demek planınızı bozmayın, allah aşkına anilsa biz burada gerildik.. neye güvenip gelin diyorsun canım sen, eşin evde yokken beraber kalacaksınız.. telefonda köpek -möpek girişen, gelince tekme-tokat girişir, bırak gelmesinler..

canım yani gelsınler mı dedın? sana pıslık dıyor okdar sey dıo nasıl ıstersın gelmelerını..sakın gelmesınler sole esıne gelmesınler ya.oturdgum yerde kudurdum suan.nasıl bı ınsan ya.daha ne yapmasını beklıosun sana? bsy dıyım ben sana.en ufak bı boslugunda cocuga zarar verırse ( ki sasmam) ozmn pısman olursun bak

X